Как тече денят на Веселите готвачи? - Ноември '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
sumer
готвач с точилка
готвач с точилка
Мнения: 103
Регистриран на: съб юли 12, 2008 1:26 am

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от sumer » пет ное 07, 2014 10:12 pm

Благодаря на всички за топлите думи и посрещане :clap: виждам някаква среща заформяте....много се радвам за вас,че ще можете да се видите и да изпиете заедно вече и невиртуално кафенецето си,пожелавам ви много приятни емоций.
Аз днес никаква не я свърших,бях до към 2 часа на работа и след това отидох уж на малка разходка по магазините то се проточи до 5 часа :ooppss: ,но какво да се прави като са отворили вече коледните магазинчета и базари,иииии аз първа там :D.Любимото ми време от годината,направо съм луда на тема Коледа ,точно тази вечер говорихме с половинката че на 1 Декември мисля да украсявам елхата,а той казва че е много рано,какво ти рано....ако може бих го направила още отсега ама кой да ми ходи по акъла :roll:
imagesEVGIAXQJ.jpg


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб ное 08, 2014 12:27 am

:giflo1: :heart: :giflo1: ЧЕСТИТ ПРАЗНИК,МИЛИ МОМИЧЕТА! АРХАНГЕЛОВДЕН Е! :giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб ное 08, 2014 12:29 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ИМЕНИЦИ! :giflo2: :heart: :giflo2:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб ное 08, 2014 12:39 am

:giflo1: :giflo1: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo1: :giflo1: Привет,мили приятелки! Поднасям ви :coffee: преди да си легна,сутринта ще докарат Тони да се гледаме,че мама и тати са на работа и няма да мога да се добера до лаптопа,гледа детски филмчета. Ралица,обожавам Новогодишните празници,добре си се разходила и пазарувала,мен лично шопинга ме зарежда положително,приятно ми е! :thumup: Миленче,как сте мила, Веси добре ли е,дано сте свалили гипса да олекне на детето?! Момичета,прекрасен ден ви пожелавам,на почиващите - приятна почивка,на работещите - лека и спорна работа! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб ное 08, 2014 6:22 am

Добро утро!
Кате,аз замислям елхата в последната събота на месеца,някъде там :thinking: ,ще има и леки реформи в къщи,малко освежаване на стените/по никое време/ ама сега мога....Че тогава всичко наведнъж,само пак да не ми стане зле...Но този път ще имам няколко помощника.Задължително ще купя и нещо ново за елхата,която вече ще падне :eeek: :eeek: :yee: :yee: от играчки!!!!!!!!!Настроението ми идва само като си мисля... :roll: пък като я сложа и украсата....... :D :wink:
Ако не вали с Зарко ще ходим малко по магазините,вчера мислех да играе,но тази сутрин реших да купим някои неща.Баща му е на работа и тъкмо да не го мъчим с това,че нещо не обича шопинга :wink: :) .
Почнах да правя повечко снимки,че тази година ще пак ще поръчам календари за бабите.
Приятна събота и усмихнат ден!
Кате,във ФБ харесах един детски канал,не знам дали го видя,страхотни клипчета,може Тони да ги хареса.

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » съб ное 08, 2014 6:54 am

Добро съботно утро!

Изображение
Скастриха ме пак, че с торти се занимавам, трябвало било да им помагам събота и неделя. Та кога не съм им помагала :? Направих си тортите тази вечер и ще им помагам после да не се оправдават с мен :eeek:
Да ви покажа дънерчето, но това не е цялата торта. Направих и "зелената полянка", но ще ги сглобявам преди да я занеса.
Изображение
Ами ще си лягам вече, че утре да стана по-рано и бързо да ги задействам тези мъже, че ми писна от тях.
На вас, хубав ден!
На Влади и Ани - лека нощ!

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » съб ное 08, 2014 7:43 am

Добро утро веселушки!
Много добро настроение и хубави случвания в днешния почивен и празничен ден!
471411.jpg
Днес май си имаме именнички?

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА МИЛЕНКА И МИЛЕТО!
МИЛИ МОМИЧЕТА ЖЕЛАЯ ВИ ВСЕ ТАКА ДОСТОЙНО ДА НОСИТЕ ИМЕНАТА СИ!
БЪДЕТЕ ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ ВИЕ И ХОРАТА КОИТО ОБИЧАТЕ !
martini-rafelo-cvetia.jpg
йОАНЧЕ ,СТРАХОТЕН ТАЛАНТ СИ :thumbsup:
,,ЕСЕН В ГОРАТА,,ТАКА НАРЕКОХ ТОРТАТА ТИ!
А ТАЗИ НА ДИАНКА Е В РОЗОВАТА ДОЛИНА,,

МНОГО ВИ СЕ ВЪЗХИЩАВАМ!!!
ТОВА Е ЗА МАЙСТОРКИТЕ

ani4ka12
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 44
Регистриран на: вт окт 23, 2012 12:04 pm
:: 51 снимки от ani4ka12

Мнение от ani4ka12 » съб ное 08, 2014 8:22 am

131_arhangel8_l.jpeg
wine: :music: :gift: :coffee: Честит Празник на всички именници, пожелавам на всички здраве,здраве и пак здраве.

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » съб ное 08, 2014 8:58 am

Честит имен ден на Миленка и Милето и на всички празнуващи!
Бъдете здрави, безкрайно щастливи и нека имате много поводи за усмивки!
Бъдете обичани, желани и от щастие озарявани!
10448768_630531990391468_4878531701099210798_n.jpg

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » съб ное 08, 2014 9:01 am

Добро утро :)
Ида и аз с кафето
Изображение
Вчера в службата имаше сриф на нета, а когата тръгна имах време само да ви прочета :)
Бони, съжалявам за злополуката, добре, че е само навяхнато, сега почивай и прави компреси, къшната работа да я върши друг :wink:
Кате, дано намерите читав доктор, че да се успокоиш и Митака да не се тревожи.
Дидка, и ти се щади, радвай се на Зарито и предстоящите празници.
Йоанка, прекрасна есенна приказка си направила :clap:
Дианка, ти ме изумяваш с тези красоти :clap:
При мен нищо ново, днес ще търсим перде за спалнята, може и до Джъмбо да отскочим за декоративни калъфки. Още е рано за магазините и ще пооправя цветята.
Хубава и весела събота
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Заключена