Как тече денят на Веселите готвачи? - Ноември '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » съб ное 08, 2014 8:53 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: ЦВЕТЯ ЗА ПРЕКРАСНАТА МАЙКА - БОНИ! БЪДЕТЕ ЩАСТЛИВИ ! :giflo2: :wine: :giflo2: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб ное 08, 2014 9:20 pm

Благодаря ви, прекрасни момичета :hug: :hug: :hug:

Ивка, Наталка, Дианка, Ани, Дидка, Миле, Илинка, Кате и всички останали - бъдете здрави и нека в семействата ви има много обич и топлина :heart: :heart: :heart:

Изображение

Днес получихме много поздрави и по двата повода, ходихме си на село до свеки и там се почерпихме с наши близки. Времето беше мъгливо, но в душите ни има много топлина и дано винаги да е така :love:

Топла и спокойна вечер на всички и много обич :heart: :heart: :heart: :wine: :night: :night: :night:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » съб ное 08, 2014 9:29 pm

Бони, Честит Имен Ден на момчето ви, с пожелание за здраве и късмет, успехи във всичко и много реализирани мечти!!!
Честита годишнина и на вас :giflo2: :giflo2: бъдете си опора още дълги години :giflo1: :giflo1: пожелавам ви много поводи за празнуване :wine: :wine: :wine: да остареете заедно и да се радвате на внуци и правнуци :hug: :hug:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб ное 08, 2014 9:34 pm

Благодаря ти, Влади :hug: :hug: :hug:
Бъдете здрави и много щастливи :love:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » съб ное 08, 2014 9:34 pm

Миле, честит двоен празник и на вас, не знаех, че имаш близнак, но знам, че от сърце ви желая здраве (че на къде без него) и разбирателство! Весел празник :serve: :serve:
Миленка, Честит Имен Ден!!! :flow1: :flow1: Бъди здрава, радвай се на умно детенце, лични и професионални успехи ти пожелавам!
Ивка, Честит ти именник!!! Пожелавам освен здраве, много семейно щастие и много, много да те слуша. :giflo1: :giflo1:

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » съб ное 08, 2014 11:11 pm

Такааааааааа, сега да поздравя и МАЙСТОРКИТЕ на сладките изкушения Дианка и Йоанка :thumbsup: :thumbsup: невероятни торти сте направили. :thinking: :thinking: трябва да помислите за бъдещето си и за това с какво ще се занимавате за напред, доста хора ще зарадвате ако се захванете професионално с тортички и не само. Кате, със здраве да си тропка Тони с ботушките, много разходки да си направите с тях. Весел празник на всички, макар и късничко (нападнаха ме гости и си прекъснах писането) лека и спокойна вечер, поздрави и :hug: :hug: на всички стари и нови момичета.

Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Мнение от AnnaJames » нед ное 09, 2014 6:49 am

Здравейте, момичета!
Днес си бях белязала денят за почивка, но мъжът ми ме помъкна по разни магазини в Спокейн и кажи речи целия ден отиде в мотане насам натам. Купих си някоко книги, между които 2 готварски, комплект от 4 купи с капак за сервиране с италиански мотиви, и зеле, че искам да сложа утре кисело зеле на глави. Мислех че градинката ми е само мента е останала, но като отидох се оказа че имам още зелени домати, а и набрах половин кошница томатило от 3те корена дето ги бях боднала. Обрах половината мента, ама имам още, и утре трябва да прибера и обработя всичко което е останало.
Нещо не ми е много добре, аз в четвъртък бях на лекар и ми изписаха стероиди, защото бронхита не ме оставя на мира, и сега ме цепи една глава...хич не обичам да вземам стероиди, от тях и винаги напълнявам, ама като няма накъде :cry: Ще гледам утре да почина, че седмицата като ме завърти наново, няма да ми остане време да се обърна.
Пожелавам на всички прекрасна неделя, усмихната и слънчева!
Изображение
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » нед ное 09, 2014 7:00 am

Здравейте, момичета!

Честит имен ден на всички именици - Миленка, Милет и брат й, синът на Бони, половинката на Ивка.
Преди всичко здраве ви пожелавам!
Изображение
Бони, честита годишнина! Поддържайте все така пламъкът на любовта! Бъдете щастливи родители и да се радвате на внуци и правнуци!
Изображение
Благодаря ви за хубавите думи! Значат много за мен и ме вдъхновяват да продължа да творя. Всичко започна от тук - попадайки в сайта, се реших да опитам и така открих, че в мен се е таял този талант.
Днес слагах плочки на стената в кухнята и нямам търпение утре да ги довърша - било е токова лесно. И се получава точно както си го представях. Плочките съвсем случайно ги открихме на разпордажба, после намерихме и такива, каквито исках за акцент и сега съм се запалила по вътрешен дизайн. Разбираемо е, като имам вече поле за действие :).
Желая ви един прекрасен ден! Изживейте го пълноценно!

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » нед ное 09, 2014 7:22 am

Ани, благодаря ти за "лекцията". Не ми беше отегчителна, напротив. Много си права, език може да се научи, но ако не се използва се забравя. Информацията, която споделяш, на мен лично ми е интересна и тази тема ме вълнува.
Оздравявай бързо, и дано не се налага дълго да приемаш лекарствата.
Честити придобивки, със здраве да си ги ползваш!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед ное 09, 2014 7:27 am

Добро утро!
БОНИ,ЗНАЕХ СИ,ЧЕ НЕЩО ПРОПУСНАХ ВЧЕРА-РАЗБИРА СЕ,ЧЕ ЖЕЛАЯ ВСЕ ТАКА РАЗБИРАТЕЛСТВО У ДОМА,ЛЮБОВ И УВАЖЕНИЕ!
Момичета,желая ви една страхотна неделя!
Вчера ме осени идея какво да купя на децата за празниците включително и това,което те си поръчаха :love: Тази година по-спокойно ще мога да им купя,друго е да си на работа.Майка ми отишла при племенниците ми и ,,свързахме,, по телефоните дребните,много ми бяха мили как се уговарят кога ще се видят и на какво ще играят :love:
Варненски момичета,пожелавам ви страхотна среща!Надявам се тази година да организираме още една до края на годината :thinking: или пък веднага след новогодишните празници...Много искам да ви видя,но няма как.
Хубав ден на всички!Нека бъде ден наситен с емоции,такъв като си легнеш вечерта ,да се усмихнеш от деня!


Заключена