Как тече денят на Веселите готвачи? - Ноември '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от didurana » пет ное 14, 2014 7:08 am

Добро утро!
По темата за гледането на възрастни :thinking: ...ето при нас,тъй като нямам отношение към моята баба и не смятам да помагам в нейното гледане 100 пъти предложих да я пратим в дом.Дори помогнах с документите,но майка ми и вуйчо ми отказаха , и сега всекидневно водят спорове кой кога ще я гледа.Преди два дни вуйчо пак ми е звънял/телефона ми опция да блокира абонати/после видях,не го чувам дори...Но горе-долу схвана,че няма да се занимавам.За майка или ще се грижим ОБЩО със сестра ми ,или и тя в дом ако се залежи.На баща ми съм едно дете/сестра ми е от втория брак на майка/ ЩЕ ГО ГЛЕДАМ.Такива са ми вижданията и за живота КОЙТО МИ ОСИГУРИХА ,ЗА НЕСПОКОЙНОТО МИ ДЕТСТВО, АЗ СЪМ АНГЕЛ!Много хора,четейки ще си кажат ама че е зла,но...аз си знам ...и съм справедлива.
С баща ми дори скоро обсъждахме как ще се справяме с неговото остаряване :wink: :D .
Желая ви прекрасен ден!В крайна сметка каквото си посеем през живота,това ще берем,някои цветя,други тръни..Прекарвам много време в занимания с малкия,много излизаме,понякога за сметка на домакинските работи,когато порасне да чувства обич и пълнота,определено него интересува колко е чисто в къщи, предпочита да сме някъде.Създавам спомени щастливи,много често му казвам че го обичам,много снимки правя с цел ако рано ,,си отида,, нещо да остане......Да му напомня за мен...Старая се много детството му да е пълноценно,защото от сега се изгражда характер,самочувствие...
ХУБАВ ДЕН,ЛЕКА РАБОТА И МНОГО УСМИВКИ!


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет ное 14, 2014 8:02 am

Добро утро :)
Отскачам за кафе с вас
Изображение
Днес от сутринта се налага да хвърча :) :wink:
Щастлив ден, веселушки
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет ное 14, 2014 1:04 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Привет, мили момичета! Дидка, наранено детство не се забравя, напълно те подкрепям - само така,казвай и показвай на Зари,че го обичаш,че той е твоето детенце и заслужава цялата обич на земята,поздравления мила! :clap: :clap: :clap: Йоанка, дано Бог ти помага и се смили над теб,като влее малко разум на съпруга ти. Ани, прочетох,че си сложила и кисело зеле,браво момиче,страхотна си,моето е на две седмици и приятно замирисва на ферментирало,много го обичаме! Дианка, нямам думи за теб - с прости думички стигаш до сърцето и душата ми и то така,че ги помня през целия ден,благодаря ти мила от сърце! Момичета, стискайте палци на Кубрат Пулев да победи тая примадона Кличко, Бог да е с него! Привечер,децата ще ме вземат с колата да гледам утре Тони, пожелавам ви прекрасни почивни дни,не забравяйте да се насладите на Крисия в събота вечер по БНТ, ще пее втора! :thumbsup: :clap: :thumbsup:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет ное 14, 2014 6:58 pm

Привет :)
Белите като се заредят и като лавина. Преди 2 дена гръмна скарата, днес през деня прекъсвача на луничките в кухнята дал на късо, а току що се подпали и вентилатора на фурната :o Добре, че излязох на терасата и изключих всичко, сега проветрявам, че пицата чака да се опече. Къде е мъжа ли? отиде нощна смяна, утре ще е елтехник :wink:
Хубава петъчна вечер и бъдете щастливи :)
[youtube]http://youtu.be/AbVzvy7h11M[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пет ное 14, 2014 9:07 pm

Здравейте момичета
Наталка като тръгне така много лошо
Дано мъжа ти оправи нещата
Искам да ви пожелая хубава вечер
До утре
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб ное 15, 2014 6:12 am

Добро утро!
Пак не мога да спя и си казах поне нещо да свърша....Ще приготвя и дрехи на Зарко,днес ще е при баба си.Баща му е на работа,неговата работа от някакво време насам стана 6 дни в седмицата...
Зарко по своя инициатива снощи рисува картина на баба си,поглежда я-добавя й цвят,г-жата му била казала да запълва картините си с ,,небе,, и доста се постара да я зарадва.Много нови неща научи за кратко време,но все пак има неща,които не се прощават и все още съм на мнение,че ще го преместя.Отделно госпожата ,която ще ги поеме в по-горни групи не ми е приятна....Ще видим... :thinking:
Кате,Тони случи ли вече на лелки и госпожи?Какво си поръча за Коледа?
Ставам да шетам,тук съм ,ще ви чета,ще ви пиша....Чакам ви на кафе....

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » съб ное 15, 2014 7:03 am

Добро утро :)
И моят сън някъде избяга :) И вече съм с кафето
Изображение
Сега едни мекици ще ме забавляват, после ще меся кифлички. Днес ще се въртя в кухнята, добре че всичко е на ръка разстояние, инак ще стана маратонец :wink: Застудее ли и почвам с тестото, сега по му е сезона май :) Ноооо ще минавам да ви виждам :)
Дидка, добре е Зарко сам да се забавлява и да прави приятни неща, браво на теб, че го стимулираш :clap:
Хубав ден, момичета
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » съб ное 15, 2014 7:24 am

Добро утро момичета
Преди да тръгна по улиците да ви пожелая добро утро
Желая ви прекрасен ден
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » съб ное 15, 2014 11:10 am

Здравейте мили момичета!
Не намирах никакво време да пиша, но иначе ви чета редовно :read:
Радвам се, че всички сте добре :clap:
Направих кексче с фанта, орехи и шоколад, сега се пече и аз седнах малко да се видя с вас :D
Имах проблеми на работа, но всичко се разреши по най-добрия начин за мен и сега съм по-спокойна, семейството ми е добре и аз съм добре :thumup:
Желая ви прекрасни почивни дни и много любов!
Изображение
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб ное 15, 2014 11:26 am

Верче,много се радвам за теб,виж едно изречение как съдържа всичко-семейството ми е добре и аз съм добре!И аз шетам.....Много ме тегли да изкарам елхата още днес..... :D


Заключена