Как тече денят на Веселите готвачи? - Ноември '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от vyra59 » чет ное 20, 2014 8:44 am

Влади, честита ти рожденичка! Да ти е жива и здрава, много успехи и да сбъдне мечтите си! И вие да сте живи и здрави, да се гордеете с нея!
Изображение
Цветя за всеотдайната мама
Изображение
ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет ное 20, 2014 8:52 am

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Добро утро,мили момичета! Дапийнем по чаша :coffee: за добър старт на деня! :thumbsup: Влади,може би съм пропуснала нещо около коментарите за Българския език,не допускам някой да те е обидил или наранил от тук,може би грешно си изтълкувала нечие мнение - тук цари уважение към мнението на всеки,толерантност и много уважение, аз лично твърдо заставам зад твоята позиция,това отговаря на моите разбирания,моля те мило момиче,продължавай да си с нас,много държа на теб! :thumup: Момичета,прекрасен ден ви пожелавам! :heart:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет ное 20, 2014 8:56 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :happybd: :giflo1: :giflo1: :giflo1: МИЛА ВЛАДИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ТВОЕТО МОМИЧЕ! НЕКА Е ЖИВА И ЗДРАВА,НЕКА СЕ РАДВА НА ЩАСТИЕ, РАДОСТ И МНОГО КЪСМЕТ! БЕЗБРОЙ УСПЕХИ В ЖИВОТА! ВЕСЕЛ ПРАЗНИК! :celebrate: :baloons: :happybd: :baloons: :celebrate: :gift: :cake: :gift: :giflo2: :wine: :giflo2:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет ное 20, 2014 8:59 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: ЦВЕТЯ ЗА ТЕБ, ПРЕКРАСНА ВЛАДИ! БЪДИ ВСЕ ТАКАВА ВСЕОТДАЙНА МАЙКА! ВЕСЕЛ ПРАЗНИК! :giflo2: :heart: :giflo2:


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет ное 20, 2014 11:51 am

ЧЕСТИТО НА РОЖДЕНИЧКАТА С ПОЖЕЛАНИЕ ЗА МНОГО СБЪДНАТИ МЕЧТИ!
Провокирахте ме да пиша оттук-убедена съм,че никой с нищо не е обидил,няма такова нещо.Може би рязко сме сменили темата.Хубав ден!
Има две прекрасни новини за мен-вече нямам нужда от очила за четене и прегледа на гърдите е чуден-без кисти и обпазувания,а там имаше верооятности...
От къщи ще ,,изпратя,,цветя и картичка за празника.

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » чет ное 20, 2014 12:08 pm

Здравейте!
Откраднах си няколко минути и бързам да прочета какво ново има из форума. А както виждам новото е все хубаво :clap: .
Наталка, мнооого щедра почерпка дано и увеличението да е така богато :thumup: . Хубаво е, когато усилията се възнаграждават, човек знае за какво работи. Да ти е честито и със здраве да си ги харчиш!
Влади, честит рожден ден на дъщеря ти! Пожелавам й прекрасна младост и много успехи в живота!
img_10294.jpg
Цветя за мама
d39.gif
Дидка, много се радвам :clap: ! Дано все такива хубави новини да ни поднасяш!

Обедно време е, така че да похапнем :)
images (8).jpg

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » чет ное 20, 2014 4:58 pm

Добър ден ,веселушки !!!!!!!!!!!!!!!! ЧЕСТИТО ,НАТАЛИ ....... ЗАСЛУЖЕНО И НЕКА ЛОКУМА СЕ РАЗТЯГА И В БЪДЕщЕ И НАГОРЕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! БРАВО !!!!!!!!!!!!!!! :) ДИДКА ,отличник си ,Браво и на теб за чудесните резултати !!!!! :) Всичко е по мед и масло ..... демокрация е и се изказвайте без да се притеснявате ..... аз не усетих да има засегнати ..... нормално е всички да нямаме едно и също мнение по определен въпрос ..... БЛАГОДАРЯ за пожеланията към мен !!!! :love: ВЛАДИ , Честит Рожден Ден !!! Да ти е жива и здрава ,усмихната и летяща на крилете на младостта напред и нагоре !!! Успех навсякъде и нека е една ,щастлива девойка !!!Изображение Изображение На ЙОАНКА И АНИ пожелавам от сърце да постигнат мечтите си ...... за нищо не е късно ..... За усмивката е казано, че е най красивото творение на природата, че е най-силното оръжие известно на човека. Тя е безценна и помага на хората да бъдат по-добри и най-много на тези, които се усмихват!
Усмихвайте се и вие,..за да е красиво около вас и да сеете доброта и оптимизъм !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) [youtube]http://youtu.be/3lWVoxLbY-0[/youtube] Весела и спокойна вечер и както казва песничката на любимия ми Вертис ...... винаги противоположно на мозъка вървя ...... и слушам сърцето си и винаги същите грешки правя и ..... това ,което искам аз ...... ууууу ,сякаш за мен е написана ..... супер !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » чет ное 20, 2014 5:35 pm

Влади,
честит рожден ден на дъщеря ти!
Нека е здрава,обичана сбъдва мечти!
[attachment=1]300344_276534685782095_152069242_n.jpg[/attachment]
и цветя за тебе мила. Весел празник!
images.jpg

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет ное 20, 2014 6:11 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Привет, мили момичета! Дианка, прекрасно,лъчезарно момиче,напълни ми душата с тая прекрасна песен на Вертис,благодаря ти от сърце! Момичета,както винаги ни призовава Дианка - нека се обичаме и уважаваме,да се усмихваме повече,животът е твърде кратък за да го хабим с неприятности - Влади,не се отказвай от нас,получило се е недоразумение,нека ти кажа,преди около две години направих приятелска забележка на едно момиче тук,забележи отново свързано с езика ни,грешните думи с които заместваме,неправилно използване на о, вместо у - начина по който беше написано ме възмоти и нали съм си първосигнална веднага реплекирах въпросната дама,спря да пише тук,направих всичко което един възпитан човек би сторил - извиних си,не получих отговор,стана ми много неприятно,човек трябва да се научи да прощава,аз, ако съм целяла да се заяждам с някого тук - просто не ми е мястото при тия прекрасни и благородни момичета,моля те, който и да те е наранил не е било умишлено,повярвай ми,ние сме си като роднини вече,споделяме и добро и лошо,помисли си мила. :love: Дидка,радвам се за теб,дано само такива новини да чувам за теб,обичам те! Весела,спокойна и приказна вечер ви пожелавам,мили дами.! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: P.S Допуснала съм грешка - не възмоти,а възмути,извинете ме. :heart:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » чет ное 20, 2014 9:22 pm

Привет, веселушки :)
Дидка, все така да си жива и здрава :D
Влади, сигурно е станало някакво недоразумение. Обичаме те :)
Презокеански момичета, нападна ви зимата, пазете си и бъдете здрави.
Хубава вечер
[youtube]http://youtu.be/2-Qbudrliwo[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Заключена