Как тече денят на Веселите готвачи? - Ноември '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от dianakatou » вт ное 25, 2014 10:24 pm

Добър вечер !!! Брех..... много бягане в тоя живот .... добре,че идва вечер или по-точно нощта ,че да си починем .... и така при нас днес е Св. Екатерина ,тържествена литургия бе сутринта .... а в България вчера ..... и защо не мога да си обясня ???!!!! Някой от компанията сигурно ще ме светне ..... Както и да е нямам търпение да поздравя двете КАТЕТА ..... МАМИТО и КАТЕТО ..... за мен ..... Много няма да философствам тая вечер ,а ще им пожелая от сърце здраве ,здраве и много сбъднати мечти !!!! Да станат станат баби ... и още веднъж ,да ги уважават и да ги обичат !!!! И на МИТАКА едно наздраве от мен ,да и се радва ,да я обича и все така да са рамо до рамо !!!! С пожелания още много години да празнувате и да се радвате на дребните ,всекидневни неща от живота !!!! Да са Ви честити имената !!! И двете си ви обичам много !!!! :love: Изображение Не съм чела назад ,защото буквално съм разпадащ се атом или труп .... днес не излязох от кухнята ... минах 8те часа и надника пак го няма ..... остана ми удоволствието ,от това с което се занимавах ... още повече ,че става въпрос за Стелиос ..... ами утре е именник !!! И да си призная толкова е палав ,а много си го обичам ... дали защото е най-малък или защото претърпя толкова много ... но истината е тая ,обичам и9 останалите ,но тоя хем ме побърква ,хем не мога да не си го призная .... тайничко да не чуват много народ ... :D Приготвих една торта подарък ,една за у нас и едни еклери за училище ,освен всичко ,което готвих .... и затова съм и толкова изморена .... И така да ми е жив и здрав ,и да расте волно и безгрижно дете !!!! За другото сме ние !!!! :love: Почерпвам ви отсега ,защото утре ще съм на много места ,че и на психолог ..... Заповядайте ,мили приятелки !!!Изображение Изображение Изображение Изображение Лека и спокойна вечер и от мен !!!


Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Мнение от AnnaJames » ср ное 26, 2014 4:24 am

Здравейте, момичета!
На Стелиос честит имен ден, и много радост и късмет!
Изображение

Йоанче, не се съмнявям че ще се справиш успешно и ще обереш пак овациите! Стискам ти палци да е по-леко!
Аз имах днес 1 клас, големи сладури, и урока стана много интересен, с историческо съдържание за дена на благодарността. Много обичам като излезе интересн урок, и децата се интересуват, и вземат много участие. Утре имам англоезична литература в една гимназия, но да си призная с нетърпение чакам празниците. Имам един куп изсушени билки да режа и оправям, за които все не намирам време, искам да си пооправя и да си почина, малко да побродирам....ей такива разтоварващи занимания.

Кате-мами, Дианче К., Влади, Дианче, Диди, Бони, Иве, Или, и изобщо всички, пожелавам ви хубав и успешен ден!
Изображение
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » ср ное 26, 2014 6:20 am

Добро утро момичета!
Дианка, честит имен ден на Стелиос! Да ти е жив и здрав, да сбъдне мечтите си и успехи навред!
Изображение
Хубав празник! :celebrate:
Йоанка, ти ще се справиш с всичко! Вярвам в теб!
Забравих цветенца за мама Дианка
Изображение
А сега да пием по едно :coffee: за събуждане
Изображение
ХУБАВ ДЕН!
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср ное 26, 2014 6:51 am

Добро утро!
Честит имен ден на Стилиос!Много,много здраве и щастливо детство му пожелавам!


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср ное 26, 2014 7:05 am

Добро утро отново!
Бързам много ,затова набързо да ви пожелая прекрасен ден!

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср ное 26, 2014 7:27 am

Добро утро :giflo1:

Благодаря на всички момичета за поднесените кафенца :coffee: Моето го изпих набързичко, но бързам да поздравя Стели :)

Мило момче, ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН - ДА СИ ЗДРАВ, УСМИХНАТ И ПАЛАВ ЗА РАДОСТ НА МАМА И ТАТИ, ДА ВЪРВИШ С ИМЕТО СИ НАПРЕД И ДА УСПЯВАШ :heart: :heart: :heart:

Изображение

За неуморната и щастлива мама Дианка Изображение

Изображение

Хубав и спорен ден на всички Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » ср ное 26, 2014 8:24 am

Дианка,Честит празник в дома ви!
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН на момчето ти!
Желая му здраве,щастливо детство и много,много сбъднати мечти!
images.jpg
За теб и твоята безгранична любов и сила на духа
10557469_899114640107758_7118933940956251698_n.jpg
Добро утро на всички!

Желая ви едно хубаво начало на деня и много положителни емоции!

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » ср ное 26, 2014 8:59 am

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА СТЕЛИОС!!! ЗДРАВЕ, ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО И УСПЕХИ ВЪВ ВСИЧКО!

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » ср ное 26, 2014 9:00 am

ЦВЕТЯ ЗА ПРЕКРАСНАТА И ВСЕОТДАЙНА МАМА ДИАНКА! ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » ср ное 26, 2014 9:16 am

Добро утро, мили дами! Ако някой знае, къде се "продава време", моля кажете, че и на мен не ми достига напоследък. Брееей, много торти много чудо, и аз правих до преди малко Тирамису, ще ходим на гости в четвъртък та трябваше хем да е без шоколад, хем без ядки (заради алергии) и се спрях на този десерт. Все така весело да е тук във форума, пожелавам на всички. Йоанка, ще се справиш с всичко не се и съмнявам, така е с къща но предимството е че можеш да си оправяш и шумуш, когато искаш. Аз се съобразявам винаги с прахосмукачка, с миксера, със съдомиялната- не ги пускам смед 8:00 вечерта, защото сме в апартамент и всичко се чува, не че имаме час но трябва да сме хора с хората и да не ги притесняваме. Живи и здрави когато се преместим в къща ще има повече за чистене но няма да имам съседи и да пречим на никого. Ани, задават се почивни дни, така че надявам се ще си отмориш и оправиш билките. Аз си донесох планински чай сега от Бг и го прибрах в в стъклени буркани. Несравним е, особенно като знам че е растял в моя си край още по вкусен е. Пожелавам ви прекрасен ден. Кой до къде стигна с елхите, само Дидка ли са я украсили? Ние май довечера ще запретнем ръкави и ще я украсим.


Заключена