Как тече денят на Веселите готвачи? - Ноември '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » чет ное 27, 2014 7:32 pm

:baloons: :baloons: :happybd: :baloons: :baloons: МИЛА ВЕРЧЕ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА АНЕЛИЯ! ПОЖЕЛАВАМ Й ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ,КЪСМЕТ И БЕЗБРОЙ УСПЕХИ!! БЪДЕТЕ ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО! ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!! :gift: :cake: :gift: :celebrate: :happybd: :celebrate: :wine:


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет ное 27, 2014 7:35 pm

:giflo1: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo1: ЦВЕТЯ ЗА ТЕБ, СКЪПА ВЕРЧЕ!! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Мнение от AnnaJames » чет ное 27, 2014 8:47 pm

Здравейте, момичета!
Кате, Влади, Йоанче, Дидка/Варна и Диди/София благодаря за пожеланията!
Верче, честит рожден ден на Анелия, пожелавам й цялото щастие на света!
Изображение
И цветя за теб! Много да те радва детето ти!
Изображение

Дидка, не смятам че желаниято ти е каприз, работата е много важна, и заема по-голяматя част от денят ни. Аз съм работела работи които не са ми били на вкус, и смятам че това е много неприатно, аз ако не мога да си вложа душата в нещо чувствам че си губя времето и не изпитвам удовлетворение от изминалия ден. Стискам ти палци и от сърце ти пожелавам новото ти работно място да ти хареса дори повече от досегашното. :)

Аз реших да занеса едни постни сармички и бобена салата, освен баницата и съм запретнала ръкави защото ще тръгваме след 2 часа.
Пожелавам весел празник на Йоанка и Влади, и прекрасен и усмихнат ден на всички!
Изображение
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » чет ное 27, 2014 10:20 pm

Изображение

Верушка мила, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА АНЕЛИЯ - НЕКА Е ЖИВА И ЗДРАВА, ДА УСПЯВА ВЪВ ВСИЧКО, С КОЕТО СЕ ЗАХВАНЕ, ДА ВИ НОСИ МНОГО РАДОСТ И ОБИЧ :heart: :heart: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :gift: :gift: :gift:

Това е за теб, мило майче :hug: :hug: :hug:

Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » пет ное 28, 2014 5:52 am

Добро утро момичета!
Миленка, Ивче, Йоанка, Кейти, Кате, Ани, Бони, благодаря за прекрасните пожелания за рождения ден на Анелия!
Благодаря и за цветенцата за мен!
Показах на Анелия всичко, написано от вас, тя много се зарадва, стана и много приятно. Изкарахме си много добре вечерта, почерпихме се, беше много весело :clap:
Сега да пийнем по едно :coffee: и да се заемам със закуската за децата :thinking:
Изображение
Йоанка, прекрасни торти, страшна си - виртуоз! Не бих се справила с подобно занимание :eeek:
ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ МОМИЧЕТА ПРИЯТЕН И СПОКОЕН ПЕТЪЧЕН ДЕН :hug:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пет ное 28, 2014 6:37 am

Добро утро момичета
Докато си пия кафето надникнах за да ви кажа ДОБРО УТРО и да ви сервирам кафенце
Изображение
Верче предай на Анелия и моите поздрави и пожелания за много щастие и сбъднати мечти
Изображение
На Йонка ,Влади и Ани вчера не можах да им честитя празника
Надявам се Влади и Ани да са си изкарали добре а Йоанка да са свършили заплануваното по ремонта
Аз съм горе долу добре
Ръката която счупих миналата година почна да ме наболява Малко се призори но..
Чакам с нетърпение празниците че да си почина
Обикновено децата идват за коледа,но сега ги слушам че се чудят на нова година къде да бъдат с приятелите си
При мен е най широко та ги поканих да дойдат у дома Те се чудят мислят че и за двата празника ще ми дойде много
Така или иначе ще си почна щом съм с скъпите ми хора
Вчера водих майка ми на лекар
Днес ще ходя за лекарства и да и ошетам и наготвя
Утре пак съм на работа ни за неделя казах НЕ
Желая на всички един прекрасен ден
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет ное 28, 2014 6:56 am

Добро утро,прекрасни момичета!
Ани,благодаря за разбирането!
Добре че е петък ,че съм вече на ръба на силите си,тази седмица в работните дни :wink: малко повече чистих,че евентуално събота и неделя да изляза по магазините,на разходка,иска ми се малко извън къщи, и извън работа....Мъжете ще се гледат двамата ...
Кате,как е Тони с рисуването , с танцуването?Какво му доставя удоволствие?С кои играчки в момента играе най-много?Много се промени Зарко от предната зима насам....Интересите му.... :) :roll:
Времето пак напредва...
Хубав,успешен,прекрасен,щастлив,емоционален и всякакъв друг ден ви желая по ваш избор!!!!!!! :love: :love:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет ное 28, 2014 7:00 am

АНЕЛИЯ,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МИЛА!ПОЖЕЛАВАМ ТИ МНОГО ЛЮБОВ И ЩАСТИЕ!
ВЕРЧЕ,ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И НА ТЕБ!ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ ,И ДА СЕ ПОДКРЕПЯТЕ ЕДНА ДРУГА!

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » пет ное 28, 2014 7:36 am

Добро утро, момичета!

Аз пак по късни нощи се появявам, но не мога да не ви видя и пожелая прекрасен петък!
Танче, неуморна си, но и ти се нуждаеш от почивка. Ето, ръката ти, ти напомня, че трябва да се поспреш. Дойде ти май в повече почивката преди време и като разбра, че си добре и пак се юрна. Поспри се и си почини малко.
Верче, багодаря ти, миличка. Всеки си има някакво любимо занимание. Мисля си, че ако решиш би се справила и с това, като знам какви питки умееш да правиш. Важно е всеки да се занимава с това, което му доставя удоволствие.
Днес ни беше много мързеливо, даи защото беше празник, но никаква не я свършихме, по-скоро не започнахме. Пановете ни нещо се разминаха и това, с което мъжо искаше да се захванем не се осъществи, защото ни липсваха части, а магазините не работеха през деня. А моя план не го одобри (не съм учудена) и така се размотавахме цял ден.
Вечерта минахме през няколко магазина и всичко, което купихме е за Даниел :love: . Утре изизат новите оферти и ако успеем да купим телевизор, то той няма да е само за Даниел :) .
Кафенце за вас, а аз ще гушвам възглавницата.
Изображение

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет ное 28, 2014 5:52 pm

МИЛА АНЕЛИЯ , Изображение желая ти много здраве ,много любов и сбъднати мечти !!! Бъди щастлива и обичана жена !!! ВЕРЧЕ ,да сте си опора мама и дъщеря да сте щастливи и само да Ви радва !!! Изображение


Заключена