Как тече денят на Веселите готвачи? - Декември '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от rusowelka51 » съб дек 06, 2014 7:14 am

Добро утро момичета
Отбивам се за малко да ви пожелая приятен ден
Изображение
Нека Глорка да е много здрава Желая и всичко най-добро
Изображение
За съжаление днес съм цял ден на работа,но за всички празнуващи весел празник
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » съб дек 06, 2014 7:15 am

Здравейте, момичета!

Ани, радвам се, че се чувстваш по-добре! Яж много кисело мляко, след като биеш антибиотик, или взимай на таблетки, ако не са ти предписали с антибиотика. Аз след един прием на антибиотик (който си беше напълно ненужен), развих гъбички, ужасно неприятно.
Бижута и аз обичам, но само да разглеждам. Барбара днес ми донесe няколко сребърни (към други метали имам алергия) и едното веднага ми грабна окото (с черен камък), имаше и изненада гривна която също ми хареса. Та сложих първо бижутата и облякох черната рокля (с чупките) и така си останах докато си говорихме. Чувствах се удобно та дори и самочувствието ми се вдигна. Почти забравих за другата рокля и тя ме подсети понеже искаше да види и нея облечена. Някак си не ни развълнува, така както другата, а и бижутата си прилегнаха. Вече няма чуденка, черната ще е, въпреки че корема ми се беше нормализирал, но някак си тази рокля по не приляга. Донесе ми да пробвам и няккво сако, но нито цветовете отговрят на вкуса ми (прекалено празничен вид има - с червени, зелени и златни орнаменти, не ми се ще да приличам на коледна елха :) ) , нито размера. Черното кадифено наметало ми хареса и ще ми спести да ходя по магазините да си търся подходяща връхна дреха. Остана само чорапогащник да си намеря, макар, че Барбара казва, че не се носили вече чорапогащници, даже в съда (където работи дъщеря й) са им правили забележки, ако носят т такива :?
Гърлото през деня не ме боля, но вечерта отново ме заболя и то доста. Дано утр съм добре.
Влади, не се обиждам. Разглеждах рокли Кардашиан и ако идваха с някои части бих си купила за по-пикантен вид :) . Мислех да ходя до магазина да видя една дълга рокля, понеже ми хареса в интернет, но се отказах. Каквото това. Седващия път. Взе да ми харесва да се обличам в рокли, да слагам бижута :wink:

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » съб дек 06, 2014 7:19 am

Танче, лека работа и неусетно да мине времето! А като се прибереш, трапезата да бъде сложена!

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » съб дек 06, 2014 7:20 am

Ивка, жива и здрава да е Глорка!
Приятен ден и весел празник!


Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » съб дек 06, 2014 7:29 am

Моят брат днес е именик! Да е жив и здрав и продължава професионалното си развитие (доктор на инженерните науки е, доказъл се в чужбина и съм много горда, че имам такъв умен брат) !
Изображение
Изображение
Живи и здрави да са всички именици!
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » съб дек 06, 2014 7:39 am

Честит имен ден на брат ти Йоанка!
Нека се гордееш винаги с него!
10422223_767737973292601_226186465846736093_n.jpg
Цветя за тебе
DSCF6884.jpg

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » съб дек 06, 2014 7:51 am

Йоанка честит имен ден на брат ти Да е жив и много здрав
А пък аз ще се прибера в 23,00 часа и ще пропусна трапезата :music: :music: :music: :wine: :wine: :giflo1: :giflo1:
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб дек 06, 2014 7:55 am

Добро утро!
Честит имен ден на брат ти Йоанка!
Да е жива и здрава Глорка!
Леле много ми се спи,чак се притеснявам някого да не пропусна сега... :ooppss: :ooppss: :roll:
Снощи пратих смс на Наталка дали всичко е минало,не исках да я притеснявам с разговор,сигурно много хора са й звъняли..Боляло я ,нека си почине..,днес ще й звънна.
И моя баща е Николай,да е жив и здрав, и дълги години да си носи хубавото име!
Йоанка,браво на теб!Толкова неща можеш да правиш ,че една рокля ли няма да изтраеш!Но правилно ТИ трябва да се чувстваш готино в нея!Това е-покажи,че българката може да лепи плочки,да боядисва стени,да готви,да гледа деца и да изглежда прекрасно и в дънки,и в рокля,или в каквото там друго!
Кате,това с лакомства в обувките ми харесва,но ще стане от другата година,защото нямам нешоколадов десерт в момента,лошо е времето няма да излизаме,а на Зарко не давам шоколад докато пие антибиотик..Но като идея ми допадна.Обичам емоции такива,ето виж какви спомени ти идвам наум,след толкова години.На мен дядо ми беше започнал да ми слага парички в ботушките,за книжки,че много ме беше срам да искам,отначало ме питаше,но аз лъжех,че имам :ooppss: :roll: ,и дълго време правехме така-слагаше ми ,аз си преценявах какво да купувам,но слабост ми бяха книгите и тогава.
Ани,благодаря,за,,фъртуната,, ,не знам дали е така,но така се чувствам!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб дек 06, 2014 8:03 am

Танче,лека работа!
Приятен ден на всички!
Между другото стори ми се,че Нинка ,,влезе,, преди няколко дни.. :thinking: Нинка,пиши ,как сте,как са децата?

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » съб дек 06, 2014 8:20 am

Танче, добро утро, пишем заедно! Ани, радвам се, че си живнала и си свършила толкова много работа, и аз като теб имам много бижута но няма къде да ги слагам само ги разхождам, лятото към България а след това обратно та взе да ми писва, станах им роб само ги проверявам. Дрехи не купувам чак толкова, все не се харесвам, все някой друг килограм отгоре и затова залитам повече към чанти, обувки и бижута. Официална рокля не бях обличала от завършването та чак това лято, когато бяхме кумове се наложи да си потърся.... майтап, ми като не знам къде да я търся, отидохме с дъщерята в един лъскав мол та още по-трудно-стотици рокли та се намери и една за мен.
Йоанка, Честит празник на братчето ти, гордей се с успехите му и нека и той се гордее с твоите! Пожелавам ти това усещане в роклята да стане твой спътник в живота, работата ти да го изисква, събуди жената в теб- стига работа, домашни задължения, дете, мъже, ремонти, намирай време и поводи по-често това тяло да разхожда рокли и бижута, защото ивота си тече.
На Глорка пожелавам много здраве, младостта си я има, значи има всичко!
Натали, как е, някой чувал ли я е? Дидка, вие оздравяхте ли? Честит имен ден и на татко ти, на него пожелавам здраве и дълголетие. Кейти, хубаво е че спазвате многогодишната традиция, макар и голями са си деца, малко или много се връщат в детството. На всички именици весел празник, тежкото начало на Коледните празници започна, пожелавам на всички да ги изживеете хубаво и приятно със семействата си. :podaryk: :candle: :candle: :snejenchovek: :zwyncheta: :snejenchovek:


Заключена