Как тече денят на Веселите готвачи? - Декември '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Sirena » вт дек 09, 2014 1:45 pm

Привет, веселушки
Ани, честит празник!!! Да си жива и здрава, дерзай и постигай мечтите си, имай подкрепата на любимите си хора!!!

Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » вт дек 09, 2014 2:19 pm

АНИ,ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН!
Бъди здрава и се радвай на всичко ,което постигаш с труд и постоянство!
1555529_736143263071564_2102933113_n.jpg
При нас превалява снежец и Е едно уютно,ама да го гледаш на топло през прозореца.
Поднасям ви по едно топло кафе с много обич към вас!

Наталка :hug: :hug:
373918_103201839828100_714119800_n.jpg
Катее къде си?

:zwyncheta: :elha: :zwyncheta:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » вт дек 09, 2014 3:44 pm

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН на всички, носещи красивите имена: Анна, Ана !!! :) :) :) Нека Св. Анна бди и те закриля мила АНИ !!! Изображение Бъди здрава ,щастлива и безкрайно обичана !!! Носи слънцето и светлината със себе си и бъди благословена !!! Желая ти тоя устрем напред и нагоре да не спира !!! Красиви мигове и прекрасни емоции днес за всички!

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК! :) :) :) МАМИ,и аз като останалите момичета започвам да се замислям защо не пишеш ..... единственото ,което се моля да е да си заета и да не ти остава просто време ..... Днес , както всяка година в нашата църква Св. Анна ,всички училища наокола и предучилищни бяха довели децата ..... бе като един ,красив кошер ..... с малки,красиви пчелички ,наредиха се на опашка да се пречисят и бях много развълнувана ,наблюдавайки тая традиция .... училището на Стелиос също присъства ,нека са живи и здрави и догодина !!! Последва кафе в именничката ..... сряза и тортата ,остана много доволна ,всички я разубеждаваха да я остави за голямата маса вечерта ,но предпочете да уважи и сутрешните си гости .... Да ми е жива и здрава ,защото е един ,страхотен човек .... аз ,родители нямам тук ,но на нея бих разчитала винаги и все си мисля ,че всичко ,каквото и да правя за тая жена е малко ..... това чувствам аз ... :love: При вас попрехвърча снежец и някак си се подготвя и Коледната атмосфера .... при нас дъждове ,но днес облякох манто ,защото с палто нямаше да се чувствам удобно .... сняг не е валяло от доста години около 10 тук на острова ,за почти 20 години в Гърция ,2 пъти съм виждала сняг ,и то от периода ,в който живеехме в Атина ..... ,но здраве да е .... вчера излязох и понакупих едни красиви украшения един огромен нар ,разни клонки и други коледни дрънкулки ..... искам да приготвя една пятела за кухнята ,но установих ,че трябва красива чиния златиста ..... и покрай нея и доста още нещица ,но предпочитам да купувам само нещо ,на което ще попадна случайно и ще ми грабне окото ,а не да изляза с тая цел и да взема ,само ,защото трябва да купя ..... луда глава ,но какво да се прави ..... аз съм от тия дето купили тапицерия за колата ,а колата още в магазина била ..... но иначе как ще върви тоя живот ???!!! Утре идва и голямата ни шефка ,исках и аз да изляза да си купя някоя зимна рокля ,но само при мисълта ,че ще ходя като муха без глава и едва ли ще открия това ,което търся ..... предпочитам да оставя на спокойствие ,или от някой сайт да поръчам и да си спестя главоболието .... :whistle: Изображение Красива и спокойна вечер на всички !!!! :love:

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » вт дек 09, 2014 4:38 pm

Здравейте момичета :)
чета ви но не винаги смогвам да пиша,
аз също се притесних за Катето,
какво ли има :?
Таничка ти си неуморима,много работиш ще се скапеш.
Дидка ,купихте ли чорапче :)
Наталка ,как си мила :)
Бони,радвам се,че намираш време да драсваш по някой ред :)
Дианка,добре сте си прекарали,а и тортата е прекрасна :thumup:
няма да ви изреждам поименно,но всички сте в мислите ми.
10395829_905112692833679_1367018043336908333_n.jpg
Прекрасна вечер!


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » вт дек 09, 2014 9:12 pm

Привет, момичета :)
При мен нищо ново, пазя къщата :wink: Утре по лекарски указания сама ще сменям превръзки, а в петък ще ми свалят конците. Областта около пъпа ме боли, но е нормално все пак от там е минала сонда, надявям се на бързо възстановяване, затова избрах и лапароскопия.
Сега като се замисля почвам и аз да се тревожа от липсата на Катето, това не и е присъщо, само се моля да е за добро и да не и дастига времето. То всички сме имали такива моменти и после пак тук :)
Желая ви хубава и спокойна вечер, приятелки
[youtube]http://youtu.be/GgD5C5cccZw[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Мнение от AnnaJames » ср дек 10, 2014 2:00 am

Здравейте, мили момичета!
Влади, Иве, Дианче К., Диди, Натали, Дидка, Танче и Йоанче, благодаря за пожеланията, стоплихте сърцето ми! :D
Моя изпит мина, ще си получа оценката до края на седмицата, заедно с оценката за целия курс. Аз се чувствам много добре, гласът ми вече е стабилен, и смятам от утре да работя, стига дас е появи възможност. Само дето вяера ми се изметна капачката на лявото коляно, ще пробвам с компреси -ст удено/топло, като ги редувам,дано се оправи до четвъртък, че съм взела за тогава работа в една забавачница.

Натали, пожелавам ти бързо оправяне! :giflo1:
Изображение
Кате/мами. обади се!Където и да си пращам ти въздушна прегръдка!
Изображение

На всички пожелавам вълнуващ ден!

Изображение
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » ср дек 10, 2014 2:35 am

Здравейте приятелки! Снимки от моята украса.
image.jpg
[attachment=0]image

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » ср дек 10, 2014 2:39 am

Ужас, е сега ако знам защо го дава наопаки :? :?

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » ср дек 10, 2014 2:41 am

Оооооох, надявам се добихте представа, снимките са си нормални но защо се обръщат не знам.

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » ср дек 10, 2014 2:44 am

Е, не бях планирала такова представяне, но ако нещо върви наопаки то нека е в украсата. Натали, сега и мед. сестра ще ставаш, който го може си го може. Кате, чакаме те. Лек ден ви пожелавам и се извинявам за странните фотоси.


Заключена