Как тече денят на Веселите готвачи? - Декември '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от dianakatou » съб дек 13, 2014 2:22 pm

"Ако някога дойде ден, в който не сме заедно, трябва да знаеш някои неща...Изображение
Ти си по-смел, отколкото вярваш, по-силен, отколкото изглеждаш и по-умен, отколкото си мислиш. Но най-важното нещо е, че независимо дали сме разделени, аз винаги ще бъда там за теб и винаги ще те ОБИЧАМ..!"
Добър ден !!! :) :) :) Изображение И при нас е пролет ...... а вчера какъв ден бе само ..... също като в живота .......един слънце ,друг дъжд .... :) ,но е красив и си заслужава да го живеем !!!!!!!!!!! :) Благодаря НАТАЛИ и ЙОАНКА !!! :love: Дано да успееш да украсиш и да се почувстваш предпразнично ,пиейки си кафето от новата кафемашина !!! :) да ти е честита !!! ДИДКА ,наистина не сме до теб ,но сме с теб ,както много точно се е изразила ВЛАДИ !!! Когато става дума за обичани хора не може да не ни е мъчно ..... кураж и наистина нека Зарко не те вижда тъжна ..... :hug: :hug: :hug: Днес ви пожелавам време,.. време за вас ,време за обичане, време за споделяне, за малки удоволствия, за сладки приказки и куп чудесни мигове.... :) Радостно и щастливо да ви е... и прекрасен уикенд за всички вас! :love: Прегръщам ви всички !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :love:


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб дек 13, 2014 9:27 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Привет,мили момичета! Изпратих моите слънчица и седнах да ви пиша.Натали,браво на теб,силна жена си с висок дух,браво,поздравления! :clap: :clap: :clap: Йоанка, вярвам,че елхата вече е подредена и много красива, а Дани безкрайно щастлив! Дидка,как са при теб нещата с баба ти??? Ани, прекрасен маршрут ви предстои, весело и щастливо пътуване и изкарване! :clap: :clap: :thumbsup: Прекрасна вечер на всички! :hug: :hug: :hug:

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » нед дек 14, 2014 6:40 am

Добро утро момичета!

Аз вече съм отпуска и затова ставам още по-рано :yee: :D
Сипвам кафе и докато ви чакам ще прочета какво сте правили :)

Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед дек 14, 2014 6:54 am

Добро утро,Иле!Виждам те!
Добро утро ,момичета!


Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » нед дек 14, 2014 6:58 am

Ани, във Фейсбук си качила снимка на някаква интересна рецепта, но за съжаление не успях да стигна до нея :thinking: Ще може ли да ми я пуснеш на лични?

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » нед дек 14, 2014 6:58 am

Добро утро Дидка!
Как сте в къщи?

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед дек 14, 2014 7:09 am

Аз също съм вкъщи за няколко дни...Зарко ще го пусна на градина в сряда ,направо за тържеството ,ако е здрав.Тази кашлица уж отшумяваше,но снощи беше малко в повече.Или пък защото имаше кошмари и много плака и се разкашля ,не знам :thinking: ,т.е. той като плаче много чак се задавя,не различих защо кашля...После като заспах и аз сънуваш едни неща :( ,неспокойна работа...живот...
Новините покрай баба ми са,че утре жива или починала я изписват.Каквото й е определено това,но моите мисли са КОЙ :thinking: :thinking: ще се грижи за нея.И пак си мисля ,ако излезе жива ще се опитам да й осигурим личен асистент,нали има и такава дейност по здравна каса :thinking: :? Не смятам,че децата й ще вземат мерки в това отношение,а споровете им кой кога и кой повече се грижи ще се увеличат,моите нерви също,да ги слушам!!!!!!!!!!!!!!!Основно се занимавам със Зарко и гледам напред,ще проявя човещина колкото мога!
Тази година на майка ми и свекърва ми пак ще правя календари с децата,и досега избирах снимки.Днес мислим да изведем Зарко навън,ако времето е хубаво,и може да щракнем пак някоя.Тези дни искам да ги поръчам.
Ани,чудесно сте планирали!Леко пътуване и много приятни емоции!
Справяме се Иле,гледам малкия да е здрав и щастлив!Още украса сложих.. :D :roll: :love: .....
Благодаря за подкрепата ви,наистина имам нужда от нея!Прекрасна неделя!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед дек 14, 2014 7:12 am

Сетих се за нещо написано от Дианка,че получаваме само сметки в пликове не и картички!Аз не съм спирала да пращам...Ако ви имам адресите и вие щяхте да получите :love: :roll: !

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » нед дек 14, 2014 7:21 am

Дидка, от години в пощата ми има само вестници, брошури, сметки и гневни предупреждения как ще ме дадат на фирма за вземания поради просрочена с няколко дена :? вноска. Понякога не я отварям със седмици... Докато братовчедка ми беше жива получавах и изпращах картички за празниците. Спомням си като дете, майка вадеше списъка с адреси на приятели и роднини и се започваше едно дълго писане...Беше много хубаво. :cry:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед дек 14, 2014 7:31 am

Значи може да ми напишеш адреса си в скайп,но после очаквам от теб да си провериш пощата :) :roll: !Беше много хубаво ,да!Дори дълги години си пишех с едно момиче ,рускиня,но тя престана да пише...както и да е...но много хубави картички получавах точно от нея....


Заключена