Как тече денят на Веселите готвачи? - Декември '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от rusowelka51 » пет дек 19, 2014 6:32 am

Верче виждам те Добро утро
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет дек 19, 2014 6:58 am

Добро утро!
Зарко наистина е прекарал чудесно,заспа много по-късно от нормалното ,с автовоза в леглото...Получи автовоз с 4 коли,цялата вечер разправяше какво е правил дядо Коледа,какво им е говорил,как е бил облечен... :D .И аз съм по-доволна отколкото очаквах :wink:
Станах рано,но май сега пак ще си легна,оф вие ми се свят..
Приятен ден ,ще ви пиша по-късно пак.... :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет дек 19, 2014 6:58 am

Натали,всичко наред ли е с прегледа?

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет дек 19, 2014 7:38 am

Не се получава с това лежане... :D :roll:


Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Мнение от AnnaJames » пет дек 19, 2014 8:17 am

Здравейте, мили момичета!
Лекарката ми каза днес че вероятно едно от сухожилията е частично скъсано, и ми изписа болкоуспокояващи и упражнения, и ако до 2 седмици не се оправя да ида пак и тя ще ми изпише терапия. Така че крак не крак, ще се запася а хапчета и ще тръгнем в събота, не съм виждала сина си от една година, и ако не го видя сега трябва да чакам до лятото...така че няма да се откажа от пътуването. Утре работя и ще стягам багажа като се върна :)
Благодаря на всички за загрижеността :giflo1: :giflo1:
Желая ви прекрасен ден :D
Изображение
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет дек 19, 2014 8:17 am

Добро утро :)
Първо е кафето :wink:
Изображение
С прегледа всичко е наред, има секрет от раната, но било нормално, слагам марля е това е :) Сега се приготвям за сем. лекар, че бонбоните свършиха, после съм на фризьор и козметик. Днес го удрям на гевезене, а след обед си обещах да поспя. То какво ли друго да правя я :)
Ани, иди на лекар, с това самолечение по някога много се вреди.
Нинка, аз пък не ща сняг, сега и слънце е изпекло и е таман за разходка :)
Дидка, качвай се на автовоза и пооочииивааайййй :)
Лек и весел ден :)
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » пет дек 19, 2014 9:16 am

Здравейте мили момичета!

Днес е слънчево и с тенденция да бъде така през целия ден.Изображение
Ден,подходящ за разходки и коледно пазаруване.
Намислила съм,като взема малките от училище да се разходиме и да посетиме някой и друг магазин...
Тяхното желание е да отидем в Джъмбо,макар че на мен не ми допада,нито там да пазарувам,нито в моловете,но може и да склоня...знам ли... :thinking:
Още не съм купувала подаръците,защото ми е трудно да избирам между приятна и полезна изненада...
Но ще се наложи да побързам...

На всички вас,пожелавам усмихнат и щастлив петък!
Изображение
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пет дек 19, 2014 9:57 am

Добро утро!
10540772_789311764467835_734541603216486380_n.jpg
Аз поприключих с подаръците, вчера взех и за себе си - пола и туника, то друг няма да се сети, ами поне аз да се погрижа за душичката си :wink: .
Днес времето е чудесно и може малко да се поразходим, надявам се довечера да няма мъгла и да можем да отидем да видим украсата, тази година казват, че е много красива, преместена е на входа на морската градина.

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет дек 19, 2014 2:22 pm

Добър ден ,веселушки !!!! :) :) :)Изображение И аз като някои се опитвам да прогоня злорадни вируси .... разбира се на крак ..... не съм се спряла и като гледам така ще е до края на празниците .... но е красиво ,нищо ,че вечер съм гроги .... много благотворителност и когато има и усмивки налице ..... съм изключително доволна .... почти всеки ден сладки правя ,а у нас все няма споделиха децата :innocent: ..... както и да е помогнах и за училището на стелиос и всичко се продаде ,радвам се,че успях да помогна ... пък даже и с малко ..... :love: Изображение Дни преди Коледа виждам ,че започва да се заформя коледно настроение и така трябва да е .... Браво на Зарко ,че е получил такъв голям подарък ,и още по-голямо Браво за неговата майка ,че е ориентирала Дядо Коледа да избере точния подарък ..... а от мен да укроти топката !!!! :) НАТАЛИ,да ти е честита къщата ,да сте здрави и да се радвате на внуци ,правнуци и дълбоки старини !!!!!!!!!!!!! :love: АНИ , ти си от моята партия още не мога да стъпя на крака си и не правя снимка ,иначе за всички други бягам ..... весело прекарване ,предполагам колко си щастлива ,че ще видиш син си !!! Коледният дух живее в нас и прави дните и вечерите ни по-красиви, вълшебни и пълни с очакване и мечти!
Пожелавам ви да изживеете една топла и споделена вечер, приятели.. Отворете сърцата си, прегърнете любимите си хора, кажете им, че ги обичате, радвайте се на красивите моменти, бъдете безкрайно щастливи.. и помнете, че животът е там, където е сърцето ви ...... НИНКА ,радвам се ,че те виждам отново тук сред свои ..... бъди силна и всичко ще се подреди !!! Топла и споделена вечер приятели ,и за НИНКА един поздрав от мен[youtube]http://youtu.be/3lWVoxLbY-0[/youtube]

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » пет дек 19, 2014 4:51 pm

Дианка,много ти благодаря за поздрава :hug: :winkiss:За пореден път,докосваш сърцето ми.Много си сладка.Обичам те!Много!
И един поздрав от мене,специално за теб![youtube]http://youtu.be/PsVVLdbCM8U[/youtube]
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон


Заключена