Как тече денят на Веселите готвачи? - Декември '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Diel » нед дек 21, 2014 7:00 pm

Ивка, много празнично и красиво е у вас.
А с айсинга сигурно си се справила. Аз ще ги украсявам с една готова смес и ще споделя резултата.
Наталка, отстранихте ли повредата?
Дидка, дано ти предложат работа утре.
Танче, успя ли да отмориш?
Уюта, неделна вечер на всички ви пожелавам!
Тива е прозореца на Ели


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » нед дек 21, 2014 7:08 pm

Привет :)
Страхотни вкусотии сте сътворили, аз тази година ще пропусна голямото готвене. А с бойлера беше малкия дявол, оказа се някаква прегоряла жичка, ама докато се разбере ходих да ползвам банята на сина :)
Дидка, стискам палци за утре :thumup:
Спокойна вечер
[youtube]http://youtu.be/i15_glNjoHc[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед дек 21, 2014 7:11 pm

:eleni: :elha: :eleni: Момичета,прекрасни домакини сте,браво Ивче,браво Кейти,красиви сладки сте приготвили! :clap: :clap: :clap: Дианка, прекрасно момиче е Виви,красавица,а роклята е страхотна,да ти е жива и здрава и много да те радва! :clap: :clap: :clap: Ивче, много ми хареса украсата у вас,създава настроение и уют,браво мила! :thumbsup: Пожелавам на всички чудесна вечер и спокойна нощ! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед дек 21, 2014 10:25 pm

Лека нощ! :night: :night: :night: :emotshejna: :emotshejna: :emotshejna: :emotshejna: :emotshejna:


Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » пон дек 22, 2014 2:33 am

Здравейте, момичета!

Браво на всички - прекрасни украси, хрупкави и ароматни сладки и много празнично настроение!
Седнах малко да почина, да пийна кафе и да ви видя. Уж се преместваме, а пък ми се струва, че нещо друго се случва - мъжо пак наотвори дупки по стените, неговата мания за тонколони край няма. Непрекъснато мести, добавя нови и... ми късa нервите :eeek: . Сега стоя и чакам да преместим мебелите в спалнята, ама кога ще стане, сигурно през ноща :eeek: .
Много ми се искаше да се потопя и аз в тази магия - да правя коледни лакомства, ама тази година ще сме на купешки. Просто не виждам как и кога бих могла да ги направя - в понеделник и вторник съм на работа, освен това и това местене, едва ли ще успея. Но както и да е, в хороскопа ми за следващата година пише да наблегна на хобито си, защото в скоро време ще ми е необходимо. Важното е, че украсих елхата с всички орнаменти, които успях да намеря.
Тъкмо написах горното и ми звънна Влади. Поприказвахме си доста.
Влади, благодаря ти за обаждането. Хем си поприказвахме, хем не давах зор на мъжете с надеждата, че вече са приключили, но уви, още не са готови. И кога ще местим спалнята като стана време за сън :eeek: Как да разчитам на тях - два дни само с телевизори и озвучаване се занимават.
По всичко личи, че няма да спим в новата спалня скоро.
На вас желая приятни приготовления за празника!

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » пон дек 22, 2014 5:58 am

Добро утро, веселушки!
Добре сте се потрудили всички, украсата на Ивка е на ниво, вкусните меденки и обожаваните от мен маслени сладки на Кейти също, щолена на външен вид сте го докарали :thumup: не се съмнявам, че и на вкус ще е на ниво. Това с играчките добре сте го замислили така ще са поласкани и клиентите, а колкото до тиквата ще ви разкажа наскоро какво ми споделиха, когато пека тиква я обелвам и нарязвам на парчета, слагам обикновен сироп по-малко от 1 пръст а може и компот и докато се пече тя си поема, след това обръщате парчетата, за да си поеме от сиропа и от другата страна, така си гарантирате сладка тиква дори да не случите на такава, също така я поръсих с орехи след като я обърнах и се получи страхотна. Виви направо грее с тази рокля, татко и ще трябва да си купува пушка за да я пази (така се шегуват познати, които имат момичета) Йоанка и аз се радвам, че се чухме, макар че изпитвам малко вина, че те отнех от мъжете за толкова време (1ч.43 мин.) а имаше за още толкова неща да си говорим, надявам се да подреждате по това време и да си е струвало чакането. Дидка, остава да се помолим всичко при теб да се нареди и да изкараш спокойна празниците. Момичета, запазете това празнично настроение колкото може по-дълго, успешна седмица ви пожелавам (може би най-хубавата от цялата година).

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » пон дек 22, 2014 6:24 am

Добро утро, момичета!

Изображение

Влади, не се притеснявай, даже много добре стана. Така не им досаждах на мъжете, а и аз се разсеях, защото иначе само щях да им преча. Още сутринта ми стана ясно, че няма да я бъде, но все хранех надежда. Реших за Коледа да си подаря новата обстановка :) . През деня преди навечерието на празника ще ги строя и докато не ми изпълнят желанията няма да ги оставя на мира.
Дидка, днес да има хубави новини за теб и следващата година да бъде много успешна!

Хубав ден на всички вас!
Лека нощ, Влади!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон дек 22, 2014 7:31 am

Добро утро!
Благодаря!Каквото е писано,дори и да не съм повече на работа,празниците са си празници!Ще го мисля догодина!
Малко кратка ще бъда,че бързам.Но нали е предколедно,не мога да се спра с тези красиви картинки!
Успешна и щастлива нова седмица!Наистина пожелавам да последват едни прекрасни дни!

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » пон дек 22, 2014 8:13 am

Добро утро!
Дидка, късмет мила! Дано всичко се нареди!
Йоанка, да знаеш колко ми е познато това с узвучаването :D . Няма стена в къщи без колони :o Отгоре на всичко е и любител на синтезаторите. направи си една огрома стойка, на която ги слага. Миналата седмица си взе 4 почивни дена да оправяме хола. Направи едни шкафове, много красиви и стана страхотно, но отново бяха наредени аквариуми, риби и за мой ужас намери място и за синтезаторите :o . Аз се надявах за два дена всичко да е оправено, но той се хвана да си намества уредбата, да прекарва звука през мишпулт и други подобни и така слагането на един шкаф и подреждането отиде цяла седмица.
Сега да сипя по кафе

Изображение

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » пон дек 22, 2014 8:20 am

Добро утро в първия зимен понеделник,който дава старт на празничната седмица :)
Много,много хубави емоции и щастливи мигове за вас мили момичета,за вашите семейства и близки!
1939762_1549246181986836_2374185352591776462_n.jpg


Заключена