Как тече денят на Веселите готвачи? - Декември '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Ili71 » вт дек 23, 2014 6:40 am

Добро утро!

Диака, каква красота!

Хайде на кафе приятелки

Изображение


vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » вт дек 23, 2014 6:49 am

Добро утро, приятелки! И днес добра работа сте свършили, от сладките до подаръците всичко е на лице. Аз залях баклавата, която изпекох предната вечер. Малко готвене днес и за утре само топлите гозби да ми останат. На всички приятни последни приготовления, на работещите лека работа.

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » вт дек 23, 2014 8:28 am

Добро утро!
Новини ще имам около 30 декември ми казаха.По скоро съм освободена обаче.
Един вирус иска направо да ме тръшне...кофти работа......
После ще пиша...

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » вт дек 23, 2014 8:36 am

Добро утро, момичета!

Изображение
Дидка, ще се моля да получиш най-добрата работа! Не се давай на вирусите, дръж се!
Взех се в ръце и след работа изпекох меденки, декорирах няколко за учителите, а останалите ако намеря време ще ги украся, ако не - така ще ги хапнем.
Изображение
Хубав ден на вас!


Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » вт дек 23, 2014 8:54 am

Добро утро,сладкишчета!
Какви вкусотийки сте сътворили!Браво на Дианка и Йоанка!Прекрасни сте! :clap: :thumbsup:
Аз,приключих с покупките,поне така мисля :thinking1:
Днес ще се отдам на почистването,но преди това ще си изпия кафенцето във вашата компания :coffee:
Изображение
На всички,пожелавам прекрасен вторник!
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » вт дек 23, 2014 6:55 pm

Хубава вечер
[youtube]http://youtu.be/cANcgBb3i_8[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт дек 23, 2014 7:56 pm

:zwyncheta: :eleni: :elha: :emotshejna: :elha: :eleni: :zwyncheta: Привет,мили момичета! Днес приготвих и подготвих ястия за празничните дни,поизморих се,но важното е всичко да е наред за празниците.Пожелавам на всички весела и спокойна вечер! :zwyncheta: :eleni: :emotshejna: :eleni: :zwyncheta: :emotshapka: :candle: :emotshapka:

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » вт дек 23, 2014 8:08 pm

[youtube]http://youtu.be/51bO1CVPWRA[/youtube]

Добра вечер,скъпи приятели!
Нека е добра за всички-за бедни и богати,за болни и здрави,за малки и големи,за черни и бели,за всички Господи,нека е добра!
Дано се събуди дори и най-малкото добро,което притежава всяко живо същество!
Дано всеки протегне ръката си и така със сигурност ще хване нечия друга...,трепереща от студ...,от болка...,от глад...,нечия друга...,малка,детска ръчичка...,която може би никога не е докоснала щастието,защото не знае колко голямо е ТО,не знае що значи топлина,защото не я е усещало в прегръдката на МАМА,не знае колко силен може да бъде,ако ТАТИ е до него...
Не знае,защото никой никога не му е показвал,че любовта съществува...,там,вътре в най-съкровеното място...,наречено сърце.......
И...,ако всяко сърце се отвори...,поне сега,ще хванем по една ръчичка.......
Ще стоплим друго сърце...........
Ще дарим щастие.........
Тобплина........
Надежда........
Светлина........
Любов!!!
Само да отвориме сърцата си....и можеме да сътвориме Чудеса!!!
Наближава Коледа.....
Времето,в което наистина се раждат ЧУДЕСА!

Моля ТЕ,Господи,
Не оставяй никой сам в страданието си...,в болката...,в самотата...,в бездната...
Излекувай всички....
Дари,Господи всяко детенце със здраве,щастливо и безгрижно детство и с вечната и безгранична любов на мама и тати....
Закриляй ни от беди...
Бди над всяко живо същество...
От сърце Те Моля Господи.......
Дай сърце на всеки,за да може да вижда чрез него...
За да обича...
За да има щастие за ВСИЧКИ!

И Чудеса....
Не само по празници...
Винаги!


Пожелавам ви,много щастлива вечер и спокойна нощ!
Бъдете благословени вие и вашите близки!

Изображение

Изображение
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » вт дек 23, 2014 8:55 pm

:night: :night: :night: СПОКОЙНА НОЩ! :night: :night: :night:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср дек 24, 2014 1:09 am

Привет мили прекрасни момичета :zwyncheta: :zwyncheta: :zwyncheta:

Дядо Коледа вече чука на вратата, а аз не съм писала не помня вече откога ...
Чета ви редовно и съм в час с всичко, което се случва тук ... но с писането е доста по-сложно, както и да е :love:

Наталка, много се радвам за теб, че всичко върви както трябва /дано наистина да е така :hug: / и да отмине, и да се забрави :thumup: Честитта селска къщичка - бъдете щастливи в нея, подредете я с цялата си любов и се радвайте на много прекрасни мигове с любимите си хора :heart:

Ани, ти вече сигурно пътуваш - дано да са преминали болежките, да видиш детето си и да му се нарадваш за всички минали дни и да сте много щастливи :love:

Дианка, мило момиче, имаш прекрасни деца - бъдете щастливи с тях :love: Виви вече е чудесна госпожица - червената рокля много й отива :love: А ти, мила госпожо си едно прекрасно същество - даряваш толкова много обич и топлина около себе си - няма как да не си щастлива, когато сърцето прелива от такива чувства, душата е пълна и лети ...

Нинка, много се радвам че отново си тук - липсваше ми много :hug: :hug: :hug: Честичко с мислех за теб и те споменавах не веднъж :love: Важното е в семейството всичко да е наред и да се обичате и подкрепяте - всичко останало ще го постигнете :thumup: И децата усещат когато нещата са трудни и като че ли притихват и са нащрек. Дано всичко се подрежда при вас по най-добрия начин - от сърце ви го желая :love:

Миленка, ти със сигурност си отдадена на Веси и Андрей :love: Веси оздравя ли - дано да е щастлива с участията си по празниците :thumup:

Дидка, мило мое прекрасно момиче - много ти се радвам и много те мисля :love: С твоето голямо сърце искаш да огрееш навсякъде :heart: Поспри и помисли за себе си - Зари има нужда от теб, да си здрава и да си до него :love: Нека Бог отреди да ти се случи най-доброто, да те пази и закриля и да бди над теб :hug: Помогни му, моля те, грижи се и ти самата за себе си :heart:

Таничка, за теб се отнася същото - понамали темпото, дай малко по-лежерно с работата и задълженията :hug:

Кейти, прекрасно сте се справили с момичетата с коледните сладки и щолена - браво на вас :thumup: Много ми хареса жеста с коледните играчки за клиентите - може да е скромно, но е от сърце и се помни, а и стопля душата :love:

Катенце, ти си една голяма душица - изкара ни акъла като се изгуби, но и на теб и близките ти не е било никак леко :thinking: Пази се миличка, нужна си много още на всички, особено на Митака :love:

Влади, Ивка, много красиви украси сте ни показали - нека има много топлина в домовете ви и на всички нас :candle:

Йоанка, неуморно мило момиче, надявам се вече да си здравичка :hug: Ти толкова много се раздаваш на всички, а самата имаш нужда от толкова малко /според теб/ :love: Прекрасни сладки си направила, надявам се мъжете вече да приключиха с музикалните дейности и да са те освободили да се развихриш по своя си начин :)

Или, Верушка, мисля си и за вас и за всички, които не съм споменала :love: :love: :love: с много обич :heart: :heart: :heart:

При мен нещата са си все така - ежедневие с дядото :roll: На работа бях вчера и днес и между празниците ще бъда :wink: Няма как, използвах всички дни около сватбата, имам малко стара отпуска, но си я пазя - все ще потрябва :roll:
Украсихме дома ни за Коледа макар и малко къснико :elha: Всеки момент очакваме всички младежи да си дойдат за Бъдни вечер - домът ни, трапезата и душите ни да са пълни с много обич и щастливи емоции - дай Боже :love: :love: :love:

На всички ви желая СВЕТЛИ КОЛЕДНИ ПРАЗНИЦИ, МНОГО ОБИЧ И ТОПЛИНА И НЕКА БОГ НИ ДАРИ С МНОГО ЗДРАВЕ И БЛАГОПОЛУЧИЕ :zwyncheta: :zwyncheta: :zwyncheta:

Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Заключена