Как тече денят на Веселите готвачи? - Януари '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » пет яну 02, 2015 9:23 am

:zwyncheta: :candle: :zwyncheta: Добро утро,мили момичета! Сядам на :coffee: с вас,че сте подхванали интересни темички на разговор - Йоанка и аз съм за едно сладко бебче при вас, Дани ще помага много,убедена съм,той е като едно Слънчице,ще огрява усърдно,но все пак ти имаш право на мнение разбира се! От баницата с късмети ми се падна пътуване и благоденствие,ха дано се случи! Таничка, проверих си килограмите вчера,не съм качила,но от вчера започнах да се храня разделно и без хляб,има за сваляне още,успех ти пожелавам! :thumbsup: Бони,пожелавам ти много благи новини тая година и дано дядото да слуша повече! :thumup: Дидка,не се притеснявай за нищо, имаш много добро сърчице и искаш да правиш хората около теб радостни и щастливи,но въпрос на тълкуване,нямай притеснения и при мен беше така - никога не угодих на майка си,все недоволна,горе главата, прави всичко за детенцето си и след години дано оцени всичко това. Натали, как си мила, добре ли се чувстваш??? Нинка,нямам думи за теб,така мъдро звучиш,винаги намираш адекватни отговори за всичко,благодаря ти за това миличка! :clap: :clap: Ивче,винаги ме сгряваш с твоята топлина и сърдечност,безкрайно мил човек си,да си жива и здрава! Ние изкарахме прекрасни празници, всички заедно,весело,дано при всички вас е било така! Пожелавам ви чудесен ден! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет яну 02, 2015 10:27 am

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: ЗА ВАС,МИЛИ ПРИЯТЕЛКИ! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пет яну 02, 2015 11:46 am

Зравейте, мили приятелки!
Благодаря за хубавите пожелания, дано хубавите неща да ви сполетят и вас! Желая ви много радост и само положителни емоции!
Дидка, специални благодарности за прекрасните думи, много ми стана приятно това, което си написала!
Ние пак си останахме сами и сега ни е тъжно :( . Отново пак трябва сама да се справям с всичко, да съм и мама и татко, да тичам навсякъде, да оправям сметки и ако ми остане време е аз да се почувствам човек :thinking: .

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет яну 02, 2015 11:58 am

Добър ден :)
Чак сега си пия кафето
Изображение
Успах се, сега турих един боб и сядам, после ше направя хляб, че магазините са затворени.
Йоанка, всеки сам си решава, аз като исках второ 10 год. не ставаше, пък после....
На всички ви са се паднали хубави късмети, моя пък учене и работа, то работа добре, ама на дърти години учене :thinking: на нови номера ще ме учат :wink:
Миленче, кураж, знаеш как да се справиш :hug: :hug: :hug:
Кате, добре съм, благодаря :)
Хубав ден, веселушки :)
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » пет яну 02, 2015 1:11 pm

Здравейте момичета!

Дано да е приказен денят ви и във вторият ден от новата година!
Изображение

Навън отново танцуват снежинки...
макар че слънчицето скромно се показва,е много студено...поне на мен така ми се стори...

Йоанка,това си е лично решение,но се чудя какво ти е на възрастта :nono: :thinking1:
Дидка,всички хора са различни.....и приемат по техен си начин подаръците и изненадите.
В нашето семейство,аз и сестра ми сме възпитавани по един и същи начин,но тя,никога не се е радвала на подаръците,които намирахме под елхата,докато аз скачах до небето и в нейните очи съм била луда...и днес е такава,обича да получава скъпи подаръци-като кола,скъпи парфюми и пак казва-е,какво толкова.....
Щерка ми е същата.....
Боже,аз ли не съм редовна или хората се промениха,но на мен едно лукче някой да ми подаде,го обсипвам с благодарности и целувки,ако е по-близък.....
Аз съм човек,който обича да прави хубави изненади,по-често без поводи и то,не защото да се натрапвам на хората в очите,колкото да чета щастието,което излъчват те.....Невероятно е!
Това ме зарежда положително и с вътрешен мир.....
На моите родители поне веднъж на ден им казвам колко много ги обичам,дарявам ги с целувка и усещам,че това ги окуражава.......дава им сили,както на тях,така и на мен самата......
Та луда или не,който както иска така да ме оприличава........
За мене важно е да има човешко общуване,любов в сърцата и доброта.....МНОГО!И ИСТИНСКА!
Другото е просто преживяване!

Пожелавам ви здраве и топлина в сърцата!
Снежинките изчезнаха и Слънчо засия.......
Прекрасен ден милички!

Миме,не си сама...имаш Весито-едно незаменимо съкровище....и,макар и виртуално имаш нас!
Винаги,когато се почувстваш самотна влез в нашият топъл дом и все ще намериш някой..........
Ти си силно момиче!
А и както ти ми писа преди време,тази раздяла,сама по себе си е тежка,но си има и своите положителни страни.
да сте здрави,другото ще се оправи!
Обичам те!
Целувки на теб и Веси!

Изображение
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пет яну 02, 2015 4:15 pm

Наталка, Нинка, благодаря ви за разбирането! Наистина тук сред вас ми става малко по-леко и топло на душата.
Виждам, че всички разпускат след тежките празници, да се съберем на по кафе, заповядайте, има за всеки :)
10846401_737529936324396_5967031467756437587_n.jpg

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » пет яну 02, 2015 4:38 pm

Миме,благодаря ти за красивите и ароматни кафенца :love:
Ще си взема едничко...,със снежинката...
А от мене,нещо друго....
Сега ще го "приготвя"
Изображение
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет яну 02, 2015 5:01 pm

:zwyncheta: :candle: :zwyncheta:Миленче,благодаря за :coffee: пия го в момента, Нинка взех си и от твоя фреш, благодаря ви момичета мили! Толкова било хубаво да помързелуваш,нещо непознато за мен, все си вра носа някъде и я търся,търся тая работа,направо си отпочинах,благодат! Момичета,пожелавам ви приказна вечер! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет яну 02, 2015 6:33 pm

Моето кафе ще бъде с детелинката :roll:

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » пет яну 02, 2015 9:32 pm

Лека нощ,момичета!

Изображение
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон


Заключена