Как тече денят на Веселите готвачи? - Януари '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Sirena » пет яну 09, 2015 8:56 am

Верче, честит рожден ден на Светлето!!! Да е жива и здрава, усмихната и щастлива, да сте си опора години напред!!!

Изображение

Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет яну 09, 2015 8:57 am

Дидка, аз съм свободна по всяко време :)
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет яну 09, 2015 9:05 am

НАТАЛИ ,Изображение

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » пет яну 09, 2015 9:27 am

Добро петъчно угро!
Нареждам се и аз с кафето и ви желая интересен ден!
k-1.jpg
Натали ,много добро решение със снегоходките.Ще взаймстваме идеята.
Дано не ни се налага често да ги ползваме.


Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » пет яну 09, 2015 9:43 am

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН СВЕТЛАНА!
КЪСМЕТА И ЩАСТИЕТО ДА СА ВИНАГИ С ТЕБ!
2w1zbjo.jpg
Верче,бъди им още дълги години опора

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет яну 09, 2015 10:20 am

Добро утро, мили хора! :love: :love: :love: Изображение
Пожелавам ви да стоплите днешния петъчен ден с усмивките си и хубавото си настроение,.. да срещате добри хора, да правите добро, да се вглеждате в малките детайли, които правят големите неща толкова красиви,... и да помните, че всеки може да живее живота си пълноценно и щастливо, ако прибавя някои "простички" неща към всеки свой ден.. :love: Изображение
Петък.. и топличка прегръдка и усмивка за всяка една от вас !!!! :love: :love: :love: Тия дни нещо ме няма ,но още не започна новата година ,започнаха и проблемчетата ..... нали съм оптимистка се надявам да се разрешат ,МАМИ ,благодаря добре е ,от днес спира антибиотика ,Виви не ви споменах освен вируса има един показател на кръвта ,който е повишен 10 пъти и съм притеснена и затова и ...... затова се моля всичко да е временно .... Големият ми син навърши 25 години , моля се всички да са живи и здрави ,приготвих и една торта за Ивановден за един Иван ..... Иван да е ,от кал да е и така ..... имаме страхотен студ ,минусови температури , много силен вятър 9-10 бала ,нямаме кораби ,суперите се поизпразниха ....... островна част ,какво да се прави .... здарве да е само !!!! :love: Независимо ,че не съм влизала толкова време ,няма я музата ми ..... исках да напиша доста ,но ..... това е засега !!!! Желая на всички боледуващи бързо възстановяване и внимавайте ,както е споделила и КАТЕТО ,вируса е много опасен и обръща на пневмония ,болницата е пълна при нас и деца ,и възрастни !!!! Усмивки ,живота е труден ,но си струва да се живее ..... даже и за малките радости в него !!!!! :love: Лек ден !!!!!!!!!!!!! :thumbsup: Изображение И да не пропусна ВЛАДИ има проблем и не може да влезе вече 2 дни ,не зная към кого да се обърна ,дори смята да прави нова регистрация ,защото пароплите ,които и пращат не вършат никаква работа !!!! Ако някой може да помога !!!! Аз и дадох съвет да ляга да спи ,че утрото е по-мъдро от вечерта ..... май от нощта !!!! :)

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пет яну 09, 2015 10:32 am

Добро утро!
images.jpg
Виждам, че отново си имаме празник :clap: .
Верче, да е честит рожденият ден на Светлана! Нека е много щастлива и винаги заобиколена от стойностни хора, които да я обичат и оценяват!
kartichki_za_rojden_den-2.jpg


Честит празник и на теб! Бъди все така мила и всеотдайна, раздаваща се и обичаща!
love_and_kiss.jpg

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет яну 09, 2015 10:33 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Мили момичета, искам да споделя нещо със вас,нещо което засили вярата ми в доброто още по -силно, вярвам,че не напразно по някакви обстоятелства сме се срещнали тук. Преди Нова година, наш познат споделил със Стаси,че не може да намери един медикамент за болният си син - млад човек,превит на две,отличен компютърен специалист,но за жалост не напуска от години дома си поради тежкото заболяване, Стаси сподели с мен,а аз се обърнах за помощ към нашето Кате от София, проведохме един разговор и от там нещата се задвижиха не без помоща на дъщеричката й Ели и ето днес пристигнаха по куриер, отворихме пакета и нещото което стопли сърцето ми беше - надуваема топка за внучето ми Тони и православно календарче за мен. Преди дни,когато благодарих на Катето, тя ми каза,че нищо не е направила,просто помогнала,но мили приятелки, точно тия малки според нея неща са са най - съществените в живота на човека,те не се купуват с пари,но са стойностни и безценни. КАТЕ И ЕЛИ,НАЙ - СЪРДЕЧНО ВИ БЛАГОДАРЯ! БЪДЕТЕ ВИНАГИ ТАКА БЛАГОРОДНИ И ДОБРИ! БОГ ДА ВИ БЛАГОСЛОВИ ЗА ДОБРИНАТА! БЛАГОДАРЯ ВИ! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пет яну 09, 2015 12:14 pm

Мами,много си права не случайно сме тук,
а Катето и Ели само потвърждават това
гордея се,че ви познавам макар и виртуално, браво Кате,Ело :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:
вярвам и знам,че всяка една от нас би направила това за всеки един :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет яну 09, 2015 12:40 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Мила Ивче, ти с твоето добро сърце няма как да реагираш по друг начин,благодаря ти мила! Момичета, Дидка ми писа преди малко, влиза в болница,ще пише довечера от телефона,дано се стабилизира бързо миличката,стискам палци и се моля за теб Дидка. :love: :love: :love: :hug: :hug: :hug:


Заключена