Как тече денят на Веселите готвачи? - Януари '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Diel » пет яну 16, 2015 9:10 am



Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » пет яну 16, 2015 9:13 am


Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » пет яну 16, 2015 9:54 am

Здравейте мили момичета!

Петък е!Свежо и слънчево утро,обещаващо така да е през целия ден.......
Заредих се с вашата топлина,изпивайки ароматните кафенца и съм готова за предизвикателствата на новия ден......
Напоследък са много тежки......,но дано да са последните такива........
Няма да пиша много,защото мислите ми в момента не са в ярки цветове,а от сърцето ми извира много болка...........

Дидка,не си закъсняла миличка с поздравите :love: :hug:
Аз ти пожелавам да си здрава и много щастие да топли сърцето ти.
И така на всички около теб......,а най-много на малкото слънчице!

Прекрасен ден,момичета!
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пет яну 16, 2015 11:46 am

Докато се наканя да седна на компютъра и то станало обяд. Днес ще ходя да плащам сметки, не особено приятно занимание :wink: , но няма кой друг, иначе ще останем на тъмно някой ден. За довечера планирам един тур до Кауфланд, защото имам някои неща за пазарене от там, но ще си чакам помощничката да се прибере от училище, че не мога да нося всичко сама. Преди време като беше малка, не ми се мислеше за пазар с нея, защото искаше да изкупим магазина, а сега ми е скучно без нея. Децата неусетно растат и се превръщат в нашите най-добри приятели. Толкова е хубаво усещането да знаеш, че винаги има до теб едно същество, което никога няма да те предаде. Вчера с Весито тръгнахме за училище, аз щях да я изпратя до някъде и а си продължа по моите си задачи, но така се заприказвахме, че се усетихме чак пред училището, а моята работа беше в съвсем друга посока. Щастлива съм, че имам дъщеря като нея.
За кафе вече е късно, но денят още не е приключил, така че нека да го прекараме приятно и в очакване на почивните дни, през които да се заредим с много положителна енергия.
0_22489_28ad8d20_XL.jpg
Нинка, кураж! Каквото и да е предизвикало тази болка, знай, че с времето ще ти олекне, няма да е както в началото. А ние сме тук, за да споделяме не само хубавите, а и лошите моменти, така че ако ти се пише, не се притеснявай да излееш тежките си мисли.


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет яну 16, 2015 1:15 pm

Нинка ,в къщи съм,готвя...пиши на лични ако искаш,дори и нищо да не споделяш,контакта с друг човек помага...Или пак ни пиши направо тук...Днес и аз разпускам край компютъра :) :roll:
Коя съм аз да давам оценка на друго дете освен моето,но Весито много я харесвам!Умна,възпитана ,красива,като ангелче е!
Миленка,знаеш ли задавям се и Зари тича да ми тупа гърба,нещо изохкам и той ,,мамо,боли ли те нещо/щото и аз така го питам :) / ,иска да ми прави масаж на раменете и после ме пита дали съм добре,или пък иска да ме прави красива и идва с гребена да ме чеши,скубе ама трая :love: :love: :love: -страхотни са тези моменти..,много внимание му обръщам ,че бързо расте.Човек има много място за обич в сърцето си,към детето си е за детето,ако имаш половинка и за нея си има място...

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет яну 16, 2015 5:28 pm

:giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: Привет, мили момичета! Дидка,днес звучиш добре, а колко хубаво ми стана за Зари, за сладкото момиченце на Миленка ВЕСИ,наистина е много чаровна, истинско ангелче - нека са ви живи и здрави,нека ви носят много радост и щастие! :clap: :clap: :clap: Момичета, сега имам гостенче, досещате се кой и ме врънка да заеме местото ми на компа - пожелавам ви лека и спокойна вечер! :hug: :hug: :hug:

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » пет яну 16, 2015 10:08 pm

Здравейте!
Влизам, за да ви предам специални поздрави от Влади. Тя отново има проблем с влизането във форума и само ни чете. Преди малко писах на Павел за проблема . Ако не може да помогне ще си направи нов профил.
Лека вечер на всички от мен и Влади !

Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб яну 17, 2015 6:54 am

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: ЧЕСТИТ ПРАЗНИК - АНТОНОВДЕН! ДНЕС МОИТЕ МОМЧЕТА, ВНУЧЕТО АНТОН И НЕГОВИЯТ ТАТКО СА ИМЕНИЦИ! НЕКА СА НИ ЖИВИ И ЗДРАВИ,ВЕСЕЛИ И ЩАСТЛИВИ! :celebrate: :wine: :celebrate:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб яну 17, 2015 6:57 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: ПОЧЕРПЕТЕ СЕ ЗА ЗДРАВЕТО НА МОИТЕ МОМЧЕТА, МИЛИ ПРИЯТЕЛКИ! :wine:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб яну 17, 2015 6:59 am

:giflo1: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo1: ЗА МОИТЕ ПРЕКРАСНИ МОМИЧЕТА! :wine:


Заключена