Как тече денят на Веселите готвачи? - Януари '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от milena75 » пон яну 19, 2015 12:08 pm

Зравейте!
Нека започнем новата седмица с добро настроение и много поводи за усмивка.
4488894.jpg
Ще се радвам да се видим на 25-ти, но бих помолила ако ви е удобно да е на сутрешно кафе, защото на обяд ще водя Весито на детски рожден ден. Например в 10.00 в сладкарница "Неделя"?


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон яну 19, 2015 12:43 pm

Аз съм пак тук...
Хванах се да подреждам документи/трудови договори,всякакви бележчици отвсякъде,бумащина покрай моето здраве.../ ами...прехвърлих два часа с това...Не очаквах толкова дълго,докато разгледам кое е за хвърляне ... :eeek: :eeek: .Отделно в един момент се усещам,че телефона ми не е звънял :thinking: ,че и не го виждам...Започва лудо търсене :) ,на ръба на изпотяването... :eeek: :) иии..няма,после пиша на кого ли не на скайпа да почва да ми звъни,че ако е в къщи да го намеря :D :roll: Та така :D :D :D
На мен ми е удобно и по-рано за срещата,отдавна не сме ходили там.Спомням си първата ми среща с варненските момичета беше точно там,беше голям студ,валеше сняг...носталгия по-хубавото време :love: ,то и сега срещите ни са хубави :thumup: :thumup: !

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пон яну 19, 2015 12:49 pm

О.К :) Предложението на Миленка е отлично, тъкмо ще си подсладим душичките :yee:
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пон яну 19, 2015 4:00 pm

Здравейте ,приятелки !!! Точно една седмица не съм в час ...... от трън та на глог ..... при мен отново високо кръвно ,отново доктори ,в петък свалих Холтера за кръвното ,платих доста пари и се надявам да се укроти тоя хаос ........Нямам желание за нищо ,а трябваше да приготвя и една торта ,събрах се в ръце и днес я приключих от миналата седмица детайл по детайл ..... но ,важното е ,че Доплера казва ,че сърцето ми е наред ,но "лудостта " и "нервите " ми са в повече май ..... започнах друга терапия и се моля искрено да се поуспокоя и да дохда на себе си ..... Искам да поздравя всички дружки ,които са имали повод за празнуване ,сетих се и за ТОНИ- БонБОНИ ,И ЗА ТАТКО МУ ,ЗДРАВИ ДА СА ВСИЧКИ !!! Желая много късмет и щастие ,в момента не се сещам нещо друго ,ДИДКА ,надявам се проблемите да са отшумели при теб и да си на ниво ,както обикновено !!! Прекрасен Понеделник, приятели и още по-прекрасна и щастлива, носеща със себе си вълшебни мигове нова седмица! :love: :love: :love: При малко повече настроение ще съм за повечко ..... Приятен след обяд !!!! :) Изображение


Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пон яну 19, 2015 4:07 pm

Изображение Мило детенце ,здраве ,безгрижно детство и игри на воля !!! МАМИ ,да Ви е жив и здрав и пораствайки да ви радва и да го видите мъж и порастнал и успял !!!! :love: Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон яну 19, 2015 5:25 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Привет, мили сладуранки! Дианка, благодаря миличка за сърдечните поздрави, пожелавам и при теб нещата да се подобрят,успех! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Натали, разбрах за Милето, благодаря ти! :clap: Момичета, пожелавам ви разкошна вечер! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » пон яну 19, 2015 5:29 pm

Кате извинявай ,че с такова закъснение поднасям мойте поздрави на вашите момчета именници!

ДА ВИ РАДВАТ И ПРАВЯТ ЩАСТЛИВИ!
НА ГОЛЕМИЯ ТОНИ ЖЕЛАЯ ДА Е ВСЕ ТАКА ЛЮБЯЩ,СЪПРУГ,БАЩА И ЗЕТ И ДА ГО ПРЕДАДЕ НА МАЛКОТО СЪКРОВЕЩЕ ТОНИ-МЛАДШИ!
чрд.jpg
ЗА тОНИ-БОНБОНИ С МНОГО ОБИЧ,БЕЗГРИЖНИ ИГРИ И ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО!
ТОНИ.png


а ЦВЕТУТА СА ВСЕОТДАЙНИТЕ ДАМИ :)

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » пон яну 19, 2015 5:31 pm

А ТОВА Е ЗА ЗАРИ,МАМА ДИДКА СА ГО ПРОЧЕТЕ ЗА ЛЕКА НОЩ

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » пон яну 19, 2015 5:34 pm

ЗА НАЙ-ДОБРАТА ПРИЯТЕЛКА НА МИЛЕМЧЕТО,ЧАРОВНАТА ВЕСИ!

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » пон яну 19, 2015 5:43 pm

МОМИЧЕТА,ПОПАДНА МИ ТАЗИ СНИМКА И АЗ ЗА СЕБЕ СИ РЕШИХ,ЧЕ Е МНОГО ПОДХОДАЩА ЗА НАШИЯ ФОРУМ.
РАЗТАЛКУВАХ Я ТАКА:
ВСИЧКИ НИЕ ГЛЕДАМЕ ПРЕЗ ЕДНИ ОЧИЛА/ЕДНАКВО НА ЖИВОТА/
СУТРИН НАШЕТО УТРО СЕ ОТРАЗЯВА В ЕДНОТО СТЪКЛО С ИЗГРЕВА,ДОКАТО ПРИ ЙОАНКА,ВЛАДИ И АНИ Е ЗАЛЕЗА В ДРУГОТО СТЪКЛО НА ОЧИЛАТА И ОБРАТНО.ВАЖНОТО Е ЧЕ ГЛЕДАМЕ В ЕДНА ПОСОКА.
очила.jpg
НЯДЯВАМ СЕ РАЗБРАХТЕ КАКВО ИСКАМ ДА ВИ КАЖА,НЕ МОГА ДА ГО РЕДАКТИРАМ,ЧЕ МЕ ПОДПРЯХА КЛИЕНТИ.ДО ПОСЛЕ :)


Заключена