Как тече денят на Веселите готвачи? - Януари '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Sirena » нед яну 25, 2015 7:11 pm

Хубава вечер, веселушки
[youtube]http://youtu.be/VODt3odGb04[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » нед яну 25, 2015 9:31 pm

Привет момичета :hug:

Верушка, Кате, Наталка, Таничка, Дианка, Кейти, БЛАГОДАРЯ ВИ ОТ СЪРЦЕ ЗА ТОПЛИТЕ ДУМИ :hug: :hug: :hug:

Днес го раздавах доста лежерно - от снощи си приготвих повечето неща, тази сутрин изпекох една риба и омесих житото. Раздадох на съседите да споменем мама, занесох доста храна и на братовчедките. Леля ми /сестрата на мама/ и свако ми също вече не са сред нас. По това време сестра ми с батко, племенниците ми и голямото ни момче бяха на гробището във Варна. Така макар и дистанционно, бяхме заедно. Какво да се прави ... това е живота ... разделяме се ... Добре че комуникациите вече са на такова ниво, че ни помагат ...

Дидка, къде си мило момиче :thinking: Чакаме репортаж с описание и снимки :)

Наталка, Кейти, съжалявам за вас момичета, че ви нападнаха вирусите - дано бързо отмине всичко и да не ви създават много проблеми :hug:

Кате, много си права за джинджифила - аз продължавам със сокчето. Определено има ефект и в килограмите, и във всичко останало. Ние си пием котешкия нокът цялото семейство и дано вирусите бягат далеч от нас :thumup:

Топля и спокойна вечер на всички и успешна нова седмица :heart: :heart: :heart: :night: :night: :night: :wine:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пон яну 26, 2015 5:43 am

Добро утро момичета,
кафето е готово да го изпием и по задачки.
Бони,светла и памет на майка ти!
У нас Глория е болна не е ставала от леглото с температура и кашлица,
след работа ще мина да взема джинджифил и ние да го пробваме.
1013620_851100571595296_6910070922576981324_n.jpg
Усмихнат ден!

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » пон яну 26, 2015 7:57 am

Добро утро, приятелки!
Бони, светла и памет на майка ти. Нека почива в мир!
Кейти, Глорка, бързо оздравяване. Дидка, ти по-добре ли си, как са световъртежите?
Наталка, извинявай, забравих, че си новодомка, да си я направите китна и уютна къщурката.
Момичета, лека и спорна нова последна от месеца седмица.
Дианка, ти пооправи ли се мила, доволни ли сте от изборите?


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон яну 26, 2015 8:55 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро,мили момичета!Сядам на :coffee: с вас. Ивче, пробвай с тоя чай от джинда - три приема по 0,300гр.вода вряла,1 с.л.настърган джинджифил и 1с.л. мед,малко люти,но затопля гърлото и цялото тяло до изпотяване,пресича кашлицата,дано скоро Глорка се оправи,че е много неприятно.Катенце, съжалявам,че си болничка мила,но ти имаш контакт с много хора и най- вече болни,пожелавам ти скорошно оздравяване - ние изобщо не се чувстваме като гости,децата треперят над нас, да би да ни липсва нещо и само ни напъват да ядем,аз обаче не се поддавам на никакви изкушения.Натали,добре ли си мила? Момичета, имайте един прекрасен ден днес!

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пон яну 26, 2015 10:29 am

Добро утро :)
Идвам и аз с кафето
Изображение
Кате, благодаря, пооправям се. Носа ту запушен, ту не, гласа гъгне, очите сълзят, но ще се оправя :)
Днес имам излизане, ръми леко, ама нямам избор :)
Бъдете здрави :)
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пон яну 26, 2015 2:41 pm

Добър ден в понеделник ..... нов ден ,нова седмица ,нов късмет !!! да е спокойна ,спорна и да гони вирусите далеч от нас !!!! :D Изображение Независимо каква е вашата вътрешна нагласа и настроение, независимо пред какви проблеми ще се изправите днес, помнете, че отговорът и решенията се крият единствено във вас! Вслушвайте се в сърцето си, то ще ви подскаже и ще пристъпите смело напред, ще посрещнете новите изживявания,.. защото всеки ден идва при нас, за да изживеем нещо ново...
Пожелавам ви вдъхновен, дръзновен, топличък и много вълшебен Понеделник, приятели! Усмихвайте се повече, за да ви върви така и през новата седмица - на усмивки! :) :) :) МАМИ ,и да искам лежерно не можех ,но ще си наваксам ..... :wink: ВЛАДИ ,изборите минаха ,такова нещо досега в Гърция не е било ...... не зная да се плашим или да се радваме ,но времето ще покаже ..... засега само впечатления , на богатите никак не им допадна избора на тая партия , започна с 4% някога ,но който си играе с народа ,това получава ритник .... и за момента е най-младия министър -председател .... я ,да видим ?! Аз ще съм доволна и половината от обещаното да изпълни ..... На болничките бързо възстановяване и тук страшно много болни ,пазете се !!!! :love: Красив и спокоен ден !!!Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон яну 26, 2015 3:44 pm

Приятен ден от мен!
На моменти пак ,,ме завърта,, главата ,но ще се справя :wink: :)
На болните бързо оздравяване!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон яну 26, 2015 6:08 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добър вечер,мили момичета! Дидка, нещо и при мен е така - вие ми се свят,изобщо не ми е комфортно,но при мен е от ниско кръвно,пия солен айрян и кафе. Дианка, дано нещата в Гърция тръгнат на добро,нали и нашето семейство е свързано с положението в тая прекрасна страна. :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Натали,Катенце,Глорка бързо оздравяване ви пожелавам! :thumbsup: Приятна вечер на всички! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пон яну 26, 2015 7:22 pm

Хубава вечер
[youtube]http://youtu.be/g6Sgk04C9e8[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Заключена