Как тече денят на Веселите готвачи? - Януари '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Makaweli » пет яну 30, 2015 7:08 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/FN4StRp2tMg[/youtube]
https://www.youtube.com/watch?v=FN4StRp2tMg

Добро утро :)

Ето и кафето пристига :coffee:

Така като чета колко от вас са на диета, ви се възхищавам :thumup: И аз съм малко като Кейти - все не обичам да изхвърлям храна. Уж слагам малко по чиниите, но все пак ... Баща ми го приучих поне на това - да не ми връща чиния с храна. Макар че упорито си продължавам сока с лимон и джинджифил. Има ефект - е, не приличам на фиданка, а малко на боабаб, но ... какво да се прави ... Май и само вода да пия, все ще съм си пухкавелка :tongue:

Петък е и ми е много хубаво :) След дългата работна седмица и малка почивка, тази седмица се надявам да си организираме времето с повече отдих :)

ХУбав, спокоен и усмихнат ден на всички Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет яну 30, 2015 7:44 am

Добро утро и от мен!
Хубав да е денят ни!
На работещите лека работа,на останалите приятен ден!

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пет яну 30, 2015 8:34 am

Здравейте момичета
Днес съм в принудителна отпуска
Машината се развали и днес ще я ремонтират
Желая ви прекрасен ден
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет яну 30, 2015 8:58 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро,мили момичета! Да пийнем по чаша :coffee: и нека денят мине успешно и спокойно. :clap: Бони,важното е да си здрава,това,че имаме Рубенсови форми ни прави по - интересни! Таничка,почини си днес добре,сигурно си олекнала след водния ден, когато преди три години правих тая диета свалих 13кг.,но на водния ден едва не припаднах,затова го замествах с плодов ден и много вода. Момичета,ремонта върви успешно,но се забавяме от поръчките по складовете,но всичко ще стане много,много хубаво. Нинка, моля те,пиши мила,много ми липсваш. :love: Прекрасен ден на всички! :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » пет яну 30, 2015 9:13 am

ВЕДРО НАСТРОЕНИЕ И ИНТЕРЕСНИ СЛУЧВАНИЯ ПРЕЗ ДНЕШНИЯ ДЕН МИЛИ МОМИЧЕТА!

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет яну 30, 2015 12:27 pm

Привет :)
Днес се отпуснах и спах като къртик, ставам пък то обед :D Ето го и закъснялото кафе
Изображение
Днес ще си направя разходка да Карфур, имало месце на промоция :)
Хубав усмихнат ден, веселки :)
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пет яну 30, 2015 2:39 pm

Здравейте момичета
Кате вчера толкова не го усетих но днес ми се виеше свят
Похапнах и се оправих Може би защото смених три вида вода чешмяна ,Банкя и Горна баня
Днес не съм се теглила че имам проблем с колата оставих я на доктора и преди малко като ми казаха цената съвсем загубих апетит
Та така Кате и мен ме чака ремонт в кухнята но чакам да се постопли
Днес ходих да гледам печки и не можах да си избера
Да не ви занимавам приятен ден ви желая
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет яну 30, 2015 5:34 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Таничка,разбирам те,но моля те не си причинявай такива мъчения,това си е наказание - просто спри сладкото,ограничи хляба не смесвай храните и ефекта ще е положителен и без драстични мерки,но все пак ти го решаваш - относно печка, моята е Дипломат и абсорбера съща,сега ще слагаме вградена марката е Миеле - предпочитана марка в света,прекрасна е,нямам думи.Днес при нас си беше абсолютно пролетен ден,нямаше силен вятър. Прекрасна вечер и спокойна нощ, мили момичета! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет яну 30, 2015 6:53 pm

Добър вечер , ние сме пред тайфуново състояние .... 10-11 бала ,сила на вятъра и 120 км. в час ..... викам си да не се разхождам много ,много да не ме ототвее нанякъде ,Стелиос умря да се смее ,че поне още 4-5 бала трябвали ,за да ме отнесат ,знам ли казват тук от луд и от малък научаваш истината ,може пък и да има право детето ..... както и да е не спира да вали и съм с вързани ръце ,нищо не съхне ,всяка година по това време си викам ще си купя сушилня ..... но къде ще я сложа .... накрая трябва ние да излезем навън ,за да се побере покъщнината .... Като бях малка умирах от кеф излизайки навън вечер ,гледам на простора всички панталони като войници ,всички блузи опънати и кокал и все ги поздравявах и им отдавах почит ,ръцете ми замръзнали и майка ми все се чудесхе с кого приказвам навън в студа .... ами те цяла армия бяха !!!! :yee: После и пратих първта сушилня оттук , купих и нова пералня зименс ,която след няколко години се подпали ,докато пере ,залепнал "мозъка и " ..... както и да е съжалявах я като знаех зимата как е в БГ .... добре ,че е прдвидлива всяка година застраховки прави .... та така изплатиха я като нова ,после отново подарък от мъжа ми и така си я гледам милата .... да ми е жива и здрава !!!! :love: Пиша всичко това ,защото се замислям понякога колко ли хора все още нямат удобства ..... Както и да е нека децата сме добри и не забравяме нашите родители и всичко ,което са направили за нас ,аз съм благодарна и искам да са единствено здрави ,те пък нищо материално само да ни виждат по-често ,докато децата бяха по-малки бе така ,сега е по-трудничко ,но такъв е живота всичко не може да е супер !!! :roll: Вчера споменах ,че ще споделя и моето мнение за диетата ..... наистина съм много доволна ,но да си призная зимата не бих я започнала никога и по много причини !!! Съгласна съм с НАТАЛКА ,и за имунната система ,но според мен освен разделното хранене тя се базира до голяма степен и на поемане на голямо количество течности . Общоизвестно е ,че зимата поемаме едва 1/3 от течността , от която има нужда организма ни .... и естествено е много по-трудно ,недай си Боже да ни пипне и някой вирус ..... отиде на кино всичко .... та така успех на ТАНЧЕТО ,но не си разваляйте чара зимата ,оставете за напролет :wink: Днес ,нямаме училище децата бяха само на литургия заради днешния празник На 30 януари Православната църква почита паметта на Свети три светители, покровители на богословието. Това са трима от най-достойните епископи на църквата, допринесли за нейното благоустрояване и за утвърждаването на вероучението й.
Свети Василий Велики и св. Григорий Богослов принадлежат към плеядата на кападокийските отци, завещали на поколенията безценно писмено наследство, а третият - свети Йоан Златоуст е бил епископ на Константинопол. Всеки от тримата светители има свой ден в църковния календар. дано станат добри хора ,всяка сутрин вместо гимнастика следва молитвата "Благословен Бог наш .... от 1клас започват така и мисля ,че малко или много нещо ще им остане ..... ако не друго то поне да станат добри хора и да чувстват болката на другите ...... с пожелание за една ,топла ,красива и спокойна вечер !!!! :love: Изображение Днес бе и погребалната церемония на големия ДЕМИС РУСОС ,моя поздрав за вас именно с един негов химн ,който не вярвам някой да не е чул поне веднъж ......... Goodbye ,my love !!!! :love: :love: :love: :love: [youtube]http://youtu.be/XXfPO-thpZo[/youtube]

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб яну 31, 2015 9:03 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/SaSBnH1CZwE[/youtube]
https://www.youtube.com/watch?v=SaSBnH1CZwE

Добро утро :giflo1:

Поднасям ви съботното кафе :coffee: с много настроение и обич :love: Нищо че навън е облачно и вали дъжд, тук е топло и уютно :)

Дианка, доста трябва да се засили още вятъра, за да те отвее :wink: Ако пък е толкова опасно, сложи си две тухли в джоба и не се тревожи :tongue:

Катенце, голям ремонт сте захванали - ще ви е много уютно като стане :clap:

Таничка, ти си като фиданка спрямо някои от нас - къде ги намери толкова кг. за сваляне :thinking: Но прочистването на организма си струва :thumup:

Дидка, как е главата - отшумя ли световъртежа, а кашлицата?

И накрая да поздравя Неви и Павел за новата визия на форума - харесва ми :clap:

Хубав и спокоен съботен ден на всички Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Заключена