Как тече денят на Веселите готвачи? - Февруари '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от AnnaJames » ср фев 04, 2015 7:05 am

Здравйте, мили момичета!
Влади, аз мога да почерпя за добри оценки от последния ми клас, засега имам шест шестици.
Изображение

Днес замествах за една учителка по английски като втори език, тя е българка и освен в училище работи и с колеж, преподава на възрастни емигранти. Тя ми каза че е говорила с директорката си и понеже има много добри отзиви за мен в нейното училище и ако се отвори ново работно място идната учебна година, може да ме вземат на работа там. :)

На болничките - бързо оправяне!
Изображение
На всички, хубав ден!
Изображение
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср фев 04, 2015 7:53 am

Добро утро!
Ани,желая ти бързо да се случи това!Късмет и успех!
Кате,много се радвам,ще чакаме снимки!
При нас ежедневно правим едно и също ,времето не е много подходящо за излизане,малко се поизнервихме със Зарко в къщи.Стана трета седмица не е на градина.Дано днес да спре дъжда и вятъра да направим едно кръгче из квартала....Уж вече по-голям и е по-самостоятелен пък нещо не мога да смогна по цял ден с домакинската работа :thinking:
И аз взех да се напрягам вече,сега беше добре дошло ,че съм в къщи,да се погледаме,но ми е време да съм на работа , и като средства имам нужди, то е ясно, но и ми се ходи...
Хубав ден на всички вас!
От вчера след обяд не мога да се свържа с майка ми,всеки ден през деня и всяка вечер се чуваме и ми е странно.Обадих се на сестра ми и тя не се е чувала с нея.Успокои ме че може би пак си е забравила някъде телефона...Още не мога да я намеря.Доста се притеснявам.Явно е паднала и батерията,вече дава изключен...
Отново приятен ден!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср фев 04, 2015 8:46 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро, мили момичета! Дидка,не се тревожи мила, при нас е същото - вече е самостоятелен,а все намира за какво да врънка,но все пак са малки още,само да са живи и здрави, питаш ли ме - вечер като се прибере ритаме топка в коридора,играем на криеница,става истинска лудница,но като му видя светналите очички продължавам, дано майка ти се обади, че да нямаш притеснения,хубав ден на теб и Зари! Да пийнем по :coffee: и да си пожелаем весел и успешен ден! :music: :music: :music:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср фев 04, 2015 8:56 am

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Мила Ани, пожелавам ти безброй успехи - лични и професионални! Нека всичко това ти носи много радост и удовлетворение,а аз се радвам,че една българка зад Океана упорито жъне успехи и израства професионално! Бъди щастлива! :giflo2: :giflo2: :giflo1: :giflo2: :giflo2: :giflo1: :giflo2: :giflo2: :giflo1: :giflo2: :giflo2: :giflo1: :giflo2: :giflo2: :giflo1: :hug:


rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » ср фев 04, 2015 9:47 am

Добро утро и от мен За мен е утро защото сега ставам Направих си кафе и сядам да ви видя
Голям сън голямо нещо,но съм доволна Очите ми са полуотворени и ако се отпусна пак ще заспя
Не мога да мисля и за това ставам да се разсъня а на вас желая прекрасен ден
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » ср фев 04, 2015 4:00 pm

Здравейте ,приятели !!! ИзображениеДнес .реших ,че трябва да изляза да се поразходя доста ....... точно това и сторих ,влизах ,излизах ,зяпах и накрая за да е разходката пълна си купих един пуловер и едни гумени боти за това мокро време ..... и естествено се прибрах уморена ,но щастлива !!! Сряда е ,отново сме в средата на седмицата ,как хвърчат дните ,седмиците и месеците не ми се мисли ....... колкото по-вече порастваме ,толкова по-бързо ..... време за карнавал ,за веселие и за всичко ,което може да направи дните ни по-красиви ... Още не съм решила тая година коя ще съм ,но има време на 16 съм поканена на парти по пижами (моята мечта ,по принцип да се разхождаме по пижами ,но тъй като никога няма да се осъществи си остава ..... още една мечта за мен :thumbsup: ) Сигурно няма да съм по пижама ,но нещо ще измисля .... през годините досега какво ли не съм била от котка до ханъм ,но нали такава е традицията ,всички са някои и с много настроение и радост ,което май е най-важното !!! ДИДКА ,дано всичко е наред и майка ти просто да си е забравила телефона .АНИ ,браво на теб и дано мечтата ти се осъществи !!! :) ТАНЧЕ ,ти или не можеш да спиш ,или не можеш да се събудиш ..... аз няколко дни се събуждам в 3-4 часа и се озъртам и се замислям тия хора ,които не могат да спят какъв ли кошмар изпитват ,защото моето е рядкост ,а ако всяка нощ е така ?! От мен един съвет ,отдава ли ти се спи ,работата няма да избяга ,гледай да си почиваш ,защото сигурно се изморяваш достатъчно на работа !!!! :)Днес правете повече от всичко, което обичате и ви носи радост... и всичко онова, което ви кара да губите ориентация за времето и дава смисъл на всяка глътка въздух...Приятен следобед !!!! МАМИ ,теб оставих за накрая ..... много се радвам ,че ремонта приключва и скоро ще се вихриш в новата кухня..... каква по-голяма радост за една домакиня ??!!! Много добър избора на техниката ,и аз с нетърпение очаквам снимки !!! Здрави да сте и да приготжяш вкусотии за обичаните хора !!! :love: Изображение

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » ср фев 04, 2015 7:21 pm

:rain: ДОБЪР ВЕЧЕР! :rain:
При нас пак :rain: .А,аз вчера си купих дъждобран :D .
АНИ, :clap: за отличния успех! Успех и късмет :thumup: !
ДИАНКА,честити покупки .Със здраве да си ги носиш!
А карнавала,празник на града ли е?
КАТЕ,хубаво е ,че ремонта е към края :thumup: .
МИЛЕНЧЕ,почивайте,а ВЕСИТО ходи ли на танци?
ДИДКА,за теб и ЗАРКО :hug:
НАТАЛКА,наближава ли връщането на работа?
:night: МОМИЧЕТА,ХУБАВА ВЕЧЕР И СПОКОЙНА НОЩ! :night:

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » ср фев 04, 2015 7:57 pm

Здравейте момичета
Дианка по принцип спа по 2-3 часа почти всеки ден
Лекарката ми изписа едни хапчета от които спа Даже днес се събудих в 9-10
Но в последно време не съм много добре Днес ме "изгониха " от работа била съм бяла като платно но и аз не се чувствах добре
Прочетох листовката за тия хапчета и не съм доволна не знам дали от тях ми е така ,но ще ходя на изследване утре
А между другото може и това да е причината :thinking: :thinking:
Изображение

Лека вечер момичета Няма да пия хачета и да видим
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср фев 04, 2015 8:33 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Привет, мили момичета! Дианка,благодаря за милите думи! Таничка, аз също имам проблеми със съня в последно време,но знам,че е от притеснение,така съм устроена - вечно и за всичко се притеснявам.Миленче, пийте чай с мед и повече на топличко,поздрави на Веси! Лека и спокойна нощ,мили приятелки! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Мнение от AnnaJames » ср фев 04, 2015 10:34 pm

Здравейте, мили момичета!

Диди, Кате, Дианче и Миле, благодаря ви за хубавите пожелания! :giflo1:
Днес ми е първия ден от практиката, затова не работих сутринта, за да мога да си напиша домашното, че вечерта съм на практика.
Танче, и аз имам проблеми със съня от години, и съм пробвала какви ли не хапчета, но последната година се спрях на едни големи валерианови ампули, от тях спя без да съм замаяна на другия ден.

Дианче, какъв е карнавала за който споменаваш?
Диди, работата е работа не се преуморявай :snail: :flow2:
Кате/мами, и аз чакам снимки на кухнята :hug:

РАДОСТЕН ден на всички!
Изображение
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение


Заключена