Как тече денят на Веселите готвачи? - Февруари '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от ivkaa75 » чет фев 05, 2015 3:47 am

Добро утро,
пак не ми стига времето :)
906325_856463381059015_7922187527131621302_o.jpg
Прекрасен ден!


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет фев 05, 2015 7:04 am

Добро утро!
Да ви кажа,че на майка й е отказал телефона,днес вече ще има връзка с нея.
Чакам ви тук с чашата си кафе :roll: :coffee: :coffee: :coffee:
Желая ви един страхотен четвъртък,пожелавам и на себе си малко късмет,че и аз чакам вести от мястото,където съм питала за работа.
На работещите спорна,на другите лек и приятен ден!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет фев 05, 2015 7:05 am

Влади,здравей :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » чет фев 05, 2015 7:17 am

Добро утро, момичета!
Дидка, добро утро! Радвам се, че всичко около майка ти е наред, много е притеснително, като не си вдигат телефоните и аз и се карам на майка ми като не го носи с нея, какво ли не ми минава през ума.
Ани, :clap: :clap: за добрите оценки, не се съмнявам и в следващите, а занапред ти пожелавам да се освободи място и да започнеш постоянно, хем ще си имаш компания от Бг, така каза нали, че там преподава българка?
Дианка, със здраве да си носиш придобивките, за карнавала и аз питам ако не е нахално, какъв е точно?
Танче, да не ти става така от диетата? Макар,че не ми се вярва, то като се замисля сега хапвам повече плодове (защото са задължителни сутрин) и салата на вечеря, от нищо не се лишавам, не мисля че имунитета ти пада.
Кате, бързо приключихте с ремонта (то на чужд гръб и 100 тояги са малко) казват хората, сега остава и кухнята и мебелите да ви доставят навреме и всичко да е така, както го искаш.


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет фев 05, 2015 8:55 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро,мили момичета! Сядам на :coffee: с вас. Влади, две седмици никак не е малко, имахме късмет,че наехме фирма,а не отделни майстори и всичко върви към приключване,става много хубаво. Дидка, радвам се,че не е нещо сериозно с майчето,случват се и такива неща.Ани,браво на теб мила,само така - напред и нагоре! :clap: :thumbsup: :clap: Дианка,както и да се дегизираш за карнавала,все ще си нашето красиво момиче,много настроение и радост на карнавала! Мили приятелки,пожелавам ви весел,красив и незабравим ден! :hug: :hug: :hug: :giflo1: :giflo2: :giflo1:

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » чет фев 05, 2015 9:11 am

Идвам и аз с кафето :)
Бързах да отворя да не ме чака шофьора със стоката,сега скокойно сядам във въшата компания.
И на вас Танче и Миленка благодаря за хубавите пожелания към Ели. :hug:
Дидка,дано четвъртък ти донесе желаната добра новина :thumup:
Дианка,чакаме снимка с новия пуловер :)
Ани ти си нашата задокеанска гордост успех след успех :clap:
Танче,ако пиеш лекарства за кръвното по време на диетата ги намали на половина.На мене също така ми прилошаваше ,ама кой да си премери кръвното.Като коретирах дозата по време на диетата и нещата се нормализираха.
Иначе,грипа май е в пика си,аз съдя по клиентите и по нас.Тази година се изложихме с профилактиката и сега се редуваме.
Кате,какви бяха тези майстори ?Много бързо работят.Аз едни си ги отглеждах преди една година месец и нещо за една баня от 4 квадрата.Тези дни пак се навъртат защото и на нас предстои ремонт на кухнята,но за сега го отлагаме максималто дълго във времето.
Отивам да работя,че народа се раздвижи :)
УСПЕШЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ЖЕЛАЯ!
10517546_643152352469254_3949361627830449883_n.jpg
narcisi.jpg

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет фев 05, 2015 5:14 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Привет, мили момичета! Катенце, писах на Влади,но явно не си прочела - наехме фирма,цяла бригада,не са отделни майстори,а група,две седмици не е малко време - прекараха чиста и мръсен канал от банята през коридора,банята ни е нова,но се наложи да я къртим отново,сега изглежда още по - добре, слагаха гипсо картон на тавана на хола с много красиво осветление,1м. плочки около кухненското, хубав ламинат следва,всичко е сложено,сега ще чакаме вградените уреди и кухненското обзавеждане,много сме доволни от тая фирма - вчера са измили прозорците и почистили с мощна прахосмукачка дивана,а той е огромен с лежанка,браво на такива хора - съзнателни и изрядни. Времето се влошава,стискам палци за всички,дано не се случват бедствени положения.Момичета,пожелавам ви лека,весела и спокойна вечер! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » чет фев 05, 2015 8:49 pm

Добър вечер на всички и Благодаря за пожеланията ..... пуловера е най-обикновен ,но ми хареса и вече съм решила да си купувам семпли и удобни дрехи ... та затожа завинаги ще си остана с мечтата да се разхождаме по пижами ,именно заради удобството !!! Колкото до карнавала ..... свързан е с християнството и започва винаги 3 седмици преди великите пости през първата седмица се хапва всичко и се смята за начало ,втората е позната у нас под "месни заговезни ",Следва "сирни заговезни " и всъщност през целия тоя период се подготвяме за великите пости ,които както знаем не са само постене на храна ,а пречистване и смирение .....сигурно малко хора знаят ,че и латинското име на карнавал се състои именно от двете думи карне(месо ) и вале (минава ) И така през тоя период всички за момент се превръщат в деца и л=бими герои , танцуват ,пият вино на воля в чест на бог Дионисос , във всеки район на страната се пресъздават различни обичаи (сватби и т.н ) ,но всеки има право да те закачи по пътя и естествено да не се дразниш ,а да се усмихнеш и изпиете по чаша вино заедно . Традицията се спазва от старогръцко и се почита до днес .Карнавалът е неотменна част от живота на гърците ,но най-голям и популярен е тоя в Рио де Жанейро ,танцувайки самба ! :) И естествено завършва в първия ден на великите пости ,който се казва още и чист понеделник ...И ето малко от архива Изображение Изображение И за финал ...... дано не ви отегчих .....Животът не е спокойствие, но изглежда прекрасен със своите красиви и споделени моменти... докосване, усмивка, прегръдка, аромат... и истинска любов! :love:
Пожелавам ви да почувствате и да усетите с всичките си сетива тези вълшебни мигове и да им се насладите докрай...
Щастлива, споделена и много нежна вечер, приятели! :) Изображение
Наздраве.. за прекрасните и съвършени моменти, които правят живота ни цветен и щастлив ,разбира се с един ,чудесен изглед от нашия град !!!! :wine: :wine: :night: :wine: :wine:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » чет фев 05, 2015 8:55 pm

ДИДКА ,от мен не малко , а пълни шепи с късмет !!! Желая ти от сърце да получиш желаното место !!!! Изображение

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пет фев 06, 2015 3:28 am

Добро утро момичета петък еее,
пей сърце :D
Да ви е сладко кафето,
усмихнато лицето и
леко на сърцето :D
10425859_454719934681958_2472246133596014716_n.jpg
и нека
10393572_1530723993848320_6792734679036578146_n.jpg
Аз съм до 11ч.,ама които е до по късно нека запали подметките :D
Прекрасен ден!


Заключена