Как тече денят на Веселите готвачи? - Февруари '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от didurana » съб фев 14, 2015 8:51 am

Добро утро!
Честит празник!
Обичайте и...прощавайте,докато хората са сред вас.Казвам го,защото колкото и да не се разбирах с баба ми,ми е мъчно,сега някоя жена ми се ,,привижда,,все едно че е сред нас..
Утре стават два месеца ...лека й пръст!
Хубав ден,обичайте,не се сърдете за нещо гвърде дълго,според мен няма смисъл,показвайте на хората около вас колко са специални!Аз пак ви казвам вие сте прекрасни!Съжалявам ,че не мога да кача поздрав.


Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Мнение от AnnaJames » съб фев 14, 2015 8:55 am

Здравейте, мили момичета!
Аз имах страшно натоварена седмица с 12 работни часа на ден, - работа и практика, и куп домашни; а сега сме пак на път за Айдахо да видим болния ми девер. Този път нямах никакво време за домашните, и съм взела компютъра да ги пиша в колата. :?

Пожелавам хубав уикенд на всички...аз като се поразтоваря ще се включа, че много ми липсвате! :hug:
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » съб фев 14, 2015 10:49 am

Добро утро :)
Светла им памет на мъртвите, Бог да ги прости
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » съб фев 14, 2015 10:51 am

10313513_785015238200989_7353599709317949595_n.jpg
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » съб фев 14, 2015 1:40 pm

Изображение Нека Бог да прости всички наши близки ,които ни липсват и не са между живите ,нека успокои душите им и да ни дарява със здраве ,за да ги носим в сърцата си !!!! :love:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » съб фев 14, 2015 1:52 pm

Изображение Достатъчно е само мъничко внимание от страна на точния човек и сякаш целият свят ти се усмихва...
Усмихнато, влюбено и вълшебно :love: :love: :love: За днес кодът е ясен... червен за цялата страна :thumbsup: .. ще преобладава обичта, ще се леят порои от червено вино, а по крайбрежието - морето ще е бурно,.. от любов
Пожелавам ви да изживеете най-вълшебният, най-щастливият и най-обичаният си ден и да го изпълните със страстта на любовта и ароматът на виното!
Раздавайте обич и любов щедро от сърце и душа, празнувайте любовта всеки ден, подарявайте си мили жестове на внимание и... не забравяйте.. животът е цвят, а любовта - медът от него... :love: :love: :love: Красив ден ви желая !!!!!!!!!!!Изображение [youtube]http://youtu.be/DF3XjEhJ40Y[/youtube]

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » съб фев 14, 2015 3:25 pm

ГОЛЯМА ЗАДУШНИЦА Е- БОГ ДА ПРОСТИ НАШИТЕ БЛИЗКИ. МИР НА ПРАХА ИМ. АЗ ЩЕ Я ОТБЕЛЕЖА С ТАКАВА КАРТИЧКА-ИСКА МИ СЕ ТОЗИ ПРЕКРАСЕН ГЪЛЪБ ДА МОЖЕ ДА ОТЛЕТИ И ДА ОСТАВИ ПО ЕДНА РОЗА НА ВСЕКИ ГРОБ, ЗА СЪЖАЛЕНИЕ ОТ МОЯ СТРАНА ИМА ДОСТА ДА РАЗНАСЯ :cry: :cry:

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » съб фев 14, 2015 4:34 pm

ЧЕСТИТ СВЕТИ ВАЛЕНТИН! ОБИЧАЙТЕ И БЪДЕТЕ ОБИЧАНИ!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб фев 14, 2015 5:20 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Весела вечер,мили приятелки! Влади,прекрасни картички! :love: Мили приятелки, пийнете по чаша вино за днешния празник и нека в сърцата ви има много топлина,обич,любов и светлина! Весел празник! :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :heart: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » съб фев 14, 2015 8:59 pm

[youtube]http://youtu.be/tIervonjLLo[/youtube] Прекрасно е усещането да знаеш, че някой е направил денят ти специален и щастлив, изпълнен с усмивки и красиви емоции.. и те е накарал да се почувстваш значим и обичан...
Вълшебство е... и Щастие! :love: :love: :love:
Пожелавам ви най-нежната, най-хубавата, най-мечтаната романтична вечер, изтанцувана под звуците на любовта и виното...
Не спирайте да се обичате и най-вече да показвате любовта си,.. защото това са най-истинските и значими моменти в живота,... мечтайте, прегръщайте, вкусвайте... и помнете, че мечтите най-прекрасни са за двама... и от двама... и че по-сбъдната мечта от любовта едва ли има...
Споделено и вълшебно да ви е, приятели... и Наздраве,... за любовта и виното.. и за тези, които ни обичат! Наздраве на всички мои приятелки ,красива вечер ,изпълнена с много любов !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Изображение


Заключена