Как тече денят на Веселите готвачи? - Февруари '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Sirena » вт фев 17, 2015 8:19 am

Добро утро :)
Кате, изпатила си си от човешка наглост и простотия....
Танче, скорошно оздравяване, като те знам какъв си пумпал не знам как стоиш на едно място :wink:
Дидка, дано новините са добри, стискам палци :thumup:
При нас сух студ, вятър и сега и слънце :)
Време е за кафе, че ще почвам работата
Изображение
Щастлив ден, момичета :)
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт фев 17, 2015 8:42 am

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Добро утро,мили момичета! Сядам на :coffee: със всички вас,а тая сутрин сте повече,браво!Йоанка, не се подавай на настроенията,липсваш тук! :love: Таничка,постарай се да се възстановиш бързо,почивай,пий чай и стой на топличко. :thumbsup: Дидка,не се притеснявай за нищо,хубавото те дебне и внезапно ще се появи,само да сте здравички със Зари,това е основното и най - важно! :thumbsup: :thumbsup: :love: Влади,имаш прекрасно чувство за хумор,само така мила! :clap: :clap: Ани, не ни забравяй заровена в учебници и книги,чакаме те! Бони, Миленка,Верче все си мисля за вас,дано сте добре,а когато можете - пишете,чакам ви! Нинка, не те споменавам, защото ти внезапно се появяваш и за дълго изчезваш,помисли за мен,дали се чувствам добре?? :love: :love: :love: Прекрасен ден на всички вас, мили приятелки! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » вт фев 17, 2015 9:20 am

ДОБРО УТРО,МОМИЧЕТА!
НАТАЛКА,да,вече съм в отпуск :)
Ходя на изследвания,в администрации,искам да свърша доста отлагани неща.
ТАНЧЕ,ДИДЕ надявам се вече да се чувствате по-добре!
ДИДЕ,ще ти се обадят с добра новина.Сигурна съм.
КАТЕ,за съжаление,наглост и нечестност ни навестяват.Такива постъпки трябва да са наказуеми.

КАТЕ,докато прочета няколко стр.и ти излезе от форума. :hug: Ремонта приключи ли?
ВЛАДИ,аз си правя мартеничките сама и вече е време да ги почвам. :)
На ЙОАНКА,ВЛАДИ И АНИ СПОКОЙНА НОЩ! :night:
:giflo1: СПОКОЕН И УСПЕШЕН ДЕН,МОМИЧЕТА! :giflo1:

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » вт фев 17, 2015 9:52 am

Миле приятна отпуска :giflo1:

Добро утро и от мен момичета!
При нас валяло сняг тази нощ,та дори и натрупало.
Раздвижих се добре докато го изрина пред аптеката :)
Сега кафето/второто/ще е по-сладко
У нас емоцийте продължават.голямата дъщеря Деница и мъжа и спечелиха 2 самолетни билета на Турските авиолинии,до избрана от тях дестинация отиване и връщане.Шегуваме се с нея,понеже аз все говоря,че трябва да се задържат повече у дома и да наблягат на домакинството,а не само за екскурзии да мислят ,а то какво стана.Решиха да ме послушат и отидоха да си купят нова прахосмукачка,та да чистели по-качествено и спечелиха билетите.И сега само ми повтаря Дени,на който му е писано да пътува не го търси за друго.
Такива работи около нас.
Влади само едно не разбирам,защо ти е на теб диета.не минаха ли тези 90 дни,че ще трябва после с лупа да те търсим.
Йанка радвам се ,че писа и че сте добре.стойте на топло ,пролетта скоро ще ни стопли.
Интересни случнания през днешния ден момичета!
024376466.jpg
17783_401519900007922_3016677230259331991_n.jpg


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт фев 17, 2015 3:44 pm

:giflo1: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo1: ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ДОБРОТО,МИЛИ ПРИЯТЕЛКИ! ИМА ЛИ НЕЩО ПО - ХУБАВО И БЛАГОРОДНО ОТ ДОБРОТО, ДОБРОТО ОТВАРЯ И ЗАКЛЮЧЕНИ ВРАТИ! МИЛИ ПРИЯТЕЛКИ, НОСЕТЕ В СЕБЕ СИ И РАЗДАВАЙТЕ ДОБРОТА С ПЪЛНИ ШЕПИ,ПОЛУЧАВАЙТЕ ДОБРОТА ОТ ВАШИТЕ ДЕЦА,РОДИТЕЛИ,БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛИ! :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :heart:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » вт фев 17, 2015 3:45 pm

Днешният вторник започна с усмивка ,хубави мисли и настроение Изображение...... надявям се във края на днешния ден да са подобни чувствата ми .... :) :) :) И не забравяйте, че успял човек е този, който в промеждутъка от ставането сутринта до лягането вечерта прави само това, което иска и което му носи радост и удоволствие.... :D
Бъдете удовлетворени, успешни, даващи и прекрасни и имайте най-щастливия ден !!! Тия дни не съм много на линия ,но карнавала върви с пълна сила и всеки ден нещо се случва при нас .... засега добри случки .Снощи бе и партито на Тапер ..... голяма дружина ,прекарахме весело в дома на една дружка ,която празнува предната седмица . За разлика от това ,което се случва всеки понеделник вечер в хотела ,където са ни сбирките ,бяхме любезно поканени от празнуващата ,която щедро отвори дома си и бе една перфектна домакиня ..... веселихме се доста ,танцувахме ,да отбележа ,че и хапнахме стабилно ..... и да е жива и здрава ,и догодина .... аз не зная коя точно бях ?! :cry: приготвих се уж за магьосница ,но общото мнение бе ,че съм много сладка за вещица ,радвам се ,че намерих един шейх и прекарах чудесно в компанията му ...... друго си е ..... светски човек ,обиколил половината свят ..... добър бе и попа ,но друго си е шейха :yee: :yee: :yee: Изображение това бе общи линии ,искам да пожелая бързо възстановяване на всички болнички ,КАТЕ браво все така късметлии да са ..... така е щом им е писано да пътуват ,ще пътуват ,голямо богатство и много наследство от спомени !!!! На всички красив след обяд !!!ДИДКА ,хубави новини ,миличка !!!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт фев 17, 2015 7:22 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Катенце,много се радвам за Деница и съпруга й,дано винаги имат късмет! :clap: :clap: :clap: Дианка,колко е хубаво да живееш в държава с традиции,браво за карнавала,добре си се дегизирала! :clap: :love: Момичета,лека и спокойна нощ от мен за всички вас! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » вт фев 17, 2015 7:25 pm

Хубава вечер
[youtube]http://youtu.be/vSxjzBNCkbQ[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » вт фев 17, 2015 8:59 pm

:night: ДОБРА ВЕЧЕР,МОМИЧЕТА! :night:
ДИАНКА,красива и чаровна магъосница си. :thumbsup:
КАТЕ,благодаря ти за пожеланието.Хубаво е да си седиш у дома :) , а навън да прехвърчат снежинки!
Поздравления за ДЕНИ.Късмета знае при кого да отиде! :thumbsup:
НАТАЛКА, :thumup: за вечерната :music-тъжна ,но красива.
ВЛАДИ,много сте хубави,видях снимка във Фейсбук :thumup: .
И аз мисля,че нямаш нужда от диета.Желая ти хубав следобед.Хубав да е и за ЙОАНКА и АНИ! :flow1:
:night: МОМИЧЕТА,ЛЕКА НОЩ И СПОКОЙНИ СЪНИЩА! :night:
[attachment=0]10917318_786611174743545_529022079195971591_n.jpg[/attachment]

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » ср фев 18, 2015 5:55 am

Добро утро, приятелки! Най-после има някакво раздвижване тук и това ме радва. Благодаря ви момичета за похвалите ама нека аз да си сваля още едни 10-на кг. па да си стана една стройна, като топола :ooppss:, минаха само 3 пълни седмици мисля, отбелязала съм си и следвам дните, в началото съм още. Дианка, хубаво е, че се забавлявате :clap: :clap: само така, това ще ви остане. Кейти, човек не може да си избяга от късмета, нека си попътуват младите, дай Боже един ден и до тук да дойдат и още по-далеко. Йоанка, радвам се, че съм те разсмяла, и тук е студено особено сряда и четвъртък (-20гр.C) изчерпахме си дните определени за"почивка по принуда" , както е тръгнало ще удължат учебната година заради тези студове нооо...... Чудя се дали да не ви пожелая студено време, че да си стоите у дома и имате повечко време за компютъра ама не мога да съм толкова лоша, нека ви е топличко и слънчево пък ние тук ще чакаме всички да се явите. Сега и кафенце за всички вас и лека нощ за Ани и Йоанка.


Заключена