Как тече денят на Веселите готвачи? - Февруари '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от sladki64e » ср фев 25, 2015 5:02 pm

Идвам и аз с моето кафе. Изпратих детето на училище и седнах да ви видя!
Изображение
Влади, Катето ме разсмя с този фервекс, аз най-много нужда имам от такъв с толкова много прозорци в къщи :).

Снощи докато правих банички (през ден правя, понеже Даниел ги обожава) ме обхвана чувство, че съм готова да започна да правя торти по поръчка. Попитах Джон какво мисли и от къде според него трябва да започна. Като се прибра мъжо, споделих и с него и той ми каза, че преди няколко дни собственика на фирмата, в която работи го е питал дали съм си направила уебсайт, а след това и собственичката го питала, казали, че много работа имали за мен :eek: .
След малко се появявам с готовите банички и моите момчета слушат музика, песничката, която вървеше ме подтикна да се разтанцувам. Не се заслушах в текста първоначално. Но когато Даниел се разпя, разбрах, че и песента говори за торти. Текста гласи: "Направи торта, направи торта... Тортата е много вкусна ..." :D
Хмм :thinking: , единствено ми остава да се престраша.

Ще заредя слоукукъра и ще се приготвям за работа, че времето ми напредна.
Желая ви приятна вечер!
Изображение
Влади, Ани - хубав ден на вас!


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср фев 25, 2015 7:42 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Привет,мили момичета! Много приятно ми стана връщайки се преди две години във форума,нищо не се е загубило - сърдечност,взаимно уважение,внимание и много обич,убедена съм,ние сме едно невероятно по себе си общество - няма злоба,завист,заяждане,интриги,дано много хора да заживеят по тоя начин! :clap: :clap: :clap: :love: Йоанка, не се колебай,започвай ти си уникална мила,успех,успех,успех! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :love: Влади,браво на теб,аз съм същата,не стоя мирна,дори и болна.Дианка,голямо сърчице си, бъдете живи и здрави всички в къщи! :love: Дидка,Натали,Таничка,Миле,не знаете ли какво се случва с Миленка,защо не пише,ако с нещо сме я обидили,то аз първа ще се извиня,липсва ми много,моля пишете??! Момичета,имайте прекрасна и топла вечер! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » ср фев 25, 2015 8:05 pm

Добър вечер момичета!
Дидка и Наталка, вие постоянно чистите, аз още не съм се захванала с тези прозорци(ах, как не ги обичам, когато са мръсни), но ще видя кога ще започна тази дейност :thinking:
Йоанка, ти правиш много красиви торти, то това си е цяло изкуство, така че няма какво да се чудиш, ти просто си майстор, ще се справиш :thumup:
Влади, почивай си повече, стой по-мирна :wink:
Дианка, да сте живи и здрави цялото семейство :thumup:
Миле, ти точно в петък преди празниците си на работа, много е трудно след отпуска :eeek:
Сега желая на всички вас приятелки прекрасна и спокойна вечер!
Изображение
Кате, права си - ние наистина сме едно невероятно общество - тук цари обич, разбирателство и много позитивни мисли. Много се радвам, че съм част от вас! Обичам ви! :love: :love: :love: :hug: :hug: :hug:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » ср фев 25, 2015 9:21 pm

ДОБЪР ВЕЧЕР,МОМИЧЕТА!
Дианка,с удоволствие чета постове ти.Толкова добро настроение,"заразително" е :thumup: .
За Стилианос :hug: !
Йоанка,смело напред :thumup: .Златни ръце имаш,стъпвай уверено и ще успееш :thumbsup: .

Влади,Йоанка,Ани, :giflo1: ХУБАВ СЛЕДОБЕД! :giflo1:

:night: СПОКОЙНА НОЩ,МОМИЧЕТА! :night:


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет фев 26, 2015 3:47 am

Йоанка здравей,виждам те!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет фев 26, 2015 4:01 am

Като стане 3 посред нощ и се събуждам...
Добро утро в този ранен час :coffee: :coffee:
Верче,все чистя и все ми се вижда мръсно,отделно се топля с дърва и колкото и да внимавам като чистя камината,някак си и тя цапа :thinking: :wink:
Хубав ден!
Една приятелка с незнам колко инвитро чака син :love: в петия месец е,много се радвам.От рода на Зари една от каките ще има момче,мъжка година.Хубаво е да се чуват такива новини!Много съжалявам понякога,че живота така ме ,,размина,, с второ,но нито съм здрава,нито първа младост...Да не се натъжите пък сега..
Ще ви чакам тук в по-нормален час :love:

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » чет фев 26, 2015 6:34 am

Добро утро момичета!
Сервирам :coffee: и ви чакам
Изображение
Хубав ден и прекрасно настроение ви желая!
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » чет фев 26, 2015 6:51 am

Изображение
Дидка, привет! Опитвай пак да заспиш като се събуждаш толкова рано. Питам мъжо в момента какво той ще каже, че и той е така. Препоръчва като се събудиш през ноща да изпиеш 1/2 таблетка бенадрил (това е за алергия, но действа приспивателно). Другото което препоръчва е Doxylamine Succinate (няма опастност към пристрастяване).
Благодаря ви момичета, за насърчителните думи. Още се чудя.
Влади, звънила си ми, чак преди малко видях. Цяла вечер се вихря в кухнята. Ще ти звънна утре по някое време, като съм по-свободна.
Лека нощ!
Приятен ден на вас момичета през океана!

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » чет фев 26, 2015 7:30 am

ДОБРО,УТРО!
Благодаря за ранните :coffee: !
Диде,има такива периоди.Почивай си през деня.
Йоанка,смело напред :thumup: !
:giflo1: УСПЕШЕН ДЕН,МОМИЧЕТА! :giflo1:

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » чет фев 26, 2015 7:31 am

Миле и Верче, добро утро :coffee: :coffee: и за двечките, с пожелание за слънчев и спокоен ден :giflo1: :giflo1:


Заключена