Как тече денят на Веселите готвачи? - Март '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » чет мар 05, 2015 10:01 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Скъпи момичета, нямам думи,така трогнахте Митака,почувства се,както казва той сред много приятели,разплака се на поста на Дианка,усети нейната естествена сърдечност - написала е на нашия приятел Митака,той е много чувствителен човек и това му стопли сърцето,прие вашите топли поздрави,като от много добри приятели - СЪРДЕЧНО ВИ БЛАГОДАРЯ,ВИЕ ВСИЧКИ СТЕ НЕЗАМЕНИМИ И ИСТИНСКИ ХОРА И ПРИЯТЕЛИ,БЛАГОДАРЯ ВИ! ОБИЧАМЕ ВИ! Мила Верче,натъжих се,че с твоят съпруг сте преживели трудна нощ,слава Богу,че сте взели навреме мерки и лечение,не се отчайвай миличка,всичко да минава и заминава,ще се оправи,само кураж и търпение,успех Верче! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пет мар 06, 2015 3:34 am

10360208_869595329745820_2691371290798967647_n.jpg

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет мар 06, 2015 6:42 am

Добро утро!
Кате,тези наши отношения тук са безценни,искрени и истински нали :love: С всички с вас,които не съм виждала ,имам ли възможност ще направя.Ето както ще съм в София на преглед скоро....
Тържеството мина чудно,много пяха и танцуваха,имаше изненада за мама,почерпихме ги ..
Хубав ден!След малко пак ще съм тук...

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » пет мар 06, 2015 7:33 am

Добро утро, мили ми другарки!
Верче, бързо оздравяване на половинчо, много неприятна ситуация но да минава е важното.
Дидка, пожелавам ти бързо развитие и добри новинки около твоята работа.
Момичета, някой от вас чува ли се с Миленка? Тя съвсем се изгуби, дано всичко е наред около нея.
За Ани не се съмнявам, че чете за 6-ци :clap: :clap:.
Аз да попитам, готови ли сте за празника (само празници ми се въртят в главата) ама няма лошо и работата не ни е никак малко, така че чакам с нетърпение събота, ще се събираме с приятели на заведение, иначе не че ме питате ама да си кажа и предната събота много беше весело, то с добри приятели всички знаете, че е хубаво, където и да сте. Петък е, усмихнете се широко и се насладете на почивните дни :coffee: :coffee:


Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » пет мар 06, 2015 7:54 am

Добро утро момичета!
Благодаря ви за топлите думи, за вниманието! Вече съм сигурна, че няма друг такъв сайт, в който да царят обич, внимание, такава сърдечност и топли взаимоотношения както при нас. Всеки може да ни завиди за човечността, за обичта между нас.
Дидка, много се радвам за вас, радвам се, че празника ви е минал чудесно, детето расте, вече разбира всичко, вече може с него да си споделиш всичко. Дано ти се оправя и нещата за работата, за да се успокоиш! :thumup:
Тази нощ мина по-спокойно при нас, ще се оправи всичко, аз вярвам в това :thumup:
Сега поднасям по едно :coffee: в дъждовното утро и пожелава един хубав и спокоен петък на всички
Изображение
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет мар 06, 2015 8:10 am

Добро утро :)
Верче, съжалявам, че сте имали такова премеждие, дано всичко вече отшуми и съпруга ти се оправи бързо.
Дидка, расте малкия мъж, колко още изненади и хубави моменти да просълзяване ще имаш. Дано и изследванията ти са добри, а и служебно нещата да се подредят :) :)
По кафе и почвам да се трудя
Изображение
Щастлив ден, веселушки :)
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет мар 06, 2015 8:59 am

Добро утро ,МАМИ ...... колко съм щастлива ,че съм направила една душа щастлива ..... това чувствам и това ми дойде отвътре ..... първо се разплака МИТАКА ,аз току-що ...... Приятен ден ,пием с теб кафето в момента !!!!!!!!!!!!!!!Целувам ви и двамата !!!!!!!!!!!!!! :love:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет мар 06, 2015 9:05 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро,прекрасни дами! Сядам на :coffee: с вас. Верче,всичко ще мине миличка, запази спокойствие и кураж. Дидка,много се радвам за Зари,както пише Натали - расте миличкия и при нас е така,снощи,като си тръгваха от нас - празнувахме и ми казва,колко болно и тъжно му било без мен,използва силни думи в моменти си мисля,че голям човек разговаря с мен, промени се в положителна насока,много го хвалят в градината,че е послушен и изпълнителен,сега има нова любов - Жаклин,нямам думи,нека са живи и здрави и много да ни радват тия прекрасни душици.Катенце,при нас цъфнаха джанките и доста храсти,а вие със доста сняг,дано си отива тая зима и пекне слънчице!Успешен и щастлив ден на всички! :hug: :hug: :hug: ДИАНКА,ТИ СИ РАЗКОШНО МОМИЧЕ,УСПЯВАШ ДА ДОКОСНЕШ СЪРЦЕТО И ДУШАТА НА ВСЕКИ,БЛАГОДАРЯ ТИ! ОБИЧАМ ТЕ!

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет мар 06, 2015 10:07 am

Добро утро ,красиво и петъчно ..... Баба Марта се разсърди
и реши да покаже своя нрав.
Но в Петък всичко е някак по-красиво,
дори времето да е намръщено.. пак......... Отново имате сняг ,но дните са преброени ..... :) :) :) мирише на пролет !!! ДИДКА ,да ти е жив и здрав ,и да те радва пораствайки ..... дните ,годините летят ..... наслаждавайте им се и бъдете деца и вие ..... после ще ви липсва (от опит ) :wink: .Желая лек и спокоен ден !!!!!!!!!!!!!!!! :)

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет мар 06, 2015 10:34 am

Да,хубави моменти..
Кате,Зари има две приятелки от дълго време :wink: :D
Аз вместо да оправям къщата,че имам излизане,едното е изненадвящо /за нея/гости у сестра ми,другото кръстницата на малкия е във Варна,ами...имам работа,пък аз ,,витая,, тук ,но ми е мн.приятно :love: Всяко споделяне от вас предизвиква в мен най-различни емоции,спомени,мисли...Чувствам се на кафе в компания все едно ,че е на живо :)
Ставааааам хора....Приятен остатък от деня!


Заключена