Как тече денят на Веселите готвачи? - Март '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от didurana » нед мар 08, 2015 11:29 am

Верче,здравей!
Как ме е яд,че не мога да кача картичка...
Страхотни и прекрасни сте момичета!


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед мар 08, 2015 2:59 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: МИЛИ МОМИЧЕТА,ПРИЕМЕТЕ ТИЯ КАРТИЧКИ ОТ ИМЕТО НА ДИДКА - ТЯ НЯМА КАК ДА ВИ ИЗПРАТИ, ПРИЕМЕТЕ НЕЙНИТЕ ПОЖЕЛАНИЯ ЗА МНОГО ЩАСТИЕ И РАДОСТ! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед мар 08, 2015 3:44 pm

БЛАГОДАРЯ КАТЕ! :giflo1: :giflo1:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед мар 08, 2015 6:02 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Момичета,днес го карах,като на пижамено парти,цял ден релакс,няма вода,добре че вчера приготвих храна,почивка, та чак ми омръзна,дано при вас да е било весело и интересно. Сега Стаси ми приготвя изненада и не ме пуска да излизам от моята стая,какво ли ще е?! Момичета,пожелавам ви много приятна,топла и уютна вечер!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


kalinka4466
ентусиаст с миксер
ентусиаст с миксер
Мнения: 28
Регистриран на: ср юли 23, 2008 12:35 pm

Мнение от kalinka4466 » нед мар 08, 2015 8:18 pm

https://www.facebook.com/zajenata/photo ... pe=1Честит празник ,мили момичета!Бъдете благословени с името жена!

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » нед мар 08, 2015 8:44 pm

Изображение
Изображение
Изображение
Кате, и аз днес съм на пижамено парти :ooppss: . Направиха и ми поднесоха закуска-обяд, но вечерята аз ще трябва да направя. Смениха времето миналата нощ и още не мога да се осъзная, а и като си легнах супер късно съвсем съм объркана :roll:
Кате, аз те разбрах. Разбрах и Дидка. Не съм от силните жени, но правя каквото е по силите ми.
Вчера преди да тръгна за работа, даже и снега на терасата се опитах да разчистя :D
Изображение
Струва ми се, че започнах да излизам от тази депресия, чувството ми за хумор се възвръща, но утре като "кацне лошата свекърва", в друга депресия ще изпадна :)
Ставам , защото съм най-мързеливата жена на Земята :)
Кате, каква е изненадата от твоите прекрасни момичета?

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » нед мар 08, 2015 8:49 pm

ДОБРА ПРАЗНИЧНА ВЕЧЕР,МОМИЧЕТА!
На празнуващите много настроение и усмивки! :)
Вместо картичка стихотворение,което ми хареса.
СПОКОЙНА НОЩ,МОМИЧЕТА!

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » нед мар 08, 2015 8:55 pm

Бъдете обичани и дарявайте любов. Бъдете истински жени, майки и съпруги. Честит 8 март и дано всеки разбере колко красиво нещо е да бъдеш истинска жена. Да можеш да дариш живот, да бъдеш смисъл на живота, да закриляш живот. Всичко това може да даде само една жена. Лъч светлина и усмивка в сивото ежедневие, което ни заобикаля. Честит празник и пожеланието на 8 март може да бъде само едно. Никога не забравяйте колко много сте специални. Не забравяйте, че красотата ви е онова, което ни кара да треперим, а ръката ви е тази, която ни държи. Не забравяйте, че няма нищо по-красиво от наистина силната и горда жена!Честит празник на всички майки, съпруги и най-вече прекрасни и можещи жени с пожелания да сте все така вдъхновяващи, подкрепящи, можещи, знаещи. Бъдете обичани и излъчвайте обич. Бъдете щастливи и спокойни. Няма по-красиво нещо от спокойната, красива и уверена в себе си жена!!!

ЧЕСТИТ НИ ПРАЗНИК ,МИЛИ ДАМИ ...... леко съм болничка и нищо не разбрах от празника !!!! Наздраве на всички !!!!!!!!!!!! :love:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед мар 08, 2015 11:25 pm

Дианка,оздравявай!
Празника отмина и сега иска да напиша нещо като отговор към Влади.Вчера спомена ,, при жив баща...,,ставаше дума за таткото на Зари...Нека се грижи
за сина си,от него не очаквам нито искам повече.Точно днес той отново каза,че съм сгрешила,че съм го напуснала,но аз не смятам така.Последните 10 месяца от сйвместното ни съжителство бяхме в тяхната къща с родителите му,брят му и снаха му.Всеки ден бяхме всички заедно,хората не са лоши но....Че снахата идвяше твърде често при мен.Аз предупреждавах,отначяло деликатно че това не ми допада.Имаше време когато можяше да се грижи и за мен и вярвай Влади бях о-зле от сега.Аз като дете никога не съм празнувала рождения си ден,като порастнах този ден ме напряга,да харесва ми да ми честитят,но не празнувям,обаче не ще го празнуваме всички заедно.Този вариянт всеки ден да сме заедно и вечер всеки у дома си като за нас е добър.Никой никаго не дразни и всички сме спокойни.Зятова чудна разбирам Йоанка за девера й .Затова й й казах,че е силен характер.Аз не съм...
Не искам да чувам повече да се с бирам с който и да е...Щом дори за рождения ми ден няма да имам миг с окойствие. Понякога се питам какво толкава ми е направила,може би нищо,ноаз отидох да живея с него там,а повечето време съм с тях.И мислейки тогава за бъдещето просто семейния живот ми се виждаше твърде дълъг за живеене..ами ...с още две думи не ми хареса..Техния начин си пръд лжи без никакви промени,а аз се ,,ожених,, за две семейства с две деца.Пак казвам хората не са лоши,просто на мен всичко ми дойде в повече...

Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Мнение от AnnaJames » пон мар 09, 2015 2:14 am

Здравейте, мили момичета!
Честит 8 ми Март!
Изображение

Пожелавам ви да сте много обичани, уважавани и разбирани!
:giflo1: :giflo1: :hug:
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение


Заключена