Как тече денят на Веселите готвачи? - Март '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от didurana » вт мар 10, 2015 2:50 am

Влади,разбира се,че не си ме обидила.Забелязах,че бързо опознаваш хората,дори и виртуално.Да ,аз ненавиждам да ме съжаляват,може да ми съчувстват ,това е друго.Аз не се самосъжалявам,не съм податлив на депресии човек(допускам че може да ми се случи,не знам какво ме чака).Имам своите моменти на тъга ако някой е болен,ако аз съм болна,но това е безсилие в даден момент да променя това.Беше казала за мен ,че държа на доброто възпитание-абсолютно вярно,да на поздрава,на обноски,говор,не хвърлям боклук по улиците и на Зари не давам...
Всеки има право да се изказва ,аз може да си
правя извод.
Тук ,благодарение на Йоанка,се научих да прощавам,тя беше публикувала неко в деня на прошката...


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » вт мар 10, 2015 5:33 am

Добро дъждовно утро момичета :D
Мразя да вали,но пък днес съм в отлично настроение,
дано не ми го развали някой капризен клиент или......
по принцип не се поддавам на провокация но знае ли човек :)
Хайде сега по едно прекрасно вторненско кафе да изпием заедно и се впуснем в ежедневието на живота :)
11018659_871794396192580_5765503470352398530_n.jpg
Да е усмихнат,шантав и забавен денят ви!

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » вт мар 10, 2015 6:10 am

ДОБРО УТРО! :)
ИВЕ,лек ден!
Бъдете здрави,момичета,и имайте успешен и спокоен вторник!
ДИДЕ,стискам палци за днес!

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » вт мар 10, 2015 8:54 am

Добро утро :)
Изображение
Миле, разбира се, че ще снимам. Но първо това, което е сега и после с подобренията. По план до есента трябва да стане, но живот и здраве да е.
Дидка, дано Зарчето се оправи и оцелите правилния лекар за вас :)
Хубав и ведър ден :)
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » вт мар 10, 2015 9:37 am

Здравейте момичета!
Дидка, дано уцелите точния лекар и Зарко се оправи, че се измъчихте вече :thinking:
Кате, направо страхотна обстановка, чудна. Много стилно, чудесно. Пожелавам ви чудни мигове с любимите хора :thumup:
Сервирам по едно :coffee: и тръгвам за работа
Изображение
ХУБАВ ЗИМЕН ДЕН!
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт мар 10, 2015 5:22 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Привет, мили момичета! Отива си още един мрачен ден,при нас студено,намръщено време,прекъсване на тока и нета,дано бързо да дойде пролетта и всичко да се окъпе в слънце, като си помисля - колко много хора бедстват в момента - без ток,храна и лекарства,направо се замислям над егоистичните си желания,дано всичко свърши вече. :thumup: :thumup: Пожелавам на всички хубава вечер! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » вт мар 10, 2015 5:44 pm

Хубава вечер
[youtube]http://youtu.be/PEWUiFYXvB0[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » вт мар 10, 2015 9:43 pm

:night: ЛЕКА И СПОКОЙНА НОЩ! :night:

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » вт мар 10, 2015 9:44 pm

КАТЕ,СПОКОЙНА НОЩ! :night: :hug:

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » вт мар 10, 2015 11:44 pm

Здравейте, дружки!

Дъждовно е и тук, но поне ще стопи снега. А вчера беше супер топличко и хората веднага по къси ръкави и джапанки :).
Кате, честита кухня и всекидневна - супер е - комфортно и много красиво! Хладилника на другата стена ли е? Стаси ли е проектанта?
Дидка, много се радвам, че тази мисъл (аз дори не си спомням :eeek: какво е било) е успяла да те докосне и си успяла да простиш. Сега, ако може ти ми я прати на мен, че имам голяма нужда в момента :D . Вчера ми дойде в повече пренаснето на багажите, мислех си, че съм приключила, но когато си дойде се оказа, че одеалата му ги няма. Качих се да ги търс и намерих още 3 огромни и тежки чувала с дрехи. Трудно ми е още да се примиря с новата обстановка и снощи почти не успях да спя :eeek: . Тъкмо заспах и някаква аларма (май беше хладилника) и външната лампа се включиха. Предполагам, че тока е спирал. Разсъних се и се отдадох на размисли. Реших, че ще е по-добре за мен самата да се примиря. Както казва моето умно дете "Игнорирай всичко, което те дразни". Е да, ама това се оказва много трудно. Обонянието ми е много изострено и всяка неприятна миризма ме дразни. За съжаление има врата, която свързва частта, в която е той с нашата, минавайки през стаята на детето. Надявах се, че ще се съобразява и няма да минава от там, но уви... Ако сменя бравата, с такава да се заключва сигурно ще го обидя. След време ще премахнем тази врата, но кога ще е, не знам... С нетърпение чакам пролетта, когато имам сенна хрема и поне няма да мога да усещам токова миризмите, които ме дразнят :confused: Толкова ми се беше насъбрало след вчерашните реформи, че реших да се подстрижа много късо и да се изруся. Но моето момче не беше съгласно с мен. Каза, че не е добра идея да съм с къса коса и ако го направя няма да ме обича и ще избяга :). Позволи ми малко да си намаля косата и ми показа до къде ми разрешава :love: . Е, нищо не направих по въпроса. Излезнахме, мотахме се до късно само и само да избегна "дългоочакваната" среща... Сега само ходя и дезинфикцирам дръжките на вратите, минавам с прахосмукачка, защото и с обувки се влиза и се чудя до кога ще издържа. Според мъжо трябвало още една година да устискам :eeek:
Дидка, за разлика от теб аз съм супер нерешителна и най-малката промяна ме плаши, а и няма къде да отида. Обмисляла съм, но...
Но спирам вече по тази тема, защото съм ужасно досадна :roll:
Изображение
Изображение


Заключена