Как тече денят на Веселите готвачи? - Март '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » вт мар 17, 2015 11:34 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Привет,момичета! Ивче,Илинка,Ани, благодаря ви от сърце милички за пожеланията към Ина, празника е винаги по -пълен и смислен с добри приятели,благодаря! Снощи беше прекрасно,много весело,страхотен рожден ден се получи,Тони непрекъснато напъваше за тортата,искал да палим свеща и той да духа,детенце,какво да се прави,важното е,че купона беше на ниво. :clap: :clap: :clap: Виждам,че сте доста обрани на писане,е не винаги може да се пише по много,как ли е Дианка,а Натали, Бони,Миленка май ни напусна и на мен много ми е тъжно,когато това се случва,но ....Пожелавам на всички прекрасен, слънчев ден! :hug: :hug:


Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » вт мар 17, 2015 2:37 pm

Здравейте момичета!
Кате, честит рожден ден на Инка!(извинявам се за закъснението)Да е жива и здрава, много щастлива и обичана от любимите хора!
Прочетох, че сте изкарали чудесно празника. Нека по-често има хубави поводи в новата всекидневна!
Аз сега се прибрах от работа и след малко отивам да взема Марти от училище, след това ще готвим с него :thinking:
Пожелавам на всички хубав следобед :sun:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт мар 17, 2015 8:10 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Верче,благодаря ти мила! Момичета,пожелавам ви лека и спокойна вечер! :hug: :hug:

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » вт мар 17, 2015 10:10 pm

:night: ЛЕКА И СПОКОЙНА НОЩ,МОМИЧЕТА! :night:


Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » вт мар 17, 2015 11:15 pm

Здравейте, момичета!

Вчера и днес беше много топло - около 20 градуса, но тази нощ ще се захлажда и отново става студено, дори и сняг се очаква :eek: .
Моите майстори и вчера, и днес ме оставиха без вода и съм с вързани ръце. Мислех дори да не се прибираме след училище, но минахме да хапнем нещо. Аз пия кафе, че нещо хич ме няма - усещам, че вирусчето се опитва и мен да "нападне", но дано се справя.
Възползвах се, че мирише на лепило като лепят тръбите (от приземния етаж минава по климатичната система и влиза на горния етаж) и запечатах вратата с тиксо, нем да не влизат миризми, хем да не се минава :ooppss: . Добре поне, че нашата част е с отделна климатична система. Вчера Даниел реши да отиде на посещение, но каза, че се нуждае от противогаз :o . Излиза, че не само аз съм чувствителна към неприятни миризми.
Лека нощ на вас!

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » ср мар 18, 2015 5:55 am

Добро утро, момичета!

Изображение
Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср мар 18, 2015 6:34 am

Добро утро!
Кате,понякога няма какво да се пише,аз само с малкия ви занимавам :ooppss: :D ....
Ходих разговарях със сестрата в градината,с госпожите,че във влажните дни ще има хрема,занесох документи-да знаят какво ще пие следващите две години...Пък и да успокоят родители притеснени,че има кашлящо дете с хрема....,но не е заразно...С няколко приема на лекарствата кашлицата почти изчезна...,носа в понеделник текна,вторник няма-от влажнастта...
За Зарко сме взели нужните мерки,сега остана работата,липсата й :wink: много ме притеснява...





Планирам петък,събота и неделя да махна последно и спалнята от стаята,не знам ще се справя ли с замисленото...Време е да остане празна,засега само с легло(още не е купено),и ще преместя всичките му играчки там,искал да си кани приятели,добрееее,вечер се затваря на тъмно в стаята пускам му музика и танцува,щом е доволен аз пет пъти повече...
Ето днес съм писала,че писала...
Хубав ден ,приятелки!
На всички желая късмет ,където ви е нужен,на мен малко в служебен план.
Ставам да правя кафе и с нетйрпение ви чакам тук...

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср мар 18, 2015 6:49 am

Хайде де,не ви ли замириса :wink: на кафе.. :coffee: :coffee:

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » ср мар 18, 2015 7:47 am

Добро утро момичета!
Дидка, тук съм и аз на :coffee: втора смяна съм от 10.30 ч.
Ще пийна второ :coffee: с вас
Изображение
ХУБАВА И СПОКОЙНА СРЯДА!
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » ср мар 18, 2015 2:02 pm

Тук сме, тук сме!
Добро утро, приятелки!
Дидка, не се притеснявай и ни занимавай с каквото ти е на сърцето, ми с детето ще ни занимаваш с какво друго, за теб, както и за нас те са радост и тъга, когато я споделяш малко ти поолеква.
Мен нещо старостта ме напада, заспах към 2:00 и ето ме в 6:00, че не съм се наспала не съм се, но и не можах да заспя и ето ме тук, ще ви поднеса по кафенце и отивам да си направя, че съвсем скоро ще започна да мигам на парцали. Лек ден на всички и добри новини в личен и служебен ден, веселушки.


Заключена