Как тече денят на Веселите готвачи? - Март '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от dianakatou » пон мар 23, 2015 9:35 pm

Добър вечер ,веселушки !!!! :) :) :) Тиха, отпускаща, спокойна вечер,.. у дома, с любимите хора...какво по-хубаво от това след тежкия и изморителен ден ..... голямо бягане падна и днес ,но съм доволна от себе си .... леко вирусна съм май и всичко го правя не с толкожа голямо желание ..... просто ,защото трябва до болка познато на всички ни .Понякога е нужно толкова малко, за да бъдем доволни и щастливи... мъничко топлота и някой, на който да разкажем за себе си, за деня... и за малките радости в сивото ни ежедневие .....Всяка вечер мислено ми минава през главата без да го искам ,разбира се как е преминал и днешния ден ...... Пожелавам ви всяка сутрин да тръгвате с надеждата, че ще имате възможност да сторите добро, че ще стоплите нечия душа и ще дарите някого с радост... и не чакайте отплата,.. защото най-голямата отплата е да познаеш щастието в нечии очи. Това е смисълът на всеки ден - простичък, но толкова красив...Тъй като е време за нани ,искам да пожелая топла и спокойна нощ на всички и една успешна нова седмица!!!!


vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » вт мар 24, 2015 6:07 am

Добро утро, дружки-веселушки!
Кате, разбирам те за цветята, аз по същия начин ги подарявах, когато тръгвахме за тук преди 11 години, като дечица са ти, отгледани с мерак и любов и въпреки, че ги дадох на приятелки се питах дали ще ги гледат добре.............Бог да е със Стаси, да я пази, да я среща с добри хора.
Кейти, ти си я закършила май, след като трети антибиотик допиваш, дано не е сериозно.
Дианка, на теб също бързо възстановяване.
Ние тази сутрин осъмнахме с 20-тина см. сняг а пролетта посрещнахме само преди два дни.
Спокоен ден на всички.

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » вт мар 24, 2015 7:02 am

ДОБРО УТРО!
Кате,какво да се прави,по какви ли не причини ни се налага да си хвърлим цветята,и на мен ми се е случвало,разбирам...А на Стаси лек път!
И тук е студено,с дебелите якета сме още,каквото и да е идва края на зимата.
Бони,ккъде си?Четеш ли ни...
Прекрасен ден!

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » вт мар 24, 2015 8:23 am

Усещане за щастие
цветни мисли
пролетно настроение
две чашки ароматен чай
и много любов
във Вторник....
Добро утро, прекрасни хора! :) :) :)
Казват, че когато вярваш в нещо, то непременно ще се случи... Аз вярвам в доброто, в чистите мисли, в малките стъпки, в сбъдването на мечтите и в радостта от "малките" нещица..
Пожелавам ви прекрасно-случващ, добротворен и изумителен ден, приятели... и не забравяйте, че магията е да вярвате в Себе си, ако можете да го направите, значи можете да накарате всичко да се случи...
Мноооооого пооредели редиците ни ,дано всички сте добре и просто не ви остава време да влезете ..... снощи без малко да се удавя с антисептичната течност ,преди да си легна ..... голям ужас за няколко секунди бях буквално без дъх ,всички спяха и една остра болка и едно безсилие ,което на никого да не случва .... уплаших се много и след това ,докато заспя едно неразположение около глътката . Искам да попитам ,който има инфо ,чета за течен подсладител ,тук не са и чували ,а за Велик ден искам да си набява ,откъде се купува ? Приготвих една торта за нашата шефка ,която бе рожденничка ...... с толкожа отпадналост за първи път правя торта ..... затова и украсата е тая , по-простичка ,тя пък взе ,че се хареса и всички прекарахме добре и много вълнуващо !!!! Красив и спорен ден !!!!!!! :) MAMI
, Здрава да е само СТАСИ ,и мен големия ми син от неделя е във Франция ..... и напълно те разбирам !!! Кураж и лек път !!!!


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » вт мар 24, 2015 7:17 pm

Привет, момичета :)
Днес рязахме лозето, аз събирах съчките и треволяците с вилата. Получи се добър фитнес.
Ето малко цъфнала иглика
WP_20150324_11_08_36_Pro.jpg
WP_20150324_11_08_49_Pro.jpg
WP_20150324_11_09_03_Pro.jpg
WP_20150324_11_09_34_Pro.jpg
Кате, лек път и успех на Стаси :)
До утре, веселушки :) Хубава вечер :)
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » вт мар 24, 2015 7:50 pm

Добра вечер,момичета!
Имам ли време и съм тук :) .
Танче,да е жива и здрава майчето ти.
Наталка,добре сте се потрудили,а игликата е толкова красива! :thumup:
Кате,Дианка,дано днес да се чувствате по-добре!
Дианка,тортата е прекрасна,а печевото тутманик ли е?
На Йоанка,Влади и Ани,хубав следобед! :) :giflo1:
:night: ХУБАВА ВЕЧЕР И СПОКОЙНА НОЩ,МОМИЧЕТА! :night:

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » вт мар 24, 2015 8:18 pm

Здравейте момичета
днес поработих малко на втората работа,утре сутрин пак
Преместиха я от събота във вторник и сряда
Става по-топло и е по-лесно
Наталка хубав фитнес си направила
Дианка,тортата е чудесна сигурно и на вкус е такава
На Стаси лек път и успехи
Кате ,щом имаш голяма тераса пак може да имаш цветя
На всички лека вечер
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср мар 25, 2015 12:14 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, МИЛИ МОМИЧЕТА! ЧЕСТИТО БЛАГОВЕЩЕНИЕ! :giflo2: :heart: :giflo2:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср мар 25, 2015 12:18 am

:giflo1: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo1: ЧЕСТИТО БЛАГОВЕЩЕНИЕ! МИЛИ МОМИЧЕТА,ДАНО БЛАГАТА ВЕСТ Е ЧЕСТ ГОСТ ВЪВ ДОМА ВИ! БЪДЕТЕ ЩАСТЛИВИ! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср мар 25, 2015 12:58 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Мили момичета,поднасям ви :coffee: - целият ми ден ще е зает,на профил съм,а доста друга работа имам.Натали,прекрасни цветенца,представям си догодина как ще изглежда двора,браво мила! :clap: :clap: Пожелавам на всички прекрасна сряда и весел празник! :giflo2: :giflo2: :giflo2: :giflo1: :giflo2: :giflo2: :giflo2: :giflo1: :giflo2: :giflo2: :giflo2:


Заключена