Как тече денят на Веселите готвачи? - Март '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от didurana » съб мар 28, 2015 7:09 am

Вали дъжд...на плановете са планове.След градина ни е по-трудно да го заведем при този лекар ,пък и ще бързаме много.
Ани,ти поне си заета и имаш оправдание.А аз в момента съм в къщи,но много ме притесняваше здравето на малкия ,пък и моето,тази зима боледувах.Отделно свободното време използмах да почивам.Всеки знае себе си.Още една позната взе да ми дава акъли как да си организирам ежидневието и не се усеща,че настъпва котето по опашката :D :wink: Ето вчера пак занастоявала да си правя изследнания,аз предпочинам това да стане в София,всичко което мога консултирам с кардиолага там,.оф,много мразя решила ли съм нещо някой да се бърка..: .И организацията за която се сещам в момента е как ,,пътищата ни,, и с нея се разделят.При всеки контакт с нея съм силно раздразнена...Бащата на малкия казва,че с този размах никой няма дя остане край мен,че не може само,,сладкото,,от живота
то и с него така се получи,но съм такава...какво да направя...


Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » съб мар 28, 2015 7:48 am

Добро утро - съботно и дъждовно!
Станах рано и аз, изпих кафето, оправих всичко и сега ще поседя малко тук :wink:
Дидка, краченцата на децата бързо растат, нови чорапки, нови маратонки, нови дънки - и ние все купуваме нови, но така е. А за твоята позната, която ти се бърка - не допускай това, за да си по-спокойна. Дано са добри резултатите при прегледите :thumup:
Кате, натъртеното боли дълго време, но ти си силна :thumup:
И моята коса почти е бяла, аз дълги години бях с червена коса, но сега съм лешник и ми харесва. Кога ли пак ще сложа червения цвят, но като израсне много личат белите коси :thinking:
Сега да пием по още едно :coffee:
Изображение
ХУБАВА И СПОКОЙНА СЪБОТА!
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » съб мар 28, 2015 8:16 am

Добро утро!
Изображение

И аз да се включа в темета с боядисването :). От много години се боядисвам в черно, но е голям проблем - с израсването на косата веднага проличава. Аз съм доста побеляла и вече не ми изкарва и месец. Не знам дали е от боята или от косата, ама като все си купувам най-евтиното май проблема е в продукта :).
Като слушам Дидка, че е започнала да боядисва си мисля кога ли ще успея с ремонта в къщи :? Имам абитуриентка тази година и трябва да се сменят тапети, да се боядисат тавани, а парите все нещо не стигат за да се набавят материалите :eeek: :thinking:
Да не ви занимавам с ремонтни неволи рано сутрин :)
Дидка, говорили сме си. Разкарай всички "добри" приятели. Не са ти нужни хора, които само дават акъл и може би те обсъждат зад гърба.
Винаги ще остане поне един ИСТИНСКИ, на който можеш да разчиташ.
Къде изчезна Миленка? Надявам се с Весито да са добре.
Май много писах днес :)
Пожелавам ви прекрасен съботен ден. Ани, стискам палци!

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » съб мар 28, 2015 8:28 am

Здравейте момичета
Ох не знам дали да се хваля,че като се похваля после пак... ама от 3-4 дни спа чудесно
Даже днес до 7 часа
Вчера ошетъх при майка и в това дъждовно време в къщи бе а работа :thumbsup: :thumbsup:
Виждам ,че тема е косата та да си кажа и аз
Най напред си боядисах косата черна защото моята беше както аз казах бозава Кестенява една никаква
И после какво ли не пробвах
Най дълго бях с червеникава понякога я каносвах
Побелях и при тази коса много бързо се виждаха
Един фризьор ме светна че русата по не вижда и така сега съм руса и се боядисвам по-рядко от преди
Кате пожелай на Стаси приятно и успешно пътуване и от мен
Ани успех на изпитите Сигурна съм че ще бъде успешно
Дидка успех при лекаря Днес много не е за разходка
На всички желая приятен ден
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб мар 28, 2015 8:29 am

Верче,Иле,благодаря ви,щях да почна вече да мисля,че нещо аз греша :D :wink: :thinking:
Оставила съм го да се наспи колкото си иска.Да има нужда от всичко Верче ,което изброяваш ,но лека полека ще го облека ,здрав да е,работата му е да расте!

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » съб мар 28, 2015 9:22 am

Добро съботно утро момичета,
изчетох всичко пропуснато,но нещо не ми се пише,
ще споделя с вас едно пожелание и ви желая прекрасна събота :)

Събота..
Последните дни на март..
Ароматно кафе, меки чорапки и пижама...
Не бързам за никъде...
Тихо е..
Градът още спи..
Имам предостатъчно време.. за всичко и за всички, но най-вече за мен..
Правя любимото си кафе и така започва моят ден..
Обичам да започна деня си с усмивка, спокойствие, благодарност и усещането, че ще бъде прекрасен, прекрасен ден..
Съботната сутрин винаги е изпълнена с надежда за хубав ден с много настроение и мечти!!!
Да се порадваме на последните дни на този капризен женски месец
Не забравяйте, че щастието няма дълги ръце то прегръща онзи, който се доближи до него..УСМИХВАЙТЕ СЕ И БЪДЕТЕ ЩАСТЛИВИ!
10995819_879740925397927_4367011847485221719_n.jpg

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » съб мар 28, 2015 9:32 am

ДОБРО УТРО! :)
Станах рано да пошетам и утрото се поизниза. :)
:giflo1: ХУБАВА СЪБОТА И ПРИЯТНИ ПОЧИВНИ ДНИ ,МОМИЧЕТА! :giflo1:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » съб мар 28, 2015 3:45 pm

Добър ден !!!ИзображениеНаистина поуредяхме .... не за друго ами защото пъзела остава някъде недовършен ...... всеки си поставяше своео коматче и своя почерк ...... още преди да погледна от кого е поста ,по написания текст разбирам .... Дано всичко е временно .... :? С времето човек се научава по-добре да избира кого да слуша, на кой да разкаже и радостите, и тревогите си, на кого да посвети времето си,.. и най-вече с кого да го сподели... :) :) :) Чашка ободряваща течност, нещо сладичко и топли чувства от мен за всички вас, приятели.. за да ви е сладък, вълшебен и много успешен следобеда... :) :) :) Изображение Днешният ден ми е малко лудница ,но не пречи заслужава си ..... Българката ,лоято се грижи за една наша леля се оплаква предните дни ,че не се чувства добре ,предложих на дъщерята на бабата да я заведем на спешно и да видим какво и има на жената .... та станах сутринта ,дъжд като из ведро ,наготвих набързо ,един душ и допреди 2 часа бях там ,чакам всеки момент да ми се обадят ,за да видим как са изследванията и .Занесох кръвта ,тъй като не говори добре езика , заведох и на рентген и я оставих да чака за изследванията ,а аз прескочих до нас ,да им сервирам и да напазарувам някои неща ..... Има и дъщеря тук ,но ????!!!!!! На 68 години е милата ,от хубаво сигурно не е дошла да слугува на тая възраст ..... дожаля ми ,и аз имам майка ,и човечността за мен е над всичко !!!! Дано да са добри изследванията и ,да се върне на работа ,че и е доста притеснена ...... колко пъти ми благодари ..... чак мъчно ми стана ..... Дано всичко да е наред !!!! Припкам отново ..... лек ден !!!! :) :) :)

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » съб мар 28, 2015 4:23 pm

Здравейте пак!
Дианче, чудесна постъпка! Много хубаво, че си помогнала на жената - човечна и благородна постъпка! Дано да са добре изследванията на жената и да се върне на работа. Може би не от хубаво е дошла на тази възраст да работи на чужда земя. Ти си чудесен човек, Дианка!
Аз ще имам гости и направих банички и сега пека пълнено пиле върху канапе от кисело зеле. Докато се опече имам време да постоя на компютъра :wink:
Ивче, видях, че днес ти е ден за Релакс, аз също си релаксирам, готвенето не ме притеснява, то ми е удоволствие :D
Кате, как си? Минаха ли болежките от падането?
Ани, успех на изпитите :thumup:
ХУБАВ ДЕН! ПОСЛЕ ПАК ЩЕ НАДНИКНА ДА ВИДЯ КАК СТЕ :giflo2:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб мар 28, 2015 7:34 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Привет, мили приятелки! Благодаря ви,че подържате фронта тук,много рехаво стана присъствието тук,но..... въпрос на избор.Дидка, аз лично не те упреквам за нищо,всеки усеща със сърцето си кой е правилният човек в живота му, не позволявай намеса на когото и да било в живота си, ти си фактора,ти решаваш,а не който и да е. :thumbsup: Дианка,нищо няма да кажа за постъпката ти,че не ми достигат думи - силно ме докосна твоята човечност,разстроих се,поплаках, моля Бог - Боже, дано има много такива хора по света,живота би бил прекрасен,ако си помагаме,ако се лишим от злоба,завист,предателства,ако отделим малко време за даден човек,това носи много радост,щастие,означава за дадения човек,че е значим,че е жив. Бог да те благослови,мила Дианка! :hug: Верче, нищо ми няма мила, аз съм яко куче,минава и заминава,радвам се,че ще имаш гости,прекрасна вечер мила! :clap: Весела и приятна вечер, мили момичета! :hug: :hug: :hug:


Заключена