Как тече денят на Веселите готвачи? - Април '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Sirena » нед апр 12, 2015 10:57 am

Христос Воскресе

Изображение

Изображение

Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед апр 12, 2015 1:38 pm

Запалих свещи за здраве.
Дядо ми беше хлебар по занаят,по хоби,по сърце..месеше много ,,нещо,, и на мен за закуска..Спомням си маслото беше на буци..сутрин правеше често милинки...Много козунак раздаваше по Великден,както днес каза една съседка,беше душа -човек.Вчера си мислех за него ,вървейки по пътя,така ми се доплака..Почина 98 година,човек ,който след толкова години не мога да прежаля...Как не ,,хванах,, малко от него в месенето...Все си викам трябва да е скрито в мен.Днес вуйчо ми върви по неговия път и не се отказва....Какъв живот живя хората още го споменават,често ме питат преди колко години почина...сякаш е нещо скорошно,един непропилян живот...да те помнят толкова много години...
Ставам...слънчев,щастлив и прекрасен ден!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед апр 12, 2015 6:08 pm

Денят е към края си...
Влизам да ви пожелая приятна вечер!
За празника се разбрахме с бащата на Зари,кой ще шета и гледа малкия и той предложи аз да си почивам.Тенджерите също.Не ми беше нужно още яйца и месо с изтичащ скоро срок,половин ден да се чудя на кого да дам.Помощта е помощ тогава,когато е нужна,иначе няма смисъл.Не мш трябва чужди хора да ми планират кога и какво ще готвя,това е работа на домакинята за нейното домакинство.Отделно част от споменатите яйца сложих вечерта на терасата,да паднат и сутринта ставам...стържа с шпатула засъхнал жълтък,мих и ми се вмириса и стирката,занимавах се с неща дето не ми бяхав плана...Не обичам такива неща,просто ми развалиха настроението.Ще се дистанцирам от всички ,които ми докарват подобни емоции...Няма какво да си ,,отварям,,сърцето,то си е отворено за тези които ме познават и обичат!
Хубава вечер!
Страхотни бяха пожеланията ви тук,дано се сбъднат!Мир,любов и благоденствие за всички ни!
Хубавотж на ситуацията обаче е че усетих разбиране и внимание от страна на таткото.Често съм го упреквала,че не ме разбира,а всъщност с годините ме опозна,той е човека който по очите ми знае какво мисля.Много често като сме сред други хора с очи се разбираме за всичко.

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед апр 12, 2015 7:13 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Весела,радостна и щастлива вечер,мили момичета! Днес направихме празничен обяд с децата,беше много весело,приятно,после отидоха на село при сватовете,само за Стаси ми е тъжно,милата ми тя,пропуска всички празници с нас,Бог да я пази и закриля,това пожелавам и на всички момичета в чужбина не забравяйте,ние тъгуваме за вас,липсвате ни много мили дечица.Хубава и спокойна вечер! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед апр 12, 2015 7:24 pm

Кате,само ти си знаеш какво чувстваш когато Стаси е далеч.И на нея не й е леко далече от дома,близки и приятели.

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » нед апр 12, 2015 8:13 pm

:giflo1: БЛАГОСЛОВЕНА ПРАЗНИЧНА ВЕЧЕР,МОМИЧЕТА! :giflo1: :music: :night:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед апр 12, 2015 9:17 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Дидка,благодаря за разбирането,много си права и на нея не й лесно,но то има ли лесно в живота,всяко нещо трябва да се заслужи по някакъв начин,живот.Много ме трогна със спомена за твоя дядо,дори си поплаках,стана ми много мило как го описваш,как хората още питат за него,това мила се нарича - да оставиш следа след себе си,доброто е голяма сила,за последен път се убеждавам в това - нека почива в мир,а ти живей със спомените за тоя прекрасен човек.Букетче за теб,просто така, за настроение! :love: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед апр 12, 2015 9:45 pm

БЛАГОДАРЯ КАТЕ!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон апр 13, 2015 7:11 am

Добро утро!
Прекрасен ден!

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » пон апр 13, 2015 7:15 am

Добро утро, приятелки!
Пожелавам лека и успешна седмица иииии в леглото.


Заключена