Как тече денят на Веселите готвачи? - Април '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Sirena » ср апр 15, 2015 8:23 am

Добро утро :)
Дидка, дано скоро получиш добрата и чакана новина :thumup:
Кате, селото е Китка на 25 км. от Варна в полите на Стара планина, плажа на Камчия е на 10-тина километра. Тихо и спокойно е там, още откривам какви цветя съм наследила, открих, че едно от дърветата е мандарина, да видим дали ще има и плод :) Имаме доста планове, но ще мине време докато се изпълнят, за сега сме засяли почти всички сезонни зеленчуци, дръвчета, лозе, асма са изрязани.
Има работа и по къщата, за да стане нашият си дом :) Ще ви държа в течение :)
Желая ви щастлив и късметлийски ден
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » ср апр 15, 2015 10:20 am

Здравейте момичета!
Дианка, честит рожден ден на майчето! Да е жива и здрава, почитай си я, обичай си я, пази си я! Нека животът и е щастлив и спокоен!
Дидка, желая ти да чуеш желания резултат! Желая ти го от сърце!
Аз докато се оправя с всичко в къщи и стана обед :thinking:
Желая на всички хубава и спокойна сряда :wink: Нямам време сега, след обяд пак ще пиша
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » ср апр 15, 2015 12:46 pm

Добър ден и едно огромно БЛАГОДАРЯ от мен и моята майка ,с която се чух току-що и и честитих празника ..... тя е родена вчера ,но по документи ,не зная защо е записана днес ..... :yee: Но ние винаги на 14 .04 празнуваме рожденния и ден ....И сигурно се замисляте защо не и се обадих от вчера .... Звънях сутринта и около обяд ,но времето било хубаво и са били навън .... след обяда имах едно събиране с Тапер и за моя изненада ме хвана една болка в гърдите ???!!! около 4 часа и полуосъмнах в спешното .Тая сутрин отново ми взеха кръв и явно е бил някакъв нерв и в момента съм пушка !!!! Перипетии колкото искаш ,излязох за кафе , а осъмнах в болницата ,но щом минава и заминава не му обръщам внимание ....
Искам да пожелая на вас и вашите семейства много здраве ,много спокойствие и щастие .... земно ,човешко !!!! Изображение
Наблягам на спокойствието ,защото освен здравето в днешно време е най-нужно именно то !!!!
НАТАЛИ ,много се рздвам ,че оползотворявате свободното време в двора .... всяко движение е здраве и красивата гледка ,която ще се открои след положение труд само ще ви радва !!!! Здрави да сте и да си го поддържате с любов !!!!
МАМИ ,браво на ТОНИ ,който се грижи за всички ви да сте весели ,радостни ,оптимистични и щастливи !!! Нека да расте и да умаляват дрешките ,и да става мъж !!!
ДИДКА ,знаеш ,че има една поговорка ,че сития не вярва на гладния ..... Колко имаш нужда от тая работа само ти знаеш ..... по принцип са така навсякъде остави автобиография и ще ти се обадим ....... пък кога и дали човека се дави ...... когато те решат ..... за жалост .... минала съм по тоя път и зная много добре какво чувстваш !
Желая от цялото си сърце да получиш дългоочакваната новина и да се успокоиш ..... сигурно имаш ли заплата всичко ще е различно ,и най-вече по-спокойна ще си ти самата !!!! Дано стане много скоро !!!! Стискам палци !!!! :thumbsup:
На всички ,които не споменавам ,а си мисля за вас красив и спокоен ден !!!! И още веднъж БЛАГОДАРЯ !!!! :love:
Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср апр 15, 2015 7:30 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Дианка, не те оставят проблемите да скучаеш,знам,че не пушиш, да не би да пиеш много кафе,да не те плаша,но тая болка в гърдите не е безобидна,явно дава някакви индикации - ти си доста емоционална и допълнително притеснителна,това играе роля,успокой топката,карай по-така,по -спокойно,дано не се повтаря,всичко добро мила. :thumbsup: Дидка има ли новини сладурче? Натали,избрали сте прекрасно местенце,браво на вас,само да сте живи и здрави,постепено ще оправите всичко,вие явно сте работари хора,поздравления! Таничка до къде стигна,добре ли си,не се напрягай много?! Момичета мили зад океана,нещо се губите,времето ли ви притиска,надявам се да не сме ви омръзнали,чакам ви,Ани дали оздравя,пишете душици мили?! Пожелавам на всички весела,приятна и много спокойна вечер! :hug: :hug: :hug: Дианка,ако говориш с Ани,моля предай й много поздрави,тя е прекрасен човек,да й е живо и здраво бебчето!


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср апр 15, 2015 9:13 pm

Спокойна нощ!
Дианка,много си права,обаче всеки може да се озове в моето положение и здравословно,и семейно..,застраховани няма..А на теб съвети за пазене на здравето няма да ти давам,защото самата аз не спазвам понякога..
Благодаря за пожеланията.
Утре ще пиша повече.Да, има новини при мен.
До утре ,лека нощ!

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср апр 15, 2015 9:16 pm

"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » чет апр 16, 2015 3:12 am

Добро утро, веселушки!
Дидка, пожелавам ти днес да е твоя ден-мечта, да чуеш чаканата вест.
Дианка, попрегледай се мила, не се доверявай лесно, че всичко е отминало особенно в тази област на тялото, не че която и да е е за подценяване.
Ани не я познавам, може би е била редовна по-рано във форума, но и пожелавам здраве и търпение, за да си отгледа дечицата.
Хайде да хубав денят на всички споменати и неспоменати приятелки.

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » чет апр 16, 2015 5:11 am

Здравейте, приятелки!

Чета ви, когато успея, но за писане все не остава време.
Дианка, честит рожден ден на майчицата ти! Жива и здрава да е и въпреки, че разстоянието ви дели да сте най-вече здрави, и дано се виждате поне веднъж годишно. Аз от 2010 не съм се ходила в България и само се моля да сме живи и здрави и да се видим скоро.
На теб желая здраве и да не ти се налага повече да ходиш до спешното. Чувала съм, че сърцето не боли и обикновено такива болки са мускулни.
Дидка, дано по-скоро си намериш работа!
Стана късничко и ще се оправяме, че кои на училище, кой на работа.
Мисля си за всички вас!
Поздравления за Ани и новото й детенце! Да са много щастливи!
Поздрави за всички! Обичам ви!

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » чет апр 16, 2015 6:57 am

Добро утро
Чакам с нетърпение понеделника ,да отида на работа та да си почина
Дианка ,честит рожден ден на майчето Да е жива и здрава
Сърцето наистина не боли ,но ако те притиска гръдния кош най-вероятно е сърце Затова си направи хубав преглед
Дидка,има ли хубава новина
Хубав ден момичета
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет апр 16, 2015 8:55 am

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Добро утро,мили момичета! Сядам на :coffee: с вас и се радвам на всички,които са писали! Йоанка, стана ми мъчно за теб, доста време не си си идвала,представям си какво ти е,но така е в живота - едно за сметка на друго,само не тъгувай,нали детенцето е до теб,това е най - важно,живи и здрави пак ще си дойдете! :thumbsup: :thumbsup: Дидка, много си права,никой не е застрахован от нищо,само кураж,дръж се и само напред. :love: Таничка, макар и кратко от написаното разбрах,че пак си се натоварила,отивай на работа и да ти поолекне,успех! :thumup: Влади, Ани е наше момиче,омъжена в Гърция,ако не се лъжа в град Патра, такава жена съм виждала само във филми и романи - много спокойна,уравновесена,жена съумяла да възпита децата си в послушание и сговор,виждали сме се няколко пъти на скайп,показа ми децата - направо онемях,като ангелчета са,красиви,светли дечица - големите играеха с малките и не се чуваше плач или мрънкане,просто бях изумена,а тя кротко се обръщаше към тях и разговаряхме спокойно,страхотна майка,напълно заслужено Бог й е дал тия прекрасни рожби,да са й живи и здрави,а тя да е все така търпелива,сдържана и невероятна майка! :clap: :clap: :clap: Прекрасен и успешен ден на всички! :giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1:


Заключена