Как тече денят на Веселите готвачи? - Април '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от vyra59 » чет апр 16, 2015 10:08 am

Здравейте момичета!
Докато се оправя с всичко в къщи и то станало обяд, тази седмица съм отпуска и водя децата, домашни задължения :wink:
Много поздрави на Анито, да и е честита рожбичка, да са живи и здрави всички! :love:
НАТАЛКА, ще оправиш новия дом, но трябва време, ти си оправна и ще се справиш с всичко :thumup:
ДИДКА, получи ли желания отговор, обърни внимание и на здравето :thinking:
Танче, не се преуморявай, давай го по-спокойно :thumup:
Сядам на второ :coffee: , днес мисля да ми бъде по-разтоварващ ден(става въпрос за храненето) :thinking:
ХУБАВ И СЛЪНЧЕВ ЧЕТВЪРТЪК!
Изображение
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение


rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » чет апр 16, 2015 12:46 pm

Здравейте пак
Сядам да си почина малко
Кате сигурно сте разбрали ,че не съм много по приказките
По принцип съм много пряма и малко остра което искам да премахна поне малко
Моите са свикнали и понякога им харесва -не се нуждаят да четат между редовете и да се чудят какво ли си мисля по някакъв въпрос
Но със странични хора гледам по малко да говоря да не ме хванат неподготвена както се казва :wink:
Тук съм защото сте изключителни Всяка една със своите проблеми и радости И на много хора се възхищавам
Например на Ани Едно време в Б-я казваха майка героиня но наистина е така Тази жена трябва да има изключителни нерви,колкото и да са кротки децата са деца Поставям се на нейно място и се хващам за главата
Да спирам че трябва да ставам
Ходя на физиотерапия за шиповете на врата
Имах около 150 саксии останали са половината Последните две години имах много поражения
Та тези дни сменях пръста мих саксии ,разхождам майка Тя горката почти цяла година не беше излизала Водих я на фризьор
Та дните се изнизват
Е приятен ден ,до довечера
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Kolevam
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 6
Регистриран на: съб яну 24, 2015 11:38 am
:: 74 снимки от Kolevam

Мнение от Kolevam » чет апр 16, 2015 12:57 pm

В момента е обяд и се разрових в сайта за нещо бързо и лесно за вечеря. В хладилника и шкафовете винаги имам нещо за бърза и вкусна манджа. Преди Великден приятелка ми разказа за една жена, която живее със 17 годишният си син. Детето една седмица не е ходило на училище, защото нямат пари за автобус и през тази седмица са яли само голи сварени макарони/това са имали само налично/. През почивните дни с моя съпруг намерихме тази жена и и занесохме нещо. Включиха се и моите колежки с продукти. Като гледам тук какви рецепти и какви продукти ползваме разбирам колко сме добре и трябва да сме благодарни за благосъстоянието си, дори и че можем да си позволим да си купим някакви продукти. Мисля, че всеки може да се огледа около себе си и да открие някой,на който може да помогне дори с 5 яйца и килиграм картофи. Или с приготвена от нас закуска за съученик на нашите деца, изпаднал в подобна ситуация.

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » чет апр 16, 2015 1:32 pm

Привет :)
Днес е ден на конституцията и празник на юриста и съдебния служител

Изображение

Почерпете се по този повод и дано такива като мен да не ви трябват :) :wink:

Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » чет апр 16, 2015 2:48 pm

Честит празник Наталка
Съвсем те забравих
Като не си адвокат и ......
За теб
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет апр 16, 2015 2:57 pm

Здравейте!
Наталка,честит професионален празник!
Нали ви споменах ,че ще попитам мои отдавнашни работодатели имат ли работа за мен,ами да имат.И тъкмо се уговорих с тях и разбирам ,че мястото което чаках се освобождава до няколко дни.Както и да е,нямам никакви колебания и ще почна на вече уговореното.А за другото го чаках твърде дълго(според мен) ,няколко пъти ходих и питах и отговора беше да теб ще вземем,но ще чакаш...Като няма няма,после пък... :D .Само да не стане от два стола на земята.От вторник до петък ще съм на обучение,вте пак трябва да ми покажат с каква прогрйма работят и какво се иска от мен.Ако всичко е нормално на 27-ми почвам.Нека си честитим на подписването :wink:
Пазете си всички здравето и за мен се отнася!
Аз също много ценя всяка една от вас!
Този месец имам курбан,днес ходих в
църквата много ми се искаше освен курбан и още нещо ...Много време ми отдели отчето,да ми обясни за здравето,за душата...Аз не крия ,че ми е любимо място храма до нас,че водя детето...

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет апр 16, 2015 7:29 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: ЧЕСТИТ ПРАЗНИК,МИЛА НАТАЛИ! БЪДИ ЗДРАВА И НЕКА РАБОТАТА ТИ НОСИ РАДОСТ И УДОВЛЕТВОРЕНИЕ! ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, МИЛА МИЛЕНКА - БЪДИ ЩАСТЛИВА С ТВОЯТА ПРОФЕСИЯ! ВЕСЕЛ ПРАЗНИК! ЦВЕТЯ ЗА ВАС ПРЕКРАСНИ МОМИЧЕТА! :giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2:

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » чет апр 16, 2015 7:39 pm

КАТЕ,ЗДРАВЕЙ! :) ХУБАВА ВЕЧЕР! :giflo1:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет апр 16, 2015 7:43 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Таничка,напълно те разбирам,може би е по - добре човек да не говори много,аз съм от другия тип хора и не се харесвам за това,но то е в мен и трудно се преодолява,дано не греша много с това - ти ми допадаш много, харесвам по -обрани хора,има много добрина и човечност в теб,не се променяй,бъди такава,каквато си! Радвам се,че си ни избрала за приятелки,ще се старая да не те разочаровам с много говорене,обичам те Таничка! Дидка, дано всичко се нареди,стискам палци,успех мила! :love: Мила Колеван,дали правилно го пиша,разбрах те и съм съгласна с теб,но има хора и хора, опитвала съм да помогна на нуждаещ се,но познай - не позволява да се доближиш до него, помагам с каквото мога на две момчета в блока,сираци са и не могат да си намерят работа,а ако намерят е временно,безкрайно много уважавам хора като теб,дано има повече такива - моля те,ако не те затруднявам напиши си малкото име,аз съм Катя. :thumup: Приятна вечер на всички! :hug: :hug: :hug: МИЛЕ,ЛЕКА ВЕЧЕР И НА ТЕБ МИЛИЧКА!

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » чет апр 16, 2015 8:04 pm

ДОБРА ВЕЧЕР,МОМИЧЕТА!
НАТАЛКА,ЧЕСТИТ ПРОФЕСИОНАЛЕН ПРАЗНИК :giflo1: !
ПОЖЕЛАВАМ ТИ ЗДРАВЕ,ТЪРПЕНИЕ ,СИЛА И ПОВЕЧЕ СПОКОЙНИ И РАЗБРАНИ ГРАЖДАНИ!

АНИ и аз не познавам,но съм възхитена.Да са живи и здрави дечицата ?
ДИДЕ, :hug: !
ДИАНКА,почивай!
Kolevam,права си,можем да помогнем,щом приема такава помощ.
Къде живее тази жена?
Наталка,благодаря за :music: :thumup: .
:night: Момичета,хубава вечер и спокойна нощ! :night:


Заключена