Как тече денят на Веселите готвачи? - Април '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от vyra59 » нед апр 19, 2015 9:01 am

Добро утро и от мен!
Кейти, как премина празника? Що за въпрос, сигурна съм, че е преминал прекрасно! Ти си прекрасна домакиня и всичко е било перфектно :clap:
Сядам и аз на :coffee: с вас, при нас е облачно и хладно, така че днес ще мързелувам(само ще готвя и гладя)
Изображение
ХУБАВА И СПОКОЙНА НЕДЕЛЯ!
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение


Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » нед апр 19, 2015 9:11 am

Сядам и аз при вас с кафето .Обичам го в неделя без да бързам за никъде,дълго,ароматно. :)
ВЛАДИ, БЛАГОДАРЯ ТИ ЗА СЪРДЕЧНИТЕ,ПОЖЕЛАНИЯ КЪМ ЕЛИ И МЕН :hug:
Дидка,винаги така става.Зари ще се оправи и ти ще се включиш пълноценно в живота.По начина който описваш нещата си личи желанието и ентусиазма с които посрещаш предизвикателството за нова промяна.Харесвам те много за достойнството ,което имаш.Трябва да си горда със себе си с начина по който преодоляваш трудностите в живота.УСПЕХ!!! :thumbsup:
Аз продължавам да действам.На вън е мрачно и студено.Празника продължава,та ще трябва да пусна хлебопекарната да замеси тесто за една питкаРазбрахме се да се съберем към 14ч.От утре пак Дени тръгва командировка и ежедневието ще ни погълне.
Приятна почивка ви желая!
10422304_1598397497071704_2208987560714214769_n.jpg
.
1743448_800048560081180_7134213097800047744_n.jpg

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » нед апр 19, 2015 2:07 pm

Здравейте ,приятели ..... малко късно ,но все пак тук Изображение..... ДНЕС Е ТОМИНА НЕДЕЛЯ!

На Томина неделя се почита паметта на Свети Тома, който е бил един от дванадесетте Христови ученици. Познат е с прозвището „неверни“, защото не е повярвал на слуха, че Христос е възкръснал. Когато хората започнали да говорят за изчезналото тяло на Христос, той единствен не повярвал на думите им. Тогава Свети Тома казал, че за да се убеди, трябва да пипне раните от гвоздеите по тялото на Христос. На осмия ден Христос отишъл при него и Свети Тома повярвал в чудото и помолил за прошка.
Свети Тома е един от най-ревностните защитници на Христос. Той проповядвал християнството в Индия, където бил подложен на тежки мъчения заради делото си. Умира като мъченик
Днес бях на църква имаше и почерпка след това ...... ударих му едно чудесно червено винце
за отскок ..... не само аз ,а всички присъстващи .... нашият поп е млад и много активен .....
във всяко едно отношение и в 11.30 се прибрах ..... очакваха ме 2 огромни риби ,с които трябваше да се преборя :yee:
вече са изпечени и чакат да се сервират ..... :hungry:
И ако благодарността е усещане за това,
че светът е приятелски настроен към нас -
то моят свят е много, много приятелски.
А аз съм богата с чудесни реални и виртуални приятели.
Благодаря ви, че ви има! :) :) :)
Днес е лято ...... но в неделя не работим ,а почиваме ..... достатъчно дни има !!!! :tongue:
КАТЕ ,браво на теб ,здрава да си и все така да се доверяват на мама !!! :love:
Раздавайте усмивки, правете това, което обичате, отпивайте на малки глътки от щастието.... и не забравяйте, че за да сме щастливи няма значение колко имаме, а колко удоволствие изпитваме...
Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед апр 19, 2015 4:14 pm

Прибирам се от ....гости.. :yee: Реших да видя майка,че ще е трудно следващите дни.Ако не гледа племенниците ми м неделята,се оплаква,че скучае....Сега е доволна,че бързо й минал деня,ходихме до един голям магазин...купихме за нея и малкия някои неща..
Верче,това ,,само,,(ще готвя) понякога отваря и повлича още работа. :D ...
Хубав следобед,приятна вечер!
Кате сф,щях да пропусна да благодаря за хубавите думи,мерси.
Кате мами,блягодаря!


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед апр 19, 2015 6:03 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Дидка, добре си изкарала днес при мама,браво! :clap: Днес си почивах доста,радвах се на изникналите семенца от Чери домати и люти чушлета два вида,отглеждам ги на терасата през лятото,растат буквално с часове,много съм щастлива! :thumbsup: Момичета,пожелавам ви чудна вечер и спокойна нощ! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » нед апр 19, 2015 8:02 pm

Мили момичета, желая ви прекрасна и спокойна априлска вечер :night: :night: :night:
Изображение
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » нед апр 19, 2015 8:08 pm

Здравейте момичета
Днес си починах добре ,даже след обед си поспах
Трябва да огладя ,че утре съм вече на работа
Хубава вечер ви желая
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон апр 20, 2015 6:36 am

Добро утро в понеделник!
Успешна и щастлива нова седмица!
Аз към 9 трябва да звънна да питам утре от колко часа съм...
Ще ви пища по-късно пак...

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » пон апр 20, 2015 8:18 am

Привет, приятелки!
Виждам, че прекарвате добре, това е хубаво. Кате,аз тази година не мисля да засаждам нито цветя, нито билки, те катериците не остават нищичко да подкара а много искам зелена тераса, ноооооооо............
И при нас е дъждовно и мрачно а най-лошото е, че и през следващите дни ще е такова.
Да е успешна и лека новата седмица за всички ви.

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон апр 20, 2015 8:24 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро! Сядам на :coffee: и се надявам някоя от вас да се появи! :thumbsup: Дидка,дано всичко е добре при теб и утре да се наредиш в редиците на работещите,успех мло момиче! :clap: Момичета, при нас е много студено сутринта,мъгливо,но слънцето пробива облаците,дано се постопли. Пожелавам на всички успешна нова седмица и прекрасен ден! :hug: Ох Влади,бях забравила за тия калпазанки,дето ти вредят,жалко,че не можеш да си посадиш нищо, прегръдка за теб, Влади! :love:


Заключена