Как тече денят на Веселите готвачи? - Април '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от vladkavl » ср апр 22, 2015 8:54 am

Добро утро!
Вече сте станали и всеки е поел по задачки. Дианка, та нали закуската казват, че трябва да е най-силна???!!!!!
Иначе имам резултат от 90-дневната но искам повече (ще стане ама трудничко) да сме живи и здрави е най-важно.
Ани, оздравявай мила, тази зима те разбиха вирусите, но и ти не се даваш, четеш, пишеш и само 6-ци на мегдана :clap: :clap:. Ааах, тези гнусни жаби, какво търсят в лехите ти, не знаех, че и те "пасат" :thinking: :thinking: това ли е описанието за щетите, които нанасят?
На днешна дата преди 11 години пристигнахме с четири куфара и две малки деца, без да знаем накъде сме тръгнали, колко много неща се промениха от тогава :thinking: :thinking: имам чувството, че тук е минал живота ми а в България съм живяла в друг живот, Дианка, Йоанка, Ани и при вас ли е така??!! Хората са устроени така, че бързо да се приспособяват но и бързо да забравят.
Приспособете се добре към днешния ден и нека мине леко и спокойно при всяка една от вас :love: :love:


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср апр 22, 2015 8:55 am

Добро утро :)
Нареждам се с кафето
Изображение
Ани, честита покупка :clap:
Дидка, полека-лека ще се адаптираш към ежедневието, намирай време и за себе си :)
Хубав ден, момичета
0_76546_f4140d38_XXL.jpg
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » ср апр 22, 2015 9:28 am

Класирах се и аз за кафето :)
Май ще е самотно,като ви гледам колко сте организирани и ранобудни.За ранобудни и аз съм станала рано,но до 8.30 винаги е мнага натоварето при мен,чак сега влизам в ритъм.
Ани май за голям двор се грижиш с много разнообразни билки,цветя,подправки и др.
Честита придобивка :)
Спокойна нощ задокеански момичета.Влади впечатлих се от споделеното.За предприетото от вас се иска голяма смелост и младежка дързост.
Радвам се за вас :thumbsup:
Хубави преживявания на всички желая! Спорна работа!
11150843_1601831950061592_2860194447017544759_n.jpg

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » ср апр 22, 2015 10:03 am

Добро утро !!!! Изображение
Обожавам Живота :) :) :)
Какво значение имат всички глупаци и цялата глупост! Не че нямат значение, но за мен не могат и да докоснат тялото на Живота. Той е прекрасен. Искам да съм с дълбоки корени в него: да живея, да се прехласвам, да го вдишвам, да му се радвам, да го споделям. Да давам Любов и да бъда молена за нея...!!!!!!!Пожелавам ви да усетите щастието от онези малки нещица, скрити в очарованието на една усмивка, един топъл жест, в мила дума или пък сторено добро...

Красив и спорен ден !!!!
На всички много позитивна енергия и много поводи за усмивки !!!!
ВЛАДИ ,знаеш ли колко пъти съм си го мислила ..... ами догодина навършвам 20 години тук .....
сигурно е нормално ..... ,здраве да е не трябва да му мислим !!!!! Изображение
Надявам се и аз да се класирам за кафето ...... :yawn:


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср апр 22, 2015 2:37 pm

Тук съм...кратка почивка...
Приятен следобяд!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср апр 22, 2015 3:17 pm

Влади,такива дати се помнят..С днешна дата можи би така е било по-добре..въпреки,че сте оставили роднини и пршятели тук...Вие си знаете през какво сте преминали....

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » ср апр 22, 2015 8:49 pm

Здравейте, момичета!

Струва ми се, че цяла вечност не съм ви "виждала", а е само ден-два. Липсвате ми.
Напоследък съм нещо много изморена. Днес си мислех, че като съм от по-късно на работа, ще се наспя, но уви - имахме тежка нощ. Даниел се събуди през ноща с повръщане. Миличкия дано се оправи бързо. Сега в момента спи и се надявам като се събуди да е оздравял. Предполагам е някакъв 24-часов вирус, защото има лека температура. Останах си вкъщи и всичко трябва да мине през пералнята, дезинфекциране и така.
Сега ще се върна назад да прочета при вас как минават дните.
Лека нощ на всички вас!
На Ани и Влади хубав ден!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср апр 22, 2015 9:31 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Привет, мили момичета! Късничко ви пиша,но досега имах гости - малкото слънце на баба с мама и тати - беше кактао винаги хубаво! :clap: Влади, развълнува ме с написаното - дано само да сте добре,Бог да ви закриля и пази! Много време сте там, изградили сте свои живот,пожелавам ви много здраве,щастие,бъдете винаги задружни, нека пътят ви е осеян с цветя и много разбирателство - букетчето е за теб,мило момиче! :love: :hug: Йоанка, дано сладкото детенце бързо се възстанови,миличкия, сигурно е настинал,дано мине всичко. :thumbsup: Момичета,пожелавам ви лека и спокойна нощ! :giflo2: :heart: :giflo2:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет апр 23, 2015 6:16 am

Добро утро!
Йоанка,бйрзо оздравяване на Дани.А направиш ли си сметка :wink: да поспиш,поне при мен излиза крива :) Затова използвах като е на градина да спя,че...Вчера деня мина горе-долу нормално.Офисът е извън града,но колежките излязоха някъде и съм останала без ключ за тоалетната.Доста се подрадних,въпреки ,че не е нарочно.Те и бързо се върнаха,но жени сме понякога е ,,спешно,,.Иначе за един ден и двете ми се сториха много приятни и дружелюбни.
Хубав ден!
Времето ми хвъ рчи ...

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » чет апр 23, 2015 6:50 am

Добро утро
Момичета ,хубав ден ви желая
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


Заключена