Как тече денят на Веселите готвачи? - Април '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » чет апр 23, 2015 7:42 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро, мили момичета! Хайде на :coffee: , за добър старт на деня! Днес ни очаква слънчев ден, пожелавам ви усмихнат и успешен ден! :hug:


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » чет апр 23, 2015 8:42 am

Здравейте мои прекрасни момичета,
нещо все убягвам на последък,
но забързано ежедневие,грижи и така,
а сега се радвам,че съм сред вас :hug:
днес и утре съм в отпуска ,не съм я искала,
ама сега няма кой знае колко работа и шефката ми предложи да излезя,
е аз веднага приех :) мисля да прекарам тези дни в релакс и хойкане с приятелки насам натам.
Пропуснала съм много,сега ще се върна назад да ви прочета,доколкото разбрах май Дидка е започнала работа :clap: ,
да и е честита(дано не бъркам)
А,сега ще споделя кафето си с вас,ще бъда тук с пожелание за прекрасен,усмихнат ,слънчев и луд ден :D
11674_891743660864320_7853515797433461072_n.jpg

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » чет апр 23, 2015 8:44 am

И нека уважим денят на книгата,
обичам книгите,чета ги с интерес :)
11136752_891859537519399_7758047118831660205_n.jpg

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » чет апр 23, 2015 8:47 am

Добро утро, приятелки!
Йоанка, бързо оздравяване на Дани, неприятно но да минава.
Кате, благодаря за букетчето, както и на вас момичета :hug: и ние като всички останали сме минали през трудности в началото но няма такъв, който да е дошъл и да му е било "постлано" всеки е минал през нещо. Към днешна дата сме добре, даже много добре щом като си позволяваме всяко лято да си ходим (с изключение на миналото), но много се работи за такова удоволствие, мноооооого.
Кейти, много си права, за младежката дързост но нямаше начин визата беше за 6 месеца, децата нямаше да са пораснали кой знае колко ако бяхме изчакали, такава ни е била съдбата, както и на много други семейства зад граница.
С годините приятелите се разредиха, някои ни напуснаха завинаги - ето това е тежко зад граница за всичко друго се намира начин.
Да не ви натъжавам, порадвайте се на слънчевия ден, днес тук се рееха снежинки във въздуха- срамота това време се е побъркало.


vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » чет апр 23, 2015 8:48 am

Ивка, добро утро, пишем заедно, лек ден и на теб :coffee: за събуждане.

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет апр 23, 2015 9:29 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: ИВКА И ВЛАДИ,РАДВАМ СЕ,ЧЕ СТЕ ПИСАЛИ! :clap: Влади, приятелите се доказват и остават до нас с времето,явно това не са били правилните,важното е малко,но стойностни! :thumbsup: ХУБАВ ДЕН,МИЛИ МОМИЧЕТА! :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет апр 23, 2015 9:49 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Ивче, благодаря ти,че напомни за празника на книгата, много обичам да чета,още от ранно детство и много съм получила от книгите, те са прозореца към света,към познанието,обогатяват човека,правят го съпричастен към събития и хора. ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА КНИГАТА! :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo1:

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » чет апр 23, 2015 10:21 am

Здравейте момичета!
Писах сутринта и май не съм го пратила :thinking:
Задачите са ви поели вече та остава да пожелая успешен и интересен ден.
Снимах алеята пред нас и ви изпращам снимки
q-3.jpg
Исках да ви покажа на колко малко растояние е Цариградско шосе с неговия постоянен трафик,но фотографа в мен до толкова може :o
q-2.jpg
q-4.jpg

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » чет апр 23, 2015 3:46 pm

Животът е низ от добри и лоши моменти,..не винаги е лесен и прекрасен,.. но най-важното за нас, за да се чувстваме добре и щастливи, е да го живеем пълноценно и красиво... :) :) :)
Нека изпълваме всеки един наш ден с възможно най-много моменти, в които сме благодарни за всичко хубаво в живота си...
Изображение
Живейте просто, обичайте, бъдете позитивни и винаги много усмихнати! :)
Запазете красотата около вас и във вас самите.... сътворявайте красота... и не забравяйте, че животът се състои от малките неща, които ни правят толкова щастливи. Не ги пропускайте! :read:
Пренавити сме като пружинки и вместо бавно и спокойно да се движим напред, ние скачаме бързо и бързо падаме обратно. Така сме винаги недоволни. Днес сме на върха, а утре - на дъното, искащи, неудовлетворени и все бързащи....... :?
Аз искам да живея бавно, искам да имам време, за да изживея всичко, да му се порадвам, да го оценя. Досега живях бързо, бързо бях дете, бързо исках да се изуча, бързо исках да получа всичко. Сега искам да обичам бавно, да се радвам бавно, да успявам бавно, да остарявам бавно.....много ли искам ???!!!!
Хората казват: "Живей, докато си млад!" А след това? Ще спра да живея, да мечтая, да искам ли?
Днес ще направя, каквото мога, а утре, ако ми е харесало, ще го повторя и така, докато усещам, че мога.
Искам да имам много дни... Много изгреви и много залези, а между тях много прекрасни мигове на любов, красота, щастие, радост, дори сълзите си искам да ги изплача бавно .....
Пожелавам ви красиви цветя по пътя ....... много слънце, свободен дух и повече вяра в себе си...
Красив и пълен следобед !!!!
ЙОАНКА ,бързо възстановяване на Дани .... много е неприятен вируса ,дано отшуми бързо !!! На теб малко по-вече почивка !!!
КАТЕ ,много е красиво около теб !!!!
Честит празник на книгата !!!!Нека на този ден не забравяме, че четенето е наистина важен ключ към успеха и че качествените книги са един безкрайно достъпен начин за образование и самоусъвършенстване !!!!
Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет апр 23, 2015 6:12 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Дианка, такава красота си ни предоставила - от думите ти,от обстановката - благодаря ти мила, всеки ден те чакам с нетърпение тук,думите ти ми действат оптимистично и насърчително,благодаря ти, невероятна си! :love: Йоанка, дано Дани е по -добре.Влади, създала съм си мнение за теб,че си твърд човек,не се предаваш лесно, ако съм права,ще ти кажа,че такива хора са печеливши,дано животът ви носи много радост,успехи и много обич в семейството! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Ани, как си ти? Дидка, май не ти стига времето,но аз те разбирам?! Момичета,пожелавам на всички весела вечер, лека и спокойна нощ! :hug:


Заключена