Как тече денят на Веселите готвачи? - Април '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Diel » чет апр 23, 2015 8:12 pm

ДОБРА ДА ВИ е ВЕЧЕРТА ДОБРИ ХОРА!
СТАНА ВРЕМЕ ЗА ПОЧИВКА :)
ДИАНКА И АЗ ИСКАМ ДА ЖИВЕЯ БАВНО ,А ТО ВРЕМЕТО ПРЕПУСКА ЛИ ПРЕПУСКА.
ЕЖЕДНЕВИЕТО НИ ПОГЛЪЩА,НО ВАЖНОТО Е ДА СМЕ ЩАСТЛИВИ С ХОРАТА ДО НАС,
ДА СЕ ОБИЧАМЕ И ПОДКРЕПЯМЕ В ТОВА Е СЪЩНОСТТА НА ДНИТЕ.
ДИДКА,ЗАВЪРТЯ ТЕ МАЙ НА БЪРЗИ ОБОРОТИ РАБОТАТА :thinking:
йОАНКА ДАНИ ПРЕБОРИ ЛИ СЕ С НЕРАЗПОЛОЖЕНИЕТО?
ВЕРЧЕ,КАК СИ СЛЕД ОТПУСКАТА?
ПРИЯТНА РЕЛАКСИРАЩА ВЕЧЕР ВИ ЖЕЛАЯ!
11027487_804128763006493_7283380429406229071_n.jpg


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет апр 23, 2015 9:41 pm

:D :D Кате,вярно,завъртя ме ,но така е по-добре.Дано всичко е наред и остана.Много работа има..
Нямам възможност повече да пиша...
СПОКОЙНА НОЩ,МИЛИЧКИ!
До утре!

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » пет апр 24, 2015 2:18 am

ЧЕСТИТ ДЕН НА КНИГАТА-ПРОЗОРЕЦ КЪМ СВЕТА
Добро утро весели момичета!
Кате, права си, че не количеството а качеството е важно :love: :love:
Дианка, много правилно си описала всичко, като че ли ученическите години минаваха най-бавно,сега като са се разбързали, как не могат да се поспрат малко.............
Ивка, разпусни на макс, всеки има нужда от това, че два дни ей сега ще литнат.
Кейти, хубава алея, зелена и с цветя пред блока, дано лоша ръка не им посегне и ги откъсне.
Усмихат край на работната седмица ви пожелавам.

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет апр 24, 2015 6:28 am

Добро утро!Тук съм!
Виждам ,че с дебелите си пръсти,,хващам,,съседна буква,но нямам нерви да поправям.При първа възможност ще да на ремонт компа.Добре че има служебен транспорт...Мисълта ми ,,отиде,,към средствата хахаха...
Гледах температурата на телефона си преди малко 1градус,с усещане за минус един...ама че пролет...Вечер се наливам с чайове да се стопля..Вчера в този студ два пъти извеждали децата,загубили на Зарко шапката.Отивам да го прибирам,студен вятър и с гола глава навън...Може да са дребни за някои хора работи,но за мен не са.Не мога да знам какво БИ могло да ми потрябва.Имало слънце,има ,ама има и кофти вятър.
Ето много писах тази сутрин..
Прекрасен работен,почивен,на кой какъвто му е ден!
Дианка,много ми харесва какво пишеш.
Кате,когата е ,,пипнато,,от човешка ръка личи...,но дето пише и Влади,може и да руши...Ако всеки поддържа около дома си,около работата си,ако пазим малка повече,щеше да е мноооооого по-различно.
Хубав ден!


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет апр 24, 2015 8:05 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро,мили момичета! Хайде на :coffee: ! Дидка, не се притеснявай за нищо,не оправдавам поведението на персонала на градината,но свиквай мила,още много нерви ще потрошиш докато завърши образованието си,тепърва ще се сблъскваш с много несправедливост,която трудно ще доказваш,моли се детето ти да е живо и здраво и да свиква с тая неписана система у нас. Ивче, вихриш ли се с дружките,действаш ми много веселяшки,голяма сладурана си! :love: Верче, къде си мила,драсни някой ред?! Йоанка, добре ли е детето? Натали, времето ще е много хубаво тия дни, сигурно ще забегнете до прекрасното ви местенце? Момичета,пожелавам ви много весел и слънчев ден,подплатен с усмивки и настроение! :giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: :love:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет апр 24, 2015 7:50 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Добър вечер,мили момичета! Днес е доста рехаво тук,но знам че ще се появите! Пожелавам на всички лека и спокойна вечер! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет апр 24, 2015 9:39 pm

Добър вечер !!! :) :) :) Изображение
Днес поукъснях да ви видя ,но пък деня ми мина интересно ..... да не кажа даже много интересно ....
Приготвих дрехи за бежанците ,обувки и по-топли и умлели от децата ,а също и такива ,които не ползваме ..... а пълнят шкафове и гардероби
тоя път съпруга ми ме помоли .... видял хора с морските боси и ми каза ,че му е станало много болно .... представи си ми казва да имаме война и да сме на тяхното положение ???!!!!
Много мъка и глобална трагедия .... освен всичко друго ,което ни притеснява като съвременни граждани .....
После насам на ,натам и деня е към своя край ...Виви е пътничка от 4 часа сутринта са на екскурзия до съседния остров Лесвос и около полунощ ще се приберат ,спокойно ми е ,че морето е кротко ,а иначе са облечени топло .....
и е добре да се обогатява от малка ....може да ми е притеснено ,но и ние нали така ходехме някога ..... Дряновски ,Бачковски ,Тревненски манастир .... не оставих манастир непосетен ..... после покрай леката атлетика първото ми "кръщене " далеч от Бг бе тогавашната Чехословакия ,после последваха Унгария ,Германия ,Румъния ,Турция и се закотвих накрая тук ..... хубаво нещо са пътуванията .... само с поглед ставаш по-богат ,а пък спомените ..... за цял живот .... и май се поувлякох отново ...
:yee: :) :) :)
"Крайният резултат на всички амбиции е, да бъдеш щастлив вкъщи..."
Самюел Джонсън

Едно от най-големите предизвикателства в живота е да бъдеш себе си ....Винаги ще има някой по-красив, някой по-умен, някой винаги ще бъде по-млад, но никой никога няма да бъде ти .....Не се променяй, за да те харесват хората. Бъди Себе си и правилните хора ще те обичат....
Пожелавам ви красива, спокойна и много щастлива вечер... у дома с любимите ви хора, уютно и много обичано да ви е, приятели... и Наздраве... за хората до нас, които правят дните и вечерите ни тоолкова щастливи !!! :love:
Изображение
Лека и спокойна вечер! :)

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » съб апр 25, 2015 7:44 am

Рехаво та рехаво :thinking:
Добро утро, приятелки!
Дианка :thumbsup: :thumbsup: точно така, мила, все на някой ще са от помощ. И аз често оставям дрехи за дарения, тук е много удобно, има на определени места контейнери за дрехи и до тях за обувки, сгъвам дрехите в голями торби и направо ги пускам там. Хем помагам на деца и възрастни, хем освобождавам място за нови попълнения (то на деца вече май не помагам, моите пораснаха и дрехите им са колкото моите)
Хубави екскурзии имаше навремето, пообиколихме родината.
Дидка, слагай на детенцето горнище с качулка, така няма да я губят и ще се сещат да му я слагат, нямаш нужда да боледува милото.
И при нас е ....... направо зима, вали дъжд, мрачно.

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » съб апр 25, 2015 8:26 am

Добро утро момичета
Дианка ,приятни емоции и спомени
И аз често си спомням за моите обиколки из страната
И сега гледам поне веднъж годишно да отида в някой край на страната
Последните два дни ми беше много натоварено снощи имах гости
Легнах към 12 и в 1 часа се събуждам със страшно главоболие
Поне не си спомням да ме е боляло глава толкова много
В 5 си направих силно кафе и сега пия второто и съм по добре
След малко ще отидем на гробищата и после ще се помъча да поспя ако мога
На всички желая прекрасен ден
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб апр 25, 2015 9:07 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро! Хайде на :coffee: момичета! Дианка, това е последно доказателство,колко благородни и добри хора сте - ти и твоят съпруг! Благодаря ти,че подаде ръка на моето момиче Стаси - в чужбина един такъв човек като теб е нещо много,от един разговор е разбрала колко стойностен човек си,дано всичко това се връща на твоите деца,а ти бъди жива и здрава,остани все такава,каквато си - както ти често казваш - бъди себе си,обичам те,Дианка! :clap: :love: Влади,ние нямаме такива контейнери,но и аз като теб слагам всичко в торби и до контейнерите за разделно събиране,почти не се задържат,минават доста често и ги вземат.Пожелавам на всички прекрасни почивни дни и много настроение! :hug: :giflo1:


Заключена