Как тече денят на Веселите готвачи? - Май '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от vladkavl » вт май 05, 2015 7:30 am

:wink: Привет, веселушки!
Кате, та това си направо твоя заслуга, недей да скромничиш мила. Аз рядко, даже почти не влизам в другите теми, защото не мога да започна и да пиша на 2-3 месеца веднъж (няма време) предпочитам всеки ден да си "говорим" тук всеки ден по по-малко но да е редовно.
Дидка :clap: мил жест от страна на Зарко. Той по-добре ли е?
Кейти, важното е, че имаш желание да направиш тортата, а кога ще е времето ще покаже, но подарената беше много красива.


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » вт май 05, 2015 8:18 am

Добро утро :)
Аромата на кафето го усетих :)
Изображение
Дидка, имаш си малко мъжле, че и кавалер расте, умиляват такива жестове с неподправеността и спонтанноста си. Да ти е жив и здрав.
Днес денят ми почна лежерно, дано и така да свърши.
Нека е слънчево и обичливо.
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » вт май 05, 2015 8:27 am

) :):) Дидка, наистина мил жест на детенце, какво по-хубаво от това да подариш цветя на мама:)Наталия, Ивка, Владка, Йоана, благодаря ви , че се представихте и така мило ме приехте. Добро утро и на всички останали:) Хубав и успешен ден!:)

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт май 05, 2015 8:56 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро,мили момичета! С удоволствие сядам на :coffee: ,като виждам как сте се събрали тая сутрин! :love: Дидка, радвам се за теб - оценяваш малките жестове на твоето момченце,а те са най-скъпи и съществени! :clap: Натали,дано се възстановиш бързо,чакат те още много изяви на тоя фронт,успех мила! :thumbsup: Таничка, докъдето стигнеш не му мисли много,намирай време за почивка. :thumup: Влади, това за мен са чисто човешки отношения - Нели ме впечетли с прекрасните си умения да плете, често виждам нейни снимки на изпробвани рецепти, сега се надявам да се почувства добре сред нас! :clap: :thumbsup: :love: Момичета,пожелавам ви прекрасен и много весел ден! :giflo2: :sun: :giflo2:


Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » вт май 05, 2015 11:35 am

Единствено от себе си зависим
където и да сме , във всеки час.
И щастието можем да намерим
единствено в самите нас !!!!
Добро утро на всички веселушки !!!! :) :) :)
Изображение
Момичета тия дни съм много шокирана .... не зная дали в Бг е известно ,но вчера съобщиха официално за едно бг. семейство в Атина ,че бащата е убил 4 годишната си дъщеря и ...... не мога да опиша подробности ,но става въпрос за един звяр !!!!!!!!!!!!!!!!!
Не мога да повярвам ,че в 21 век може да съществува толкова зверщина , толкова лудост и само човек не може да се нарече .... а колкото до баща ???!!! .... в никакъв случай ....Полицаите и прокуратура са с изцъклени очи .... никой не може да повярва ,че този млад 27 годишен мъж може да извърши такова престъпление .... и друг път съм казвала ,че Бог не е прав като дава деца на определени хора ..... и ако толкова им е било в тежест защо не са го дали в някои дом има толкова хора ,които жадуват за тяхна рожба .... сигурна съм ,че живота му щеше да е красив и да има смисъл ,и най-важното ,че детето щеше днес да е живо ... и да не гние в земята толкова несправедливо !!!!
Искам да ме извините ,но не мога да го проумея .... в шок съм ,майка съм и мисля ,че всеки родител би реагирал като мен !!!
Скоро пак с едно момиченце от ромски произход пак тема и пак от българи ... чудя се какво ли си мислят за нас ?!
Интересно ,че това детенце е дошло от Бг февруари .... уж за хубав живот .... представям си с каква радост е дошло тук .... а отглеждано от родителите на майката в Бг . ..... ах ,трагедии !!!! Бог да налива мозък ,защото не вървим на добре ......
Много надежда и радост да има по цялата земя! :) :) :)
Доброто да е повече и всички да творят за неговото умножаване! :) :) :)
Да се случват нещата, които ни дават криле и правят живота ни пълноценен! :) :) :)

НЕЛИ , на чудесно место сте прекарали почивния ден !!! Аз също съм ползвала твои рецепти и зная ,че си голяма кулинарка !!!! Браво !!!
НАТАЛИ ,моите мускули също не знаят ,че ги имам !!!! :yee: Но движението е здраве и хубаво правите .... добро занимание !!!
ТАНЧЕ , всичко нас чака .... днес плета на 6 стана едновременно .....
Довечера съм на Тапер и шефката ни от Атина е тук .... май ще ме награждават ..... :thinking: :ooppss: :?
ДИДКА ,браво на юнака ..... щом вече и дръжки къса ..... пораства ,да ти е жив и здрав !!! Това се казва джентълмен .... някога и Стелиос
ми носеше полски цветя ,още в Атина .... един букет ..... леле мале ,ама все му благодарях и като видеше ,че ги изхвърлям все ме питаше "Не ти ли харесват ???!!!' ..... прашеца им все падаше ,защото береше най-разцъфналите все ...
Приятен и красив ден !!!! :love:

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » вт май 05, 2015 12:31 pm

Диана, благодаря ти, мила за комлимента, опитвам се да радвам мъжа си с разнообразна храна:). По темата с детето- да, наистина е шокиращо, както и това ,което се случи и с бебенцето, което беше бито от акушерката.Подобни теми ме разтърсват жестоко Жал ми е за това дете, което не познавам, но което е изгубило шанса си да живее , да се радва , да се смее. Жалко за него.

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт май 05, 2015 12:50 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Мила Нели, нямам думи . това,което си преживяла е ужасно,но толкова ми допадна твоя оптимизъм и вяра,твоята съпричастност към невините малки душички,изпълнена си с много обич и доброта,повярвай ми, това е най -важното - вярата,надеждата и любовта,рано или късно ти ще успееш да имаш своето детенце,продължавай напред с много вяра - пожелавам ти го от сърце! Сега те почувствах много близка,изпращам ти цялата си положителна енергия и оптимистични пожелания. :love: Благодаря ти,че се реши да споделиш всичко това с нас,така ще ти е по -леко.Чудесен ден от мен, мила Нели! Букетче за теб! :hug: :hug: :hug:

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » вт май 05, 2015 1:01 pm

Благодаря ти от сърце:) Благодаря за подкрепата:)

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » вт май 05, 2015 1:06 pm

Диана, много съм съгласна с това, което си написала:)
Единствено от себе си зависим
където и да сме , във всеки час.
И щастието можем да намерим
единствено в самите нас !!!!
Това е мое искренно убеждение и твърдо вярвам, че щастието на човек не зависи от условия, то е безусловно:) Щастлив съм тук и сега- това е моето вярване, а не "ще съм щастлив ако..... "

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » вт май 05, 2015 1:12 pm

НЕЛИ , ....... да си призная ме пораздруса доста !!!
Не мога да не се включа веднага след написаното от теб !!!!
Първо вече зная със сигурност ,че си един ,прекрасен ЧОВЕК !!!
Човек ,който има смелостта да сподели толкова лични неща ,толкова крехки и толкова важни същевременно .....
Радвам се ,че си силна и така трябва да бъде ,искам да ти пожелая от цялото си сърце желанието ти да се првърне в действителност и живота ти да се преобърне както се казва и щастието да почука отново на твоята врата !!!! Аз съм майка на 3 деца и зная ,че пожеланията ми се сбъдват !!! Дано да ти донеса късмет !!!! :love:
Искам да ти пожелая да си здрава ,спокойна и уверена !!!! :love:
Красотата на света се крие в една мечта, в една любов, в една
искрена усмивка, в едно приятелство, в една нежна дума!

Радвам се ,че те познавам ..... и се замислям колко малък е света ....
:heart: :heart: :heart:


Заключена