Как тече денят на Веселите готвачи? - Май '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от nelale » ср май 06, 2015 8:46 am

Писах, писах, пратих, къде се затри това съобщение не знам:) Както и да е, току що след първото кафе отворих и второто си око и вече със сигурност мога да кажа Добро утро , момичета:) Един от най-прекрасните празници е днес / да не си помислите ,че заради агнето го мисля/
Наталия да са ти живи и здрави именниците, да си носят името с радост и гордост:) И аз до двама съм го докарала в семейството/как го казах все едно заслугата е моя/, мъжа ми е Георги и племенника също. Днес ще има голямо събиране на агне:)
Владка, много си мила и сърдечна. Дано се сбъдне пожеланието ти , а добротата и хубавите мисли се възнаграждават, дано ти се случват само хубави неща:)
Тани, Кате добро утро, много сте ранобудни и вие. Аз докато пиша сънено, то всички момичета ще се събудят и ще напишат междувременно, хихи. Особено ако и това съобщение ми се затрие.
Момичета, да ви се похваля, днес получих подарък от мъжа ми , изненада за Гергьовден, хаха, шегувам се, просто вчера е пристигнал подаръка- обектив за макроснимки за фотоапарата, снимах окото на котката цяла сутрин, голям кеф, ще има щракане на всякакви тревички, пчелички и тем подобни :) Отдавна си мечтая за такив обектив.:)
Сигурна съм , че има още много именници около вас. да са живи и здрави и да носят със здраве това толкова хубаво име:)
Изображение


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср май 06, 2015 8:52 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo1: НАТАЛИ, ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ТВОЕТО МОМЧЕ И НЕГОВИЯТ ДЯДО! СВ.ГЕОРГИ ДА ГИ ЗАКРИЛЯ,ДА СА ЗДРАВИ,ЩАСТЛИВИ И СИЛНИ ДА ПОСРЕЩАТ ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВАТА НА ЖИВОТА! БЛАГОДАРЯ ЗА ПИЩНАТА ПОЧЕРПКА! ВЕСЕЛ ПРАЗНИК! БУКЕТ ЦВЕТЯ ЗА ТЕБ, МИЛА НАТАЛИ! :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср май 06, 2015 9:08 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo1: МИЛА НЕЛИ, ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА СЪПРУГА ТИ! ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ПЛЕМЕНИКА ТИ! ПОЖЕЛАВАМ ИМ МНОГО ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ,РАДОСТ И УСПЕХИ! ВЕСЕЛ ПРАЗНИК! БУКЕТЧЕ ЗА ТЕБ! :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :wine:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср май 06, 2015 9:44 am

ДОБРО УТРО В ПРАЗНИЧНИЯ ДЕН!
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!
ПРЕКРАСЕН ДЕН!
Не разполагам с повече време за поотделни поздрави.На всички желая здраве и щастие!
Влади,да вйзможно е да износя още едно дете,е пак няма да е лесно сега по други причини...,но все пак си заслужава...


Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » ср май 06, 2015 10:08 am

Здравейте мили момичета!
10 дни нямах интернет и затова не съм влизала тук. Днес моята дъщеря Светлана има курбан и станах много рано, за да направя питка, шарана, дробсърма и агнешкото се пече в момента. Ще се съберем на обяд :hungry:
Нели, добре дошла при нас! Прочетох ужасни неща, които са ти се случили. Много съжалявам, че си преживяла всичко това, дано повече никога не си тъжна, дано ти се усмихне щастието, пожелавам ти от сърце! :hug:
Честит имен ден на всички именници! Бъдете живи и здрави!
Нели, честит имен ден на съпруга ти! Да ти е жив и здрав, много щастие и любов в семейството!
Наталка, да са ти живи и здрави и твоите именници! Здраве и дълголетие на свекъра! Здраве, щастие и много любов на сина!
Хубав ден на всички, мили момичета! Кухнята ме зове, пък и прическата ще оправя(нали трябва да съм хубава маминка)
До по-късно :hug: :hug:
Нели, не ти се представих - аз съм Вяра и съм от Плевен. Хубав ден!
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср май 06, 2015 11:54 am

Нели, честит именник!!! Да е жив и здрав, бъдете щастливи и късмета да е с вас

Изображение

Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср май 06, 2015 12:04 pm

Верче, да и жива и здрава дъщеря ти!!!! Весел празник :)

Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср май 06, 2015 1:19 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :giflo1: :giflo2: :giflo2: :giflo2: ВЕРЧЕ, ПОЖЕЛАВАМ НА СВЕТЛАНА МНОГО,МНОГО ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ,РАДОСТ,УСПЕХИ И КЪСМЕТ! ЦВЕТЯ ЗА ТВОЯТА ДЪЩЕРЯ И ЗА ТЕБ -ПРЕКРАСНАТА МАЙКА! БЪДЕТЕ ЩАСТЛИВИ! ВЕСЕЛ ПРАЗНИК! :giflo1: :wine: :giflo1:

kotenceto86
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 4
Регистриран на: съб сеп 06, 2014 12:19 pm
:: 1 рецепти от kotenceto86
:: 15 снимки от kotenceto86

Мнение от kotenceto86 » ср май 06, 2015 3:24 pm

Здравейте, аз съм новобранка във форума, но пожелавам на всички именници и тези които имат близки такива ЧЕСТИТ ПРАЗНИК и весело изкарване

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » ср май 06, 2015 5:33 pm

Изображение
Честит имен ден на всички именици! На сина и таткото на Наталка, на съпруга и племеника на Нели! Живи и здрави да са и името им да пребъдва!
Здраве и щастие за Светлана!
Температурите при нас са летни и се размечтах много :) . Мечтите ми ме отведоха до тук и за сега ще си хапвам бисквитки вкъщи с надеждата някой ден да се излежавам под палмите на някой остров :)
Изображение
Заслугите за романтичния фон са на Даниел (моят малък помощник) :love:
Нели, да ти е честит подаръка и много снимки да направиш! Съжалявам за загубата ти! Желая ти от цялото си сърце да имаш щастието, за което се надяваш! Аз вярвам, че това ще се случи!
Пожелавам на всички ви една прекрасна празнична вечер!
Аз ще се приготвям за работа.


Заключена