Как тече денят на Веселите готвачи? - Май '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Sirena » вт май 12, 2015 8:24 am

Дианка, със закъснение, но честит празник на Виви :D
Да е жива и здрава, щастлива и обичлива, да ви радва с успехите си!!!

Изображение

Наздраве на щастливите родители

Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт май 12, 2015 8:34 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро,мили дами! Толкова е хубаво тая сутрин тук,сядам на :coffee: с вас! Ани, поздравления за успехите,които постигаш,браво мила! Дидка, много е добре да си с ясни позиции на работа, всеки човек е фактор,а не даденост и има права. :clap: Момичета,пожелавам ви прекрасен и успешен ден! :giflo2: :heart: :giflo2:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » вт май 12, 2015 8:38 am

Приятелкиииии, идвам на кафе
Изображение
Тази седмица съм в отпуск и избягахме на село :) Имам мобилен нет, но умишлено не вземам компа, там съм решила да е с минимум техника, само едно радио има за сега, но и то е спряно щото птичките си пеят и ми стига :)
Ани, успех в курса, гордея се с хора като теб, че са българи и устояват а трудностите.
Нели, дано успеете да направите своето райско кътче, ние намерихме своето работата там ни носи радост и спокойствие.
Дидка, и аз планувам отдалеч, за да няма изненади, радвам се, че ще си направите екскурзията, Зарко ще е щастлив :)
Момиичета, няма да ви изреждам по именно, четох постовете от петък до днес и много ви се радвам на приятелството и обичта, която раздавате :)
Днес имам ходене по доктори, имам хронично кожно заболяване, което на пролет се обостря и вече ми е некомфорнто. Време е за мерки и илачи :)
Хубав ден, ще търча :)
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » вт май 12, 2015 8:44 am

Нещата, които правим, струват точно толкова, колкото любов сме вложили в тях. :) :) :)
Чашка кафе, за да събудим сетивата си, красиви цветя, за да ни е пъстро в душата... и много, много любов... за един обичан, вълшебен и спокоен ден !!!! :love:
Момичета ,колко е хубаво когато всички пишат .... заформя се една наистина весела компания .... :wink:
Питахте ме по-напред как мина сватбата ?! Сватбата официално ще е догодина .... сега бе граждански брак с богата маса ,да е жив и здрав свекъра ни заведе в една таверна на брега на морето ,бе и много топло и ни "изцъкли " очите ,на мен поне със сигурност .... то не бе предястия ,не бе чудо .... от калмари ,октоподи ,специално сирене (вид кашкавал ) на скара ,кашкавалени топки ,салати 2-3 вида , банички миниатюрни , турски бурекакя , разядки 2-3 вида , :wink: .... вече не се сещам останалите предястия ..... докато стигнем до основното ястие .... бяхме се заситили напълно .Хареса ми много залива ,толкова красиво ,миналата година помня го бе посетил и един ,много известен артист турски ,който игра в главната роля на Езел ,но името ми се губи ?! женската общност на острова след като го е удушила въобще не са го оставили да обядва и е поръчал яденето в яхтата си .... но ние нали не сме Езел ?! седяхме кротко ,хапвахме ,пийвахме и се наслаждавахме на гората отсреща ,слънцето и стадата риби ,които се мятаха почти на брега ... Виви забрави ,че е с официална рокля и почна да мечтае да лови риба .... всичко на фона на чудесна музика ,булката е леко бременна в 7 месец и затова бе от такъв тип сватбата ... някога бе срам преди сватбата да е бременна булката ,в днешно време не е ли бременна .... май нещо куца на събитието .... :yee: това е мой извод ,но нека са здрави и щастливи ,никой няма право да съди никого ,защото веднага се сещам за камилата ,която виждала гърбицата на съседната ,а своята не ..... :tongue:
Днес съм на кеф и сигурно вече сте го усетили .... трябва да стана след малко и да свърша доста неща ,вкл. и да направя една торта ,която утре ще среже Виви с приятелки .... по-семпла и много шоколадова ,по
ръчката е такава !!!! :read: :chef:
НЕЛИ ,наистина си многоталантно момиче !!! :clap: Снимките ти са чудесни ,аз само мечтая да правя хубави снимки !!!! Плетачка чудесна !!! Браво да се радват всички около теб ,че и кулинарка !!!! Здрава да си ,парцела наистина е един зелен и спокоен рай ,от сърце ви желая да се осъществи мечтата ти и освен да построите , да се чува много шум от детски смях и глъч !!!!! :)
ДИДКА , радвам се за теб !!! Очаквам чудесни резултати да прекарате чудесно и да си доволна от новата работа !!!!! Браво за разбирането на работодателите ти !!!! :)
АНИ ,браво на теб ..... оставяш ме без думи .... продължавай напред !!!! Горда съм с теб !!! :)

Дайте смисъл на своя ден и изпълнете деня на някой
друг с любов и надежда, че хубави мигове предстоят! :) :) :)

Желая красив и весел , изпълнен с чудеса ден като отворим обятията си за доброто и любовта, за да ни прегърнат и те...
НАТАЛИ ,благодаря ти много !!! :)
Радвам се за вас и едновременно си мислех тия дни какво правиш ?!
Отсъствието ти е осезателно ... няма музика ,няма тон форума .. лек ден и да пребориш сезонното неразположение бързо !!!! :love:


nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » вт май 12, 2015 11:24 am

Здравейте, весели момичета:) Сутринта ви писах и пратих съобщението и пак се изгуби, за трети път ми се случва, аз ли нещо проспивам, не знам:)
Харесва ми да съм сред вас, досега не съм писала във форум и като гледам колко е хубаво трябвало е по-рано да влезна :):):)
Диана, като слушам за тази сватба....първо огладнявам, после ми се иска и аз да съм на такова хубаво място и не на последно място ми се прийска пак да стана булка....ех, хубаво нещо са сватбите,на нашата страшно се забавлявах, но имаше разбира се и издънки. Ди джеят се напи като смок и трябваше сами да си търсим музиката, да не казвам какви бисери ръсеше:) Но имаше и хубави изненади, собствениците на заведението ни изненадаха с подарък - заря, много се зарадвах.
Вяра, благодаря за ароматното горчиво кафенце, ей сега си спретнах такова, харесват ми чашките от снимката:)
Влади, благодаря ти ,мила, аз още вчера се разрових из нета да видя какво представляват:) Видях някакви на Ленор. ако има ефект това нещо ще те разцелувам, много мразя да гладя наистина:):):) Не че няма да гладя изобщо, но аз сега наистина ги вадя сдъвкани просто и гладя с много усилия:)
Дидка,хората си мечтаят за такива работодатели, явно са човечни, това си е късмет, както аз обичам да казвам;"каквито ти се паднат от зрънчото":)
Ани, много си енергична, струва ми се , че винаги правиш нещо различно и то с ентусиазъм, което е страхотно:)
Натали, хубаво да си изкараш на село:) Дано се разреши и проблема с кожата, аз имам хронични гъбки, но като се появят и дерматоложката веднага ми изписва някакви неща и ми минават за три дена, особено ми помага някакво правено мазило ,бяло. Ама след известно време пак се появяват каквото и да правя.
Кате, надявам се да си по-добре вече:)

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » вт май 12, 2015 4:25 pm

Здравейте момичета!
Смятах,смятах и реших,че е време за кафе следобедно или сутрешно,кой където го завари :)
Сядам и ви чакам.
Нели ,много хубави снимки :)
Нали знаеш,хубавите работи бавно стават,така ,че търпение.
Кате,минава ли настинката.В това променливо време е така.Дано и Дани вече е добре.
Измъчих се с тази клавиатура,Включиха ми баркод четец и непрекъснато забива.А и компа ми преместиха по близо до касата та да е под обсега на камерата и сега трябва права да пиша.Не може така.Трябва да му нмеря по подходящо място.Това са моите неволи :)
029143307.jpg

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » вт май 12, 2015 6:23 pm

Верчееее,сутринта пропуснах детенцето...Как е Дани,уф...малките бързо се разболяват...бързо оздравяване...
Хубава вечер на всички!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт май 12, 2015 6:54 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Привет,момичета! Натали,много ми харесаха цветята в градината ти,браво,представям си догодина как ще е!? :thumbsup: :clap: Момичета, днес съм по-добре, може би Мурсалския чай не помага на всеки,но при мен действа като антибиотик,кашлицата намалява,гърлото не ме боли вече,ползвам само капки за носа - за трети път съм на път да се излекувам с тоя вълшебен чай,купих си доста от Бачковския манастир и сега помага. :thumup: Момичета, пожелавам ви приятна вечер,лека и спокойна нощ! :hug:

Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Мнение от AnnaJames » ср май 13, 2015 4:54 am

Здравейте, мили момичета!
Благодаря за комплиментите и пожеланията! :D Аз тази седмица нямам курс, така че ще гледам да наваксам едно-друго за което все не ми остава време. И малко да си почина, че през уикенда ще ходим пак в Айдахо. Имам цели дни работа до края на седмицата, 1,3,6 класове.

Дианче К.,радвам се че си си изкарала хубаво :thumbsup:
Нели, много ви е хубаво мястото, къде е?


Прекрасен и спорен ден на всички!
Изображение
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср май 13, 2015 6:05 am

Писах много преди малко,но пак бутнах нещо,писва ми през телефона....добро утро,нямам въдмогност отново сега да го направя...
Влади,след раждането на Зари претърпях сърдечна операция(с отваряна на гръдния кош,не безкръвна),сега ще се явявам втори път,нали е през три години и ще приготвям нов набор от изследвания и документи.
Приятен ден,ведър и усмихнат!


Заключена