Как тече денят на Веселите готвачи? - Май '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от vyra59 » пет май 15, 2015 3:51 pm

Здравейте момичета!
Много красиви снимки тук! Влади, много красиво местенце, рай сте си направили!
Нели, вече ще се гледаме и във фейсбука, много добре изглеждаш по бански на фона на снега! Пожелавам ти да ти се сбъдне желанието за детенцето, да плетеш дрешки, да си играете! А в онова красиво райско кътче да си направите прекрасен дом с много детски смях в него!
Дидка, аз преди години отидох на фризьор да ме накъдрят(беше модерно), как излязох, ако знаеш, къдрава на ситно, с изгорена коса, направо ми се доплака. То беше изпъване с четка, тя се къса, бях много жалка и оттогава си намерих друга фризьорка, та до днес. Цялото семейство ходим при нея и сме много доволни :D
Кате, мина ли ти кашлицата? Нашите момчета и двете се разболяха - страшна кашлица, температура. Дани е по-добре, но Марти се разболя и той и сега се лекуваме :thinking:
Танче, пак ли ще чистиш прозорци(много ми е неприятна тази дейност, но няма как). Желая ти приятно прекарване на Крушунските водопади!
Хайде по едно следобедно питие и приятен остатък от деня!
Изображение
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет май 15, 2015 5:25 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Привет, мили дами! Нели,прекрасна си мила - поздравления, каква смелост - по бански на снега,поздравления за йога заниманията,от ден на ден все повече ти се възхищавам,успех ти желая във всичко! :clap: :clap: :love: Няма да пораснеш,питай мен - винаги съм ухилена като нагризана ряпа,вдетенена до нивото на внука ми - 4г.,преди години наблюдавайки жените в компанията ни,много исках и аз да съм сериозна,но познай - отидохме на кафе,аз обрана,почти не вземам думата в разговорите,не се усмихвам и само след половин час три от тях ме попитаха - зле ли ми е,обидена ли съм на някого или липса на настроение,никой не е свикнал да ме вижда такава,казах си -бъди такава,каквато си,бъди себе си,а останалото ще си дойде на място,само не мисли,че съм някаква лигла,не, просто имам силно развито чувство за хумор,всичко обръщам във весело,притежавам себеирония и не се оплаквам,доста луди като мен ме приемат такава. малката ми дъщеря Ина е Риби,страхотно дете,не че е моето,разкошна е,съпругът ми също е тая зодия,не е лош човек,но е много инат,аз обаче съм лечителя.Верче, не съм оздравяла мила,кашлям,тоя нос не спира,само гърлото ми мина - цял стек с носни кърпи еднократни свърши и натиснах една огромна,мека кухненска ролка,дано ми стигне,че се измъчих,носа ми е червен,абе истински клоун от цирка, дано дечицата се оправят бързо, те са по-важни от нас! :thumbsup: :thumbsup: :love: Приятна и хубава вечер на всички! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » пет май 15, 2015 5:30 pm

Здравейте, дружки-веселушки!

Много ми е приятно като имам време да съм сред вас! А тези дни тук е прекрасно и разнообразно - от басейн до спа сред сняг :). Присъединявам се и аз към партито и толкова много се размечтах...
Влади, страхотен е дворът ви - как няма да искат децата да си ходят в България и да прекарват лятото там. И на мен ми се прииска да ти дойда на гости.
Нели, какво по-хубаво от това да запазиш детския си дух! От цялото си сърце и душа ти желая мечтите ти по-скоро да се сбъднат!
Благодаря на всички за хубавите думи и за това, че ми харесвате "бурените" :).
Ани, благодаря ти за информацията. А ти и прекрасна, както и кученцето и горската ти градина ( много обичам около къщата да е гора, горски полянки).Преди време посях семенца на маргаритки и бяха изникнали от тези белите, големите, но тази година нещо ги няма. За сметка на това тези са превзели всичко. Бях си преместила временно ягодите в тази градинка и мислех да ги размножа, но сега с тези маргаритки дано оцелеят и наесен планувам да ги преместя вече на постоянно място. И боровинки имам, но птичките винаги ме изпреварват и не можем да ги опитаме. А най-се радвам, че здравеца, който ми дадоха се е хванал.
Дидка, Влади и аз се посмях с вашите фризьорски патила.
Баба ми е разказвала една случка, когато за пътви път ме е завела на фризьор и аз за благодарност след като ме е постригала съм казала: "Пу, не те е срам!" :). Сигруно от тогава съм загубила доверие и винаги със страх ходех да се подстригвам. На времето имаше един фризьорски салон в града и сядайки на стола се молех да не се заприказват докато ме подстригват (което най-редовно ставаше) и да ме офъкат. А когато къдренето беше на мода, хазайката ми имаше фризьорка, която дойде в блока и всичките наред ни накъдри. Бяхме много щастливи с моята приятелка. Жената добре се прави и всички останахме доволни. Аз исках едри къдрици и ги получих. Тогава се вълнувах от прически. Сега нямам подобни вълнения - оставила съм я да си расте на където си иска.
Днес не съм на работ и си позволих да се разприказвам повечко. Но пък домакинската работа приплаква и трябва да запрятам ръкави.
Желая на всички ви прекрасна вечер!
Кейти, успех с ремонта!

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » пет май 15, 2015 5:35 pm

Като пиша повече и компютъра започва след всяка втора дума да забива.
Верче, бъро да оздравеят дечицата!
Кате и ти оздравявай!
Влади, Ани, хубав ден на вас!
Ох, сега пък нета ми се губи! Май трябва да ставам вече.


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет май 15, 2015 7:23 pm

Хеееееей, здравейте :)
Дидка, отлепи ли туткала от главата :D и аз мразя издухване и тям подобни, харесвам си рошавата грива, ако някой ще е лепи с нещо ще съм аз :)
Йоанка, градинката ти е чудесна приказка, и аз не харесвам симетрични алейки. В момента бучкам тук и там, щото плочките ще се сменят и вида в който е сега ще се промени.
Нели, преди малко ти пратих покана във фейса :)
Танче, весело изкарване :)
Момичета, бях главен асистент на половинчо в орането, отивам да се цопна в банята :)
Хубава вечер
https://www.youtube.com/watch?v=W3xQM7Q51tg
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет май 15, 2015 8:04 pm

Нели,супер си!Пиши ,щом ти се пиши,то това е чудесно,хубаво е когато е оживено!Моля те намери ме във фб ти чрез другите момичета.Пълна ми е паметта на съобщенията ,от тел. не мога да ги изчистя,нито отворя.Имам пет съобщения,не съм ги чела,да не ми се обиди някой...
И мен ме е хванала някаква еуфория,отделно и цялата къща разхвърлях със сакове и дрехи,и щуротии...

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет май 15, 2015 8:06 pm

Наталка,липсваш тук...
Бони,дай знак ,че сте ок....
Спокойна нощ!Искам да пиша,но сега не мога повече...

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » пет май 15, 2015 8:38 pm

Изображение
ХУБАВА И СПОКОЙНА ВЕЧЕР!
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Мнение от AnnaJames » съб май 16, 2015 4:26 am

Здравейте, момичета!
Влади, Нели, благодаря ви!
Аз не можах да свърша всичко което бях планирала тази седмица, но поне се регистрирах за 3 щатски изпита които ми трябват за да получа учителски лиценз - един края на юни и два края на юли. Общо 500 долара ми излязоха. Утре заминаваме за Айдахо, и ще има да си чета новия учебник по пътя - времето за нищо не ми стига, ужас.

Диде, какво е ТЕЛК?
Нели, приятно барбекюстване :hungry:

Прекрасен уикенд на всички!

Изображение
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб май 16, 2015 6:28 am

Толкова многа писах и го изтрих без да искам...Много се измичих ,от януарипиша така...
Добро утро,милички!
Верче,бързо да оздравеят дечицата!
Нели,от цялото си сърце и душа ти желая възможно най-скорао да дойде този очакван мъник в къщи.Пожелавам ти да е още юни,тази година.Понякога има бързи и прекрасни събития в живота на човек.
Днес ще заведа малкия при баба,за да мога добре да преценя какво да взема като багаж,лекарства,документи,посуда малко...


Заключена