Как тече денят на Веселите готвачи? - Май '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » пет май 22, 2015 6:29 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Привет, мили момичета! Нели, Тони е по -добре днес,дано се оправи бързо за рождения ден,не спира да пее,много обича музика,танцува - болен е,но не знае да легне,да почива, непрекъснато е в движение,много жизнено детенце. :clap: :love: :love: Нели, не се притеснявай за нищо - ти сама ще усетиш кое е твоето детенце със сърцето и душата си,пак ще си говорим, само да става по -бързо! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Катенце, пожелавам ти прекрасни почивни дни! :thumbsup: Дианка,да е жива и здрава мама,нека бъде твоя опора и подкрепа! :love: Пожелавам на всички весела, петъчна вечер! :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Мнение от AnnaJames » пет май 22, 2015 11:07 pm

Здравейте, момичета!
Аз съм цял ден на работа, после имам 2 домашни за писане, защото заминаваме утре за Айдахо. Поради състоянието на девера ми сега много се говори в семейството за смърт, но понеже всички са вярващи като че ли по-леко го приемат. Аз лично не съм приела никава позиция по въпроса какво идва след смъртта...просто я приемам като последното голямо пътуване...за някъде...

Нели, аз съм манияк на тема аудио-книги, винаги имам по една която ми се върти в кухнята, дори да съм там само за 5 минути. Но след 9 часа гледаме с мъжа ми по 1 филм - тои купува много ДВДта, има голяма колекция. Но аз лично предпочитам приключения, и на историческа тематика.
Нормално е да се вълнуваш за бъдещото си детенце...това са хубави вълнения...пожелавам ти го час по-скоро! :thumbsup:

Напоследък наистина не ми остава време за всичките ми планове и задачки - повечето от цветята, доматите, граха и царевицата в оранжериата ми са готови за посяване в градинките, а още не съм стигнала до тях. Дори праха ме съм бърсала тази седмица, и косата ми съвсем избеля. Но. и този уикенд няма да им дойде времето :ooppss:

Влади, децата задават такива въпроси...както всички нас всъщност, ние само сме се научили да си отклоняваме вниманието към други неща...като сметки и ежедневните битки. :thinking:

Пожелавам на всички прекрасен уикенд!
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » съб май 23, 2015 2:41 am

Здравейте, момичета!

Върнах се назад, че доста бях пропуснала. Добрах се и аз най-накрая до лаптопа. Даниел му беше лепнал доста вирусчета и трябваше и да се прочисти.
Мъжо е пак на вълна електроника - гледам всеки ден пристигат пакети, вчера - ipad, днес ми се обади, че телефон ми бил поръчал. Казах му, че намам нужда от такива неща, но той настоява. Да съм имала GPS да не съм се губила :) . Е, веднъж се обърках и понеже не исках да хващам магистралата му звъннах да го питам как да я избегна. Той пък се оказа наблизо и настоя да го чакам да ме вземел. Повече време отне докато се намерим, ако бях се върнала по обратния път :). Щом държи толкова да ме снабди с нов телефон и се притеснява да не се загубя - няма да му развалям хатъра :D .
Дианка, поздравления за наградата! Достойно си я заслужила - ти си невероятна кулинарка! Радвам се, че момчето ти се подобрява и все пак има познат в тази чужда държава.
Или, честита абитуриентка! Да има много късмет в живота, да следва и постига целите си! Весел празник!
Кате (винаги първо пиша Мами и после се замислям за името ти :) ), нещо пропускам за Тони - болничък ли е? Дано се оправи бързо сладкото палаво момченце!
А за Митака - нищо не можеш да направиш, щом той не желае да се движи повече. Важното е да се движи, макар и по малко.
Нели, не се тревожи, мила. Сърцето ще ти подскаже. Имай смелост и щом толкова силно го желаеш, в най-точния момен нещата ще се подредят естествено и без страх и съмнение.
По темата за живот след смъртта: преди седмица някакви мисионери иимаха желание да разискват тази тема, но аз нямах желание да го правя точно с тях. Обещах им, че ще прочета какво казва Библията за това. Хвърлих поглед на брошурката, която ми оставиха, обхващаше точно темата, относно загубата на близки и това, че един ден ще ги срещнем отново.
Аз вярвам в Бог - Исус Христос и това, което е обещал на нас - хората, знам, че ще го изпълни!
Преди време една от проповедите на пастора,(който е бил преподавател по фотография) в църквата , която посещавам, беше точно за окото и за науката и учените. Разглеждайки точно окото (При насекомите, животните и най-вече човешкото око) - този така сложно устроен орган самите те се запитват за верността , някои дори се отказват от собствените си теории и научни трудове.

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » съб май 23, 2015 2:48 am

Писането от този лаптоп е невъзможно, след всяка втора буква сайта отказва да работи и е направо мъка. Няма да си довърша мисълта, защото и на мен не ми е напълно ясно какво се случва след смъртта. Това е било и ще бъде загадка. Каквото и да е, ние живеем сега, тук на тази Земя и моята цел е да живея в хармония с хората около мен, със заобикалящата ме среда, и не на последно място със себе си и разбира се, на първо място - с Бог.
На всички ви пожелавам хубави почивни дни.
Тук и понеделник е празник и ще си починем повечко.


Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » съб май 23, 2015 7:49 am

ДОБРО УТРО МОМИЧЕТА! КАФЕТО Е ГОТОВО, ГОРЧИВО И АРОМАТН О ЧАКАМ ВИ!
IMG_1391799291718407.jpeg[/Сattachment] [attachment=0]IMG_362343230929663.jpeg

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » съб май 23, 2015 8:37 am

Добро утро момичета!
Нямам повече време, затова поднасям кафето с пожелание за приятни почивни дни!


http://dama.bg/uploaded/posts/69558e757 ... 643b56.jpg

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » съб май 23, 2015 8:39 am

Не знам какво направих, ама кафето нещо не ми се получи, затова ето друго :)

Изображение

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » съб май 23, 2015 8:44 am

ИЛИНКА,КАТЕ,ДОБРО УТРО!
ИЛИНКА,ПОСЛЕДНИ ПРИГОТОВЛЕНИЯ ЗА БАЛА,НАЛИ!СПОРЕН ДЕН!
КАТЕ,ТОНИ ПО-добре ли е?За рожденния ден ще бъде добре.
Бързам да ви поздравя,ХУБАВ ДЕН! :) :giflo1: !

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » съб май 23, 2015 8:49 am

:) ПРИЯТЕН ДЕН,ХУБАВА СЪБОТА,МОМИЧЕТА! :)

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб май 23, 2015 8:55 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро, прекрасни дами! Да пийнем по чаша :coffee: ! Ани, отново си на път,но какво да се прави миличка - живот,не знае човек, какво ще му поднесе,не ти стига времето - нормално при твоята заетост - ще оправиш и зеленчуците,само да си здрава,лек път! :love: Йоанка, мила моя сладуранке, толкова си трогателна - като е решил съпруга ти,нека ти купува,нищо не е излишно, мисли за твоята сигурност! :clap: Тони е болен, да, натисна го една люта кашлица - на антибиотик е,придружен с пробиотик, помолих Инка да му приготвя Мурсалски чай с мед, вчера ми звъни възхитена и доволна от лечебните свойства на тоя вълшебен чай - детето не кашля така лошо вече,кърти от него,много се зарадвах, също така с него пием чай от Салвия -градински чай,препоръча ми го момиче от форума -lirinka-Боби, много съм й задължена, не можех въздух да си поема, а сега всичко отзвучава, благодаря ти,мила Боби! :clap: :love: Катенце, закъснях да ти правя компания за кафето,но ти пожелавам хубав ден! :thumbsup: Нели, сигурно спортува, браво мила, движението е живот! Прекрасен,слънчев и много весел ден на всички! :giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Или, Миле, добро утро милички, чудесен ден от мен! :hug: :hug: :hug:


Заключена