Как тече денят на Веселите готвачи? - Май '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от nelale » пон май 25, 2015 7:50 am

Добро утро, момичета, станах рано рано, тренирах и сега пия вода с лимон, мъжа ми още спи.И на мен ми спеше, но онова сивото от 7 без нещо се е загалило и рамъркало.


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон май 25, 2015 8:26 am

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Добро утро, прекрасни дами! Сядам на :coffee: с вас. :love: :love: Дидка, добре дошли,надявам се, че сте си изкарали супер! :thumbsup: Нели, отново много красота около теб, снимките са чудесни, браво мила! :clap: Пожелавам на всички успешна и спокойна нова седмица и прекрасен понеделник! Йоанка, Ани,Влади! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон май 25, 2015 9:22 am

Отново добро утро!
Рано тази сутрин изчетох всичко пропуснато.
По темата за смъртта,страхувам се от нея,много тежко преживявам такава,,раздяла,, и не ми се умира.Искам да живея тук и много дълго,заедно с любимите ми хора и близки.
За почивката-бяхме си направили предварително маршрут,нямаше ,,празно,, ,дъжд ни валя два пъти ,но по пътя,иначе слънце,безветрие.Остана време и в двора, и на реката Зарко да поиграе.Естествено,че е доволен.Единствено не ни стигна времето за едните водопади,но много бяхме изморени от София.Изследванията са норм.този път.Оставам на този ,,хран.режим,,.

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон май 25, 2015 9:28 am

Ходихме малко и по магазините ...Всички топки,коли и други играчки влязоха в употреба....Снимахме една жаба,която Зарко много си хареса и дълго наблюдава,тя на един лист на водна лилия,той до нея и ...що била пъпчасала,що е кафява :wink: :D .Доста снимки направихме.Да сме живи и здрави.Баща му каза ,че май другата година пак там ще отседнем и ще огледаме още красиви места в околностите на Търново,където не сме били.


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон май 25, 2015 9:44 am

Нели,мерси за стискането на палци,от една година ,,получавах забележки,, по отношение на здравето...Благодаря на всички за пожеланията!Аз също смятам ,че ще е въпрос на усещане кое е твоето дете. А за абитуриентската също се постригах мъжки напук на майка ми.Тогава бях си харесала шуба от ест.кожа и исках нея вместо разни банкети.Останах без това яке...Направи голяма софра.Тя ми избра рокля,бижута и всичко
останало...голяма досада..за мен...не желаех...И като ми записала час и за фризьор се вбесих ,влязох в първия салон и ,,режи,,...На бала отидох под нейн контрол(син на колежка),стоях по-малко от час на масата,и отидох и се наспах.Имам две снимки оттогава(ако не съм ги и изхвърлила,не знам).Но ТЯ няма.Беше показност-вижте дъщеря ми завърши.За пръв и последен път позволих някой да ми налага воляга си.

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » пон май 25, 2015 11:15 am

Дидка, ще чакаме снимките на жабата:) И всички останали снимки. За баловете, на мен ми е смешно в малкия град, например как всички излизат на улицата и зяпат, голямо събитие е, всичко трябва да се види. Аз никога не съм излизала така да зяпам, като започнаха да завършват моите ученици отидох да ги видя, защото ме поканиха, ама да гледам непознати деца в тоалети ми се струва странно, все едно гледам моден канал, което също не правя:):):)Аз също не давам нкой да ми задава тон и да ми казва какво да правя и се заинатявам чак, за сватбата голяма борба беше за едно надиграване- разни пилета украсени, баници и пити. И майка ми на своя глава го направила, а казахме никакви традиции, въпросното чудо беше 5 минути, кумът ми изпадна в ужас, добре че кумата беше ходила на народни танци та спаси положението, спестих си всякакви там неща от типа на криене на обувки, бутане на врати и подаване на кинти и тем подобни, разбира се и хоро пред блока нямаше. На майка не се разсърдих, толкова бях щастлива в този ден, че не се засегнах, хората в ресторанта бяха много учудени ,че има на сватбата песни на Мейдън и Металика, Ария и Любе:):):) И никаква чалга!
Да ви кажа ,момиета последните няколко дена се чувствам много зле, чувствителна, емоционална и много ме боли. Допреди това бях доста добре, явно на периоди ще е това нещо, колкото и да се опитвам да го прескоча, да бъда силна, няма как, време си трябва. Явно ще е на периоди. И да се правя ,че не обръщам внимание, то си е в мен.И етапите няма как да ги пропусна.
Напредвам с песента вече почти се различава какво пея , хихихи. Вчера на рекичката я пяхме, мъжът ми беше взел китарата. Той казва ,че вече не си мънкам под носа:):):)

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон май 25, 2015 11:35 am

Нели,ти си много силна.Нормално е да те боли,всичко е толкова скорошно..Ако си спомняш скоро писах,че съм тъжна,натъжи ме ,,нещо,,свързано с теб.....Не искам да коментирам това...Искам час по-скоро да бъдеш пак щастлива,да бъдеш майка,знам,че е трудно сега,ние всички сме тук,до теб,дружно да се справим с каквото дойде.Дано е само добро!И чувствам всички и до мен,когато на мен ми е трудно,скапано,тъжно,весело..Затова си позволих да пиша в множествено число.
Да знаеш,че чакам това дете заедно с теб,обожавам децата и съм абсолютно искрена!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон май 25, 2015 11:37 am

Виждам те тук сега..силна прегръдка от мен ...

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » пон май 25, 2015 11:49 am

Благодаря ти , мила:)

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон май 25, 2015 12:30 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Нели, разбирам те напълно - нали си имам същата рибка ,лесно изпада в такива настроения,но аз съм коректора в такива случаи - имам страхотна връзка с моите момичета,всичко си споделяме,приятелки сме преди всичко и аз, нали съм непоправима романтичка и оптимистка - вкарвам с много такт нещата в релсите на живота, ти мило момиче, нали знаеш - животът е прекрасен,но никой не е казал,че е лесен,както в природата след буря изгрява слънце,така и в живота ни следват - красиви и щастливи и недотам позитивни моменти, всеки един човек е подложен на изпитания в живота си, за да извлече поуките и последствията, знам, ще кажеш - с какво съм го заслужила, така е,никой не заслужава да страда,да е неизлечимо болен, да страда за каквото и да е - има една сила,която движи всички тия събития за нас,затова - вярвай,ама силно вярвай в доброто,обичай силно и от сърце, въоръжи се с търпение и кураж и ще преминеш успешно до желаната цел, вярвай ми, минала съм през какво ли не,но обичта,добротата, съпричастноста към всеки човек винаги са ми помагали,а ти си толкова мила, сърдечна и добра,затова спри да мислиш за минали неща,гледай смело напред и си повтаряй - всичко при мен ще е със щастлив край! Обичам те, мила Нели! :giflo2: :heart: :giflo2:


Заключена