Как тече денят на Веселите готвачи? - Май '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от nelale » вт май 26, 2015 10:09 am

Добре го каза,Влади, наистина. Усети се ,че те няма:) Ама сега си тук и това е важното:)
Танче, на колко години са децата ти? Каква им е разликата. Аз съм много близка със сестра ми, говорим си всеки ден по телефона, като се съберем трите и с майка ми се чувствам сигурна, защитена и е много, много хубаво. Зет ми ми е като брат, така си го обичкам, той е топъл и сърдечен човек. Имам една приятелка,тя е едно дете и всеки път като ни види казва - ех, двете сестрички, цял живот това ми е липсвало. Винаги е искала да има сестричка. Сестра ми има две момчета, едното на 19, другото на 14 години, като малки много ги гледах , малкият племенник прилича на мен...по всичко, по характер, визия, сестра ми и зет ми са с тъмни къдрави коси, с тъмни очи, а малкият е рус и синеок.
Много обичам и големия, но с малкия имаме особена връзка по между си , разбираме се без думи .


nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » вт май 26, 2015 10:19 am

Това е сестричката, не си приличаме външно, но характерите са ни сходни, имаме еднакъв ръст, глас и маниери.

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » вт май 26, 2015 10:36 am

Нели,много сте хубави!Да сте живи и здрави!
Ние със сестра ми не се чуваме всеки ден,но се имаме и подкрепяме.Има две деца едното по-малко от моето,другото първи клас.Малкия трудно се адаптира в градината,голямата й е трудно в училище заради болничните които взема и почти постоянното й главоболие.Вчера влязоха в болница за нови изследвания и скенер на главата..Месеци наред не установяват какво предизва това,детето много плаче...Освен че тя работи в друга фирма,работят и за себе си,и няма свободно време за приказки просто така...Живота им не е лек,и моя, и на майка ми..но благодарим за всичко ,живи сме тук на земята...През какви притеснения минаха с двете й бременности..много трудно е понякога...
Аз съм на безсолен,без пържене,без мазно заради сърцето,отделно заради пластиката на сърцето изисква ,,пазене,, ...

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » вт май 26, 2015 10:42 am

Пак се улях с приказки и снимки:):):) Нямам спирачки.


nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » вт май 26, 2015 10:46 am

Дидка,важното е ,че се обичате и подкрепяте и във важните моменти сте заедно, не и лесно и на сестичката ти.
Режимът ти е подобен на моя, който спазвах 7 месеца- без пържено, без мазно, без свинско, без сладко и без тестено, но откакто разбрах ,че гестационния диабет го няма вече и се почнаха едни изключения.......та май се храня както ми падне и не мога да влезна в стария ритъм.

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » вт май 26, 2015 11:05 am

Само дето моя е докато изчезна от света...но аз вече свикнах ,сега проблема ми е като се храня навън,много солено ми е на вкус... :D ,но съм толкова благодарна,че съм жива,и оттогава си забраних сама колкото мога де...лошо настроение,мрачни мисли,ценя всеки миг от живота,и ...снимам много защото ако все пак рано си ,,замина,, Зарито да има ,,спомени,, от мен,на хартия или в душата,колко много го обичам и така...Бях се замислила преди операцията дали ще липсвам на някого или ...не...Смислен ли живот съм живяла и....такива неща....

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт май 26, 2015 3:29 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Момичета, има ли някой, ще пиете ли :coffee: с мен,чакам ви?! :giflo2:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » вт май 26, 2015 4:28 pm

Привет :)
Като пропуснах сутрешното, поне сега да се включа на кафе
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » вт май 26, 2015 5:14 pm

Хайде и аз на следобедно кафе, готвих,готвих , готвих. Мъжът ми вика, че го тъпча, да намалявам вечерите, а аз първо , второ и трето днес:):)Ще яде, няма избор :D Тази седмица сме на рд в събота на кума ми в Правец, ще карам колата значи/горката количка, какво я чака/.
Аз днес пак получих подаръци от кума ми, пак форми за фондан и за сладки и форми за яйца, много са сладички. Нели обича подаръците, точно на принципа на мечо Пух-колкото повече, толкова повече:):):)

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » вт май 26, 2015 6:35 pm

Нели, да са ти честити :clap: Само вкусотии и красоти да твориш с придобивките :)
Хубава вечер, веселушки
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Заключена