Как тече денят на Веселите готвачи? - Май '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » пет май 29, 2015 8:35 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Привет, мили момичета! Сутринта заведох Митака при кардиолог,направиха му Ехография - всичко е ок, прибрах го и тръгнах на пазар - да купя за утре череши,нали е Задушница, прекарах си много хубаво със снаха ми и нейна приятелка, натоварих се юнашки, взех такси и се прибрах по обяд, после се почувствах уморено,че като му легнах - поспах два часа,но още ми се спи,тия дни имаше доста тичане около рождения ден на скъпото ми детенце Тони. Таничка, сърдечно ти благодаря мила за поздравите към Тони, аз от своя страна пожелавам на дъщеря ти - всичко до мине добре, стискам палци, а ти се успокои,не предизвиквай напрежение и негативи в съзнанието си,мисли в добрия изход от всичко, успех мила! :thumbsup: :love: Дидка, рожденият ден не беше в домашна обстановка, бяхме на ресторант, Тони получи много,много подаръци,но най -много му допадна един от тях - огромна картонена къщичка,която трябва сам да оцвети - от мама и тати е,много щастлив беше, тортата в градината беше с костенурките Нинджа - Инка купи на всяко дете от групата шапчица за празника и маски на костенурките,всички доволни и радостни, толкова храна поръчахме в ресторанта и накрая моето бонбонче ме помоли да му поръчам голяма пица за в къщи, изпълних с удоволствие желанието на рожденика. :clap: Нели, къде си мила,днес не си така активна, дано всичко е наред?! Танче, в неделя и аз ще приготвям Дианка, дръж се! :thumbsup: Приятна вечер и спокойна нощ на всички! :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » пет май 29, 2015 9:59 pm

ДОБРА ВЕЧЕР,МОМИЧЕТА! :)
ДИАНКА,БЛАГОДАРЯ,хубава вечер и за теб!Честити уреди!С здраве да си ги ползваш и още
много красиви и вкусни торти да майсториш :) .Ще ни се обадиш като дойдеш във Варна. :)
:giflo1: КАТЕ,ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ ТОНИ!ДА Е ВСЕ ТАКА ЧАРОВЕН И ОБИЧЛИВ! :thumbsup:
КАТЕ,ЧЕСТИТО ДИПЛОМИРАНЕ НА ЕЛИ!МНОГО УСПЕХ И СБЪДНАТИ МЕЧТИ! :giflo1: :giflo1:
НЕЛИ,много красиви снимки :thumup: .А приликата с племенника ти е поразителна.
Ани,възхищавам ти се!И домашните и плетивата за шестици.Дано неразположението ти отмине и да пътуването е по-спокойно.
Танче,във Варна лекарите са добри.Мисля,че всичко ще мине добре.
:night: СПОКОЙНА НОЩ,МОМИЧЕТА! :night:

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » съб май 30, 2015 12:16 am

Добро утро!
Дианка, страхотно стихотворение :love: :love:
Танче, ще стискам палци всичко да е наред.
Нели, чудесна програма сте си заформили, весело прекарване.
Нещо и мислите и писането ми бягат.................има моменти, когато думите са излишни...........

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » съб май 30, 2015 6:35 am

Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » съб май 30, 2015 6:38 am

Добро утро момичета
Канех се днес да поспя до по късно ама....Правя кафето и чакам някой за компания
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » съб май 30, 2015 7:21 am

Добро утро, момичета:) Сладко и блаженно си спах, докато не се включи "сивата" аларма, еми 7 часа е , какво спя...Той идва отляво,мърка в ушето, аз се обръщам на другата страна, заобикаля веднага и мърка, пак се обръщам-тоя път директно гази през мен/какво ще си играе да заобикаля/. Погалвам два-три пъти муцуната, ама къде ти, това алчно коте 30 минути галене не му стигат/не на ден-само на събуждане са му малко/, завивам се през глава -опипва с лапа през заввката къде ми е главата. Няма никакво спасение от него,а е и жега, отвивам се и това беше-предадох се, всяка сутрин в7часа,почнах да свиквам,веднъж щедро мии отпусна до 7.30:) Засега той печели, тоя навик го създаде от 2 месеца, откакто го кастрирахме,иначе не е идвал всяка сутрин преди това:)
Вчера така хубаво се лепнах за ютията,това отдавна не ми се беше случвало.

Момичета,на всички вас прегръдки и усмивки, преди да тръгна сиурно пак ще се отбия да видя как сте:)

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб май 30, 2015 7:22 am

Добро утро!
Идвам да ви правя компания...Нели,виждам те,добро утро...
Танче,притеснително е,но ще отмине,стискам палци...Вчера ,,кръстосахме шпагите,, с колежката,която ще сменям,бях ви писала точно за нея,че не ми допада.Четвъртък изкарах без проблеми ама....Едното е смешно и дразнещо зависи колко ти е търпението... :D В офиса там има два компютъра и два кожени ,въртящи стола(ще разберете що го пиша :D ),че въпросната госпожица тези дни ми скъса нервите да менкаме столовете,защото единия бил само!нейн ,и само тя! :eeek: сядала на него...а трябваше да се въртим на двата компа.Основно обаче проблема стана като десет пъти й отговорих,че нямам въпроси и ще я сменя..Е...сякаш само тя може да пуска копчето на компютъра в цяла Варна...уф..Ами ...не съм търпелива,има случай ей такива избухлива съм...

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб май 30, 2015 7:35 am

Пращам на парче :wink: :D да не изтрия нещо без да искам...
Миле,добре си си дошла!
Лежа,не вдигам шум Зари да се спи колкото иска днес.Татко му е на работа днес,утре пак,ще трябва да се забавляваме сами.Свикнахме с него и като го няма и на мен ми липсва.Но пък това са допълнителни средства.Мислим дали да му купим колело.Той има едно,но не се и сеща за него,бързо го домързява е точната дума.Все пак ни се иска да заякне физически с нещо подобно...
Кате, и при нас сега нинджите и спайдъра са връх,бельо,блузи ,яке има спайдърмен,като са изпрани сръдня що друго...
Има време до рождения му ден,но почвам да умувам отдалеч какво да се измисли....
Ще стана поне кафе да си направя..тук съм мили момичета...
Исках на една жена да дам дрехи за детето й,тя ми поиска няколко пъти,то е но две,момченце...Смятам да потърся нещо подходящо в килера...

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » съб май 30, 2015 8:02 am

ЧЕРЕШОВА ЗАДУШНИЦА Е!БОГ ДА ПРОСТИ НАШИТЕ ОТМИНАЛИ БЛИЗКИ!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб май 30, 2015 8:18 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo1: ЗАДУШНИЦА Е! БОГ ДА ПРОСТИ, НАШИТЕ БЛИЗКИ И РОДНИНИ! :giflo1: :giflo2: :giflo1:


Заключена