Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни-Юли '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от nelale » пон юни 01, 2015 9:26 am

Здравейте, веселушки:):):)
Изображение
Планирам чистка, ама много, много ме мързи .....На вас хубав и ползотворен ден, слънчево настроение и умсивки:):):)


nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » пон юни 01, 2015 9:28 am

Изображение на всички майки и баби-честит празник на децата и внучетата:)Да са живи и здрави и да изпълват дните ви с усмивки!

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » пон юни 01, 2015 2:04 pm

:baloons: :baloons: :baloons: ЩАСТЛИВО И БЕЗГРИЖНО, ДЕТСТВО СКЪПИ ДЕЧИЦА ОТ ФОРУМА!!!БЪДЕТЕ ЗДРАВИ УСМИХНАТИ ,ПАЛАВИ ,БУДНИ ЗА ЗНАНИЯ. СТАНЕТЕ ДОБРИ ХОРА :baloons: :baloons:
10426534_800633486719683_8491613529004264693_n.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=8vlWB8GEs-0

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » пон юни 01, 2015 3:56 pm

Здравейте момичета!
Сутринта не можах са пиша,сега между клиентите съм с вас.
Танче,мина ли операцията на дъщерята?
Бързо възстановяване и желая.
Катюшка,направо ме разби с вашия пазар.Със здраве да си носите с Митака новите покупки.
Нели,наистина сме близо една до друга.Аз дъм на Цариградско шосе до БТА
Ходихме до вилата за един ден и не ми се връщаше в София.Сега поне ще имаме повод за по често отскачане,череши вишни.
Рай е там
vila-5-2.jpg
vila 17-1.jpg


Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пон юни 01, 2015 6:50 pm

КАТЕ ,здравей отново пиша след теб .... май сме на една честота :D ..... то и на мен няма да ми се тръгва от вилата ....чудесно местенце е .... здрава да си и да си почиваш повечко !!!
Днес ,два празника и църковен ,и празнуват всички "цветя " ..... малки и пораснали като нас :D ....
Изображение
Искам да пожелая на всички дечица и всички ,които се чувстват деца .... бъдете здрави , усмихнати и радващи се на живота !!!! Бъдете щастливи и безгрижно се веселете !!!!
По отношение на днешния празник си давам сметка, че възрастните често сме големи лицемери спрямо децата- не нашите, а изобщо към децата.
Непрекъснато говорим, че децата са най-важното нещо за света, за нас, за бъдещето. Истината е, че повечето възрастни имат предвид само собствените си деца. Ако нашите котенца са палави е много симпатично, но ако чуждите деца са палави не става. :wink:
Тези дни на една детска площадка в квартала една възрастна жена, бивш педагог, нарече едно от децата "напаст божия " .....???!!!
Причината-качва се на пързалката от обратната страна, не спазва правилата :D :D :D
Дар от Бога е детето ,на който и да е ,мила дамо !!!! Дар ,а не напаст божия .......
И нека хората се научат, че няма- мои, няма- твои деца..а има НАШИ ДЕЦА, било на площадката, било в градината, било в училище, в семейството, в България и деца на Света!
Обичайте и възпитавайте децата! Тогава Децата са ДЕТЕВОДИТЕЛИ! Защото всички ние, сме Божии чеда!
Матей 18:10
..."Гледайте да не презрете едного от тия малките, защото, казвам ви, техните Ангели на небесата винаги гледат лицето на Моя Отец Небесен".
не съм и фанатично религиозна...нося си и църквата и кръста с мене, но децата са най- красивото нещо на тази Земя, никой няма право да ги мачка !!!!!!
Направи всичко възможно да създадеш у децата си добро самочувствие. Това е най-важното с което можеш да им помогнеш да успеят..
Да ви е честит празника !!!! :love:
Изображение
предстои един прекрасен, щастлив и топъл Юни... :) :) :) Животът е момент и само ние можем да направим този момент значим.Затова нека се възползваме от всички възможности, които ни предлага и да осъществим мечтите и желанията си. Бъдете здрави ,весели и щастливи през Новата седмица ... през новия месец . Късметът...нека да е с вас през всичките дни! :) :)
ДИДКА разбира се със сигурност ще посетим делфинариума ,морската градина и ...... живот и здраве да дойдем само !!!! Приятна вечер !!!!!!
Изображение

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пон юни 01, 2015 7:48 pm

Здравейте момичета
Операцията мина успешно Не знам каква упойка не била пълна но тя не си спомня нищо
След 3 часа е пуснаха Прибрах я до нас и спа през цялото време
Преди малко зета я взе
Дианка непременно ще се видим
Влади като дойдете в БГ къде ще бъдете
Аз съм малко луда глава хващам автобуса и ...
А може да направим и една обща сбирка
Кейти наистина лятото на вилата ще е прекрасно,но като знам колко работа има по вилите не знам дали ти остава време за тераската
Кате преди години минахме през вашия пазар ама ме заведоха само за части за колата чак като се прибрахме разбрах че има още много неща
Сега може да е разраснал повече
А сега ви желая приятен ден
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон юни 01, 2015 8:22 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Привет, сладуранки! Таничка, първо към теб, много се радвам за дъщеря ти,бързо да се възстанови,успех! :thumbsup: :love: Дианка, много,много си права за децата,не трябва да се делят,та те са невинни същества и трябва да ги обичаме всички! :clap: :love: Момичета, днес изпрах дрешките от пазара - пет блузи, два потника, два панталона, три летни, домашни роклички, лятна пижама в резеда - много красива, сутиен и бикини, толкова им се радвах, като ги прострях,като малко дете съм,но това се получава защото не съм суетна и никога не купувам много дрехи, само това, което ми е необходимо,децата ми се поскарват да си купувам,но такава съм, просто практична жена. Влади, моля те, не те разбрах,какво искаш да ми кажеш,довърши си го.Пожелавам на всички приятна вечер! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » пон юни 01, 2015 9:10 pm

ДОБРА ВЕЧЕР!
ТАНЧЕ,бързо възстановяване на дъщеря ти.Дано неприятното е вече зад гърба и.
КАТЕ,със здраве да си носиш блузките :) .И аз така се радвам .Хубаво е! :D
Сладкото стана малко тъмно.Много сок пуснаха ягодите,но и така няма да остане.
Хапвам :D филийки с масло и сладко.Мноого ми е вкусно :serve:
Нели,такава красота !Снимките са съвършени :thumup: .

НА ВЛАДИ,ЙОАНКА И АНИ ХУБАВ СЛЕДОБЕД :giflo1: :giflo1: :giflo1: .
:night: ХУБАВА ВЕЧЕР И СПОКОЙНА НОЩ,МОМИЧЕТА! :night: :night:

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » пон юни 01, 2015 9:22 pm

И две снимки от обучението в София,миналата седмица.

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » пон юни 01, 2015 9:24 pm

КАТЕ,ХУБАВА ВЕЧЕР И СПОКОЙНА НОЩ! :hug:


Заключена