Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни-Юли '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от AnnaJames » съб юни 06, 2015 4:21 am

Аз ще продължа тук... стана много дълго... така е, като имам да наваксвам....
Нели, ще се яви писмо скоро, сигурна съм, но ти пак се обади, нищо не пречи! Много ти е сладко котето, душичка!
Дианче К., тортата е мног красива, браво! :thumup:
Влади, поздравления на Мими, браво на нея!
Изображение
Йоанче, ще чакам снимка на лилавия заек... :yee:
Дидка, ти пак неуморничиш...не забравяй да си почиваш :hug:
Танче, разбирам те, от дума най мн-ого боли. Много хора се отнасят наи-жестоко с близките си, понеже те няма как да им избягат... а би трябвало да е обратното. :giflo1:

Аз пък днес на върха на всичко, таман се връащм от работа и ми се обадиха от един университет в Минесота, от една програма за докторат...аз го мисля за най-рано догодина, и то ако си намеря работа на пълен работен ден, понеже е скъпо, 49 000 $ И ще отнеме 3 години. Но те ми се обадиха да ми кажат че се вписвам в условията ...което е хубаво, сега поне знам че мога да започна доктората когато мога да го финансирам. Програмата е онлаин, така че мога да я следвам в сводобното си време. :read:

Прекрасен ден на всички!
Изображение
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб юни 06, 2015 7:24 am

Добро утро!
Ани,каквото му е писано такова...
По-добре така..Мен свекърва ми ме предупрези,че не се разбирам със сина й, всъщност и двата ни предупреждаваше,да не създаваме деца да страдат...така и стано.Щом се е усетило момчето,браво на него.Аз го разбирам,и на мен все ми се правеха забележки че не съм чистила достатъчно,плюс още разни други неща...И сега нито сме заедно,нито сме отделно,не допускам в главата си дори отново съжителство,защото виждам че не се е променило нищо.Детето е горе долу добре,аз съм само ,,майка,, (което е прекрасно разбира се)....но личния ми живот е хаос....Нека да си пораста детето пък другото го пиша ,,бегало,,......не на всеки му е приятно да е в семейни отношения...извинявайте....Няма смисъл сина ти да стига до там......нека си избере сам спътника,никак не е лесно...

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » съб юни 06, 2015 8:07 am

Хей,слънчеви момичета добро съботно весело и щастливо утро :)
Ани,благодаря за пожеланията :)
нещата при синът ти ще се наредят не се отчайвай :hug:
Ще поднеса кафенце, пия си го с удоволствие под звуците на птичките, мириса на цветя
и разхождане на едно бяло-сивкаво коте Мацио :D
Наистина е хубаво, когато сутрин се събудиш и осъзнаеш, че ти предстои да изживееш поредния прекрасен ден!
10629832_834492753309660_5231915582048851997_n.jpg
Днес ще го раздавам по-ларж хапка, пийка, чат :D
ще се завъртя в кухнята ,че довечера ще имаме гости с приспиване :)
Пожелавам ви един спокоен ден...
И никога не забравяйте, че няма
ПО-ХУБАВО НЕЩО ОТ ТОЗИ МОМЕНТ!
Ухание на кафе, ухание на свежест...
А мислите ни са винаги там някъде,
където бихме искали да бъдем...
Последна промяна от ivkaa75 на съб юни 06, 2015 8:12 am, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » съб юни 06, 2015 8:11 am

:flow1: ДОБРО УТРО! :flow1:
11412191_700764516696977_2885518423142400813_n.jpg
АНИ,разбирам те.Права си,притеснително е и боли .
Та нали желаем най-доброто за децата си,да успяват,да са доволни от живота си,спокойни.
Може ,момчето ти,временно да е в депресивно състояние.Да преживява нещо,което го е огорчило.
Моят син много се влияе от приятелите си,един наивен.Казвам му,това не е така,не ми вярва.
След време"Ти пак излезе права."
ДИДЕ,различно е.Познавам те,ти си много отговорна и си гледаш детето прекрасно.А това,че свекърва ти,
не го оценява...и мисля,че живота ти не е хаос ,а си го подреждаш по своите правила,което е голяма смелост,
бих казала и героизъм.
И след съботните размисли за децата и живота ,поднасям съботното :coffee: .
:sun: СПОКОЙНА,КРАСИВА ЮНСКА СЪБОТА,МОМИЧЕТА! :) :sun:
11403371_608316219271107_402439390435610131_n.jpg


Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » съб юни 06, 2015 8:13 am

ИВЕ,ДОБРО УТРО И ПРЕКРАСЕН ДЕН :) :giflo1: :hug:

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » съб юни 06, 2015 8:20 am

Здравейте момичета!
Ивка,сипи и на мен едно кафе в тази обстановка :)
Наистина сутрините сега са прекрасни.
Бързам да се наработя до обяд ,че ще пробваме после черешата :)
Интересни почивни дни ви желая!
10341573_1466201126958009_418054954080735335_n.jpg


10441204_298767053616541_833206080098340141_n.jpg

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб юни 06, 2015 8:41 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро, прекрасни дами! Сядам на :coffee: с вас! Мила Ани, много е деликатно положението в което се намира сина ти, понякога ние майките не разбираме точно какво се случва при тях, аз те съветвам - остави го известно време да осъзнае - дали е загубил или спечелил от тая връзка, нека Бог му помогне да стигне до верния път а теб те разбирам напълно - майка си, искаш най - доброто за детето си - имай търпение,не се тревожи,стискам палци момчето само да разбере кое е добро за него. :thumbsup: :love: Дидка, ти не се обвинявай за нищо,това е съдба мила,само да сте живи и здрави, всичко ще се подреди! :thumup: Момичета, лек и чудесен ден ви пожелавам! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб юни 06, 2015 8:48 am

Благодаря ти Миле!
Ани,Катето е писала нещо ,което аз мислех ,но много тактично и деликатно.Виж колко сме различни като изказ ,а всъщност исках да напиша нещо подобно,времето и на него, и на теб ще покаже правилно ли е решението му.Дано е за добро!Не ми се сърди,аз съм рязка в изказванията си понякога...
Хубав ден,милички,не мислете с лошо за мен,живота на това ме научи,това ми ,,даде,, ...и това мисля ...

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » съб юни 06, 2015 9:44 am

Ани,типична реакция за младеж на тази възраст.Дързостта на младостта
Аз по принцип съвети не давам,но искам с теб да споделя тъй като и моите момичета са горе долу на възрастта на сина ти.
Колкото и да е трудно в такъв момент,колкото и да виждаме истинската ситуация и като майки да искаме най-доброто за децата си трябва да застанем до тях ,а не да ги ругаем за постъпката.Представи си каква бъркотия е сега в душата му?Колко е уплашен от едно обвързване.Хаоса ,които бушува в него го виждаш в безпорядъка в дома му.
Ти сама казваш каква е картината в града и че е започнал да пие и пуши.Държи се арогантно,в желанието си да избяга от действителноста.
Страха от провал в живота го прави несигурен.Той не е виновен за това.Живота му го е поднесъл.
Застани зад него и му позволи да освободи съзнанието ,че е сам и неразбран за да отклони мислите си от това и сам да прецени греши или е взел правилно решение.
Страха от бъдещи грешки се вижда по реакциите му /не иска деца и обвързване/.Покажи му,че му вярваш /колкото и да не си съгласна/ ще видиш ще има положителен ефект.
Само да не ми се ядосаш,но те имам за много близка с искрените си послания и безкрайната упоритост с които вървиш в живота.
Успех ти желая,сили и много,много търпение :)

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб юни 06, 2015 9:52 am

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Мила Дидка, съвкупност от фактори са оказали влияние върху теб,но ще ти кажа чистосърдечно - ти си прекрасен човек, имаш много чиста и добра душа, състрадателна си, обичаш истината,но много хора не и затова в тоя своеобразен сблъсък ти оставаш неразбрана, остротата в изказа се обославя от факта кой стои пред теб, дали тоя човек е обективен и справедлив към теб,това определя реакцията - години се мъча да преодолея гнева и първосигналното мислене и действие,но явно си е заложено дълбоко в мен и почти не успявам да укротя гнева,особено когато съм права - давай го такава, каквато си, аз те харесвам и обичам за всичко това, което си,не се променяй заради някого за да се харесаш, всеки трябва да намери пътя към теб,а не да те променя и кори какво можеш и не можеш, горе главата и само напред! :hug: :hug: :hug:


Заключена