Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни-Юли '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от nelale » вт юни 09, 2015 8:31 am

Здравейте, момичета:):):) Един нов хубав ден:) Откакто сивата аларма ми отпусна още час-час и половина сутрин се събуждам с умивка.
И най-важното успявам да стигна до кафемашината без да се блъсна в нищо:)
Влади , значи казваш ставам за при вас с агресивната си игра:):):) Има хора, които обаче отказват да играят с мен тенис на маса и баскетбол, за футбола все още се намират. Не знам откъде този хъс като играя на нещо. Иначе ние играем настолни игри вкъщи имаме цял куп, там съм кротка и се държа съвсем прилично, най-много играем Катан, много интересна игра. Честито за церемонията на Мими:) Вярно е ,че с облеклото на момиченцата винаги е по-сложно, винаги има повечко неща, ама пък са много хубави:)
На всички желая един прекрасен ден, изпълнен с усмивки и топлина:):):)


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » вт юни 09, 2015 8:55 am

Добро утро :D
Днес е международен ден на приятелството, точно като за нас :D

Изображение

Благодарна съм, че ви познавам и присъствате в ежедневието ми, независимо от радости и болки

Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт юни 09, 2015 9:33 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: СКЪПИ МОМИЧЕТА, ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ПРИЯТЕЛСТВОТО! МОМИЧЕТА, ВСЯКА ОТ ВАС ЗАЕМА СПЕЦИАЛНО МЯСТО В СЪРЦЕТО МИ - С ВАС МИНАВАТ ДНИТЕ МИ В РАДОСТ И ТЪГА, ТОВА, КОЕТО ПОЛУЧАВАМ ОТ ВАС НЕ МОЖЕ ДА СЕ СРАВНИ С НИЩО - ВИНАГИ СЕ ЧУВСТВАМ ЩАСТЛИВА! БЪДЕТЕ МИ ЖИВИ И ЗДРАВИ, БЪДЕТЕ МИ ДЪЛГИ ГОДИНИ ПРИЯТЕЛКИ, МНОГО ДЪРЖА НА ВСЯКА ОТ ВАС И БЕЗКРАЙНО ВИ ОБИЧАМ! :hug: :hug: :hug: :heart: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт юни 09, 2015 9:37 am

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: ЗА ВСИЧКИ ВАС, ПРИЯТЕЛКИ СКЪПИ! :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » вт юни 09, 2015 11:50 am

ЧЕСТИТ ДЕН ПРИЯТЕЛКИ :love:
11407010_512262798927671_7473130859713686579_n.jpg
Добър приятел трудно се намира,
а щом загубиш го душата ти умира,
че приятеля е по-скъп от всичко
и между приятелите има нещо мистично.
Приятели много за веселба,
но не и за мъка, несгода и беда.
С приятелството трябва да се внимава,
а да не се прекалява.
Използва ли те той не е приятел,
той е само един твой предател.
И щом добър приятел имаш ти
много внимателно го пази.

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » вт юни 09, 2015 2:06 pm

Днешният ден е един прекрасен повод да погледнем в очите ближния. Посланието е пределно ясно – можем да бъдем близки, колкото и да сме различни. Приятелството не идва даром и не се запазва, без да полагаме усилия за това. Истинското приятелство трябва да се поддържа. Затова нека не забравяме приятелите си и да помним, че истински приятел е този, който ти подава ръка и докосва сърцето ти. :love: Благодаря от своя страна на всяка една от вас за всичко ,което сте и за всичко ,колкото и дребно да е ни прави по-близки ,по-обединени и по-приятелки ...... Аз също се радвам и живея с проблемите и с трудностите мислено на всяка една от вас .... Тоя контакт особено за нас ,които сме далеч от родината е много важен .... с времето тоя контакт вече е приятелство и това само може да ме радва .... споменавам ви в много ситуации ... всички ме гледат учудено и се чудят възможно ли е?! Отговорът ми е със сигурност "Възможно е " Това чувствам аз ..... Животът е верига от от подредени случайности, чийто смисъл разбираме доста по-късно. В началото не осъзнаваме важността им..... Въпреки че не е привилегия само на човека, приятелството е едно от най-значимите неща в живота. Приятелството е специален вид любов. Любов, която ни вдъхновява, прави ни по-добри, по-смели, по-истински. И все пак истински приятел трудно се намира, но когато го намериш, се убеждаваш, че по-голямо богатство от него няма!
Изображение
Красив и спокоен ден ,изпълнен с много оптимизъм и хубави новини ...... Животът не е лесен ,но е красив и си струва да го живеем и за малките радости ,които ни правят толкова щастливи !!!
Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » вт юни 09, 2015 2:41 pm

Здравейте!
Аз имам час за преглед и ползвам времето за вас,подраних.
Нели,ден след ден ще го дочакаме това писмо и всичко друго,което предстои.
Днес ми се ,,губят,,думите...,но все пак съм тук :love:

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » вт юни 09, 2015 3:58 pm

Здравейте, момичета.

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » вт юни 09, 2015 4:02 pm

И съм малко разочарована, хем знаех ...ама то...като те завърти вихрушка от емоции и спираш да разсъждаваш логично:)

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » вт юни 09, 2015 4:12 pm

Дианка, много вдъхновяващо, както винаги думите ти са нежни и вълнуващи:)
Аз много се привързах към вас , момичета, хич не ми се вярва, че е имало преди и ,че не съм ви познавала тогава, прегръдки за всички вас днес:)/е, не само днес/. Щом е ден на приятелството да го споделим и да му се порадваме заедно:):):)


Заключена