Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни-Юли '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Ili71 » вт юни 09, 2015 7:07 pm

Здравейте момичета!
ЧЕСТИТ ДЕН НА ПРИЯТЕЛСТВОТО!!! ЩАСТЛИВА СЪМ, ЧЕ ВИ ИМАМ!

Изображение


Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » вт юни 09, 2015 7:08 pm

ИЛИНКА,КАТЕ,ДОБРА ВЕЧЕР! :) :giflo1: :giflo1:

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » вт юни 09, 2015 7:10 pm

Нели, всички чакаме с нетърпение хубавата вест. Представи си колко много лели ще имаш на разположение :) . Дано по-скоро се случи!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт юни 09, 2015 7:12 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Привет, момичета! Дидка, дори не разбирам за какво става дума,но искрено се надявам всичко да е наред. :thumbsup: Йоанка, така кратко и ясно си изразила чувствата си към нас,прекрасна си мила! :clap: :love: Нелка, радоста ще е обща,споделена, дано само стане по -бързо,успех мила! Дианка, благодаря ти за прекрасните думи към нас - ти си истинско приятелче! :love: :love: Пожелавам на всички прекрасна вечер и помнете - ПРИЯТЕЛСТВОТО Е БЕЗЦЕНЕН КАМЪК! :hug: :hug: :hug: Миле, чудна вечер миличка! :love:


Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » вт юни 09, 2015 7:14 pm

:giflo1: ЧЕСТИТ ДЕН НА ПРИЯТЕЛСТВОТО И ОТ МЕН! :giflo1:
:giflo1: ТРЕТА ГОДИНА СЪМ ВЪВ ФОРУМА!БЛАГОДАРЯ ВИ,МОМИЧЕТА! :giflo1:

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » вт юни 09, 2015 7:26 pm

КАТЕ,БЛАГОДАРЯ!
ДИДЕ,и аз не мога да се ориентирам :thinking: .
Разбира се,че ще потърсиш и друго мнение.
НЕЛИ,ще се случи .Повтарям се,но ВСЕЛЕНАТА е наредила нещата!
Благодаря ви за стиховете,МОМИЧЕТА,,благодаря,че съм сред вас! :giflo1:
ВЛАДИ,хубави вълнения!ПРИЯТЕН СЛЕДОБЕД! :giflo1: :giflo1: :giflo1:
ХУБАВ СЛЕДОБЕД И ЗА ЙОАНКА И АНИ! :giflo1: :giflo1:
ХУБАВА ВЕЧЕР И СПОКОЙНА НОЩ!

Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Мнение от AnnaJames » вт юни 09, 2015 7:54 pm

Здравейте, мили момичета!
Аз се разболях пак - от вчера ме боли гърлото, сега гласът ми изчезна, и кашлям; явно ми е отслабнал организма, от притесненията от миналата седмица, и нали не мога и да ям...отслабнах още 4 кила, което не е лошо, ама сега нямам съпротивителни сили. Ако така продължава няма да мога да работя рази седмица, която е последната преди ваканцията. Обадих се вчера на чичо ми в Сан Луис Обиспо, това е на 4 часа щжно от Сан Франсиско, той преподава там в политехнически университет, и му разказах за Мони, и той смята че комбинацията от самота, алкохол, и самоцелно отчуздение е много опасна, но не визда какво може да се направи от наша страна. Освен това въпроса с ценза на Мони е много притеснителен - той сега си намира работа понеже е млад, И си мисли че винаги ще е така, но такива като него, програмисти с гимназия, има под път и над път, като мине 30те работодателите ще започнат да го избягват...в така наречената Силиконова Долина конкуренцията е голяма, и ако той не превърне сега опита си в образование, след 10на години ще увисне.

Дидка, втория ми баща имаше разширени вени, и беше много закъсал по едно време, едвам го измъкнаха, след 2 операции. Все пак зависи къде е вената и колко е разширена, на него бяха едни буци с големината на големи орехи, навсякъде по прасците на краката. Аз на твое място , ако има опасност за здравето, бих се оперирала сега, докато може с лазер, че иначе другия вид операция е тежък, и възстановяването бавно.

Нели, всяка стъпчица към очакваната радост е така, изпълнена с вълнение...стискам ти палци и подскачам с теб!

Диянче, благодаря за вдъхновения пост...ама дар слово имаш, нямам думи!
Кате/Мами, Миле, Иле, присъединявам се към думите по повод приятелството, и толкова се радвам че съм тук със всички вас!
Честит ден на приятелството на всички!
Пожелавам на всички един прекрасен, забавен, слънчев, супер ден!
Изображение
Последна промяна от AnnaJames на вт юни 09, 2015 7:58 pm, променено общо 1 път.
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » вт юни 09, 2015 7:55 pm

Ей... :) от нерви съм пропуснала важната част-разширени вени.Засега можело да се размина с лазерна операция.Обаче не знам хора с пейсмейкри могат ли да бъдат подлагани на такава...Ще се звъни и в София.Минах операция знаете какво,сякаш от тези на вид малки ме е страх повече...Или вече нямам нерви да ме бодат...Дианка,благодаря,приятно ми стана!Сега посред лято с чорап,трябват ми панталони или дълги рокли... :)
Хубава,нежна,прекрасна вечер!
Моята въпреки всичко е хубава,с моите момчета Зари и тати до мен.И във вашата компания.... :)

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » вт юни 09, 2015 8:02 pm

Здравейте, момичета:)
Дидка, къде е тази вена на крака ли? За съжаление и на мен не ми е позната темата, прочетох в нета какво пише за отстраняване на разширени вени, пишеше и за процедури с лазер. Потърси второ мнение, да каже и друг лекар нужна ли е операцията. В нета пише за различни методи за отсраняване и някакъв ток , и лазер, и пара. Този лекар какъв е , който ти е казал, че е нужна операцията, съдов хирург ли е?
Ех, момичета, добре че ви има, такива хубави неща ми казахте стоплихте ми сърцето, и някак си днешното малко разочарование се стопи и забравих за него. Стана ми приятно и се отпуснах.:) Всяка от вас е различна, уникална, интересна, но всички имате общи качества- мили, отзивчиви, подкрепящи, позитивни. Гуш от мен, засега, по-късно пак ще ви пиша:)

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » вт юни 09, 2015 8:04 pm

Дидка, писали сме едновременно :)


Заключена