Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни-Юли '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от nelale » нед юни 14, 2015 7:50 am

Дидка, благодаря! Хубав ден ти желая и на теб и на Зарко. Ти какво работиш, всички сте тук отдавна се познавяте, ама аз нали съм прясна...


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед юни 14, 2015 8:16 am

Нели,обработка база данни на голяма верига магазини,в момента и на производствения цех(имат и такъв-част от работата на колежката в отпуск,другата я пое друга колежка).Останаха още пет дни,ще ги избутам,надявам се и тях.

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед юни 14, 2015 8:52 am

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Добро утро,мили момичета! Ани, радвам се да чуя по -добри новини,дано още по -добри да чеум,доколкото разбирам - доста ти е трудно там,но ти си се адаптирала вече,честити куклички,нека те радват много! :clap: Таничка, прекрасна програма за днес имаш -хубав ден! :thumbsup: Нели, рано си станала,това коте е неуморно. Дидка, може да съм остра понякога,но поне не ми липсва възпитание,повече няма какво да ти кажа,приятен ден! :thumup: Влади, весел и спорен ден, успешно пазаруване! :thumbsup: Нели,тая напитка момичетата тук я знаят и много от тях са я правили миналата година,сигурна съм,че ще ти хареса! :clap: Чудесен ден на всички! :heart:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед юни 14, 2015 8:58 am

Ани,аз пък отдавна искам да си купя дървени кукли,не знам правилно ли ще ги напиша,матрьошки.Има ги пак на пазара,напомнят ми за детството ми...Искам в синьо основно,макар че повечето ако не бъркам са червени.Шаренички ,готини...
Вчера беше един забързан ден.Зарко ме подлуди :love: ,трябваше да купим някои неща за градината,той бяга из магазините ,ще се удари,ще счупи нещо...Продавачките го закачат,все пак от квартала се знаем,вместо да се карат...В магазина за дрехи пъхна се между закачалките обаче и там не му се карат.Явно вчера само аз бях ,,лоша,, :D .Бързах да готвя,простра че се бяхме уговорили за едно излизане...Жив и здрав да е!
Снощи до късно навън...Сега пък готвя за утре..да застъпя тези манджи...Скоро ще почнем закаляването на плажа...Така сутрин ще приготвям вечерята....В този ред на мисли снощи малко си поплаках...пак трудно дишаше...а едното за алергията беше до вчера,идва почивка...Какви са тези алергии...Едно време не помня мои съученици да се оплакват от нещо подобно...


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед юни 14, 2015 8:59 am

Кате,само не разбрах на кого му липсва възпитание?Но ти си знаеш..Приятен и на теб!

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » нед юни 14, 2015 9:52 am

Добро утро на всички!
Днес си полежах малко повече и късничко пих :coffee:
Пооправих в кухнята, пералнята работи - с една дума идилия
Ще пийна с вас още едно горчиво и ароматно :coffee: и ще ви пожелая прекрасен и слънчев ден!
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед юни 14, 2015 10:06 am

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Дидка, доколкото разбрах от поста ти обръщаш се към мен,е, аз ти отговарям, визирам себе си,просто ти казвам -това съм аз. Алергийте при Зари ще отзвучат в течение на време,никога не съм била алергична към нищо,а сега цъфтят липите до блока и съм с помпичка,направо ме задушава,но не е болка за умирачка,търпя. Вчера Инка и Тони бяха на театър,гледаха Трите прасенца -любимата му приказка,направо е очарован,толкова му харесало,че на излизане от представлението купили билети за 27т.м. за Който не работи,не трябва да яде,радвам се,че Инка води детето на театър,това оказва силно въздействие на децата по принцип и възпитава добродетели. :thumbsup: Дидка, искам да ти кажа,че Тони много се промени,отдавна не тича из магазините,държи се като голям -водя го с удоволствие по магазини,моля го да му купя нещо,а той - не бабе,хайде да си ходим,превръща се в дете за което отдавна си мечтаехме с майка му и баща му, само да не пропусна да ти кажа - голяма заслуга за тая промяна е точно баща му - изключително търпелив към него, говори му и го учи на много неща,промяната е факт,а ние много щастливи, дано и Зари се кротне, аз лично съм убедена,че ще се случи,ще премине и това,само имай търпение,говори му,че вече е голямо момче и не бива да прави така, надух ти главата сигурно, извинявай. :heart:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед юни 14, 2015 10:08 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: ВЕРЧЕ! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед юни 14, 2015 10:26 am

:D Не си ми надула главата,ние си го харесваме такъв!Голям щурец,само да не се удари лошо....

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » нед юни 14, 2015 10:28 am

Верче, благодаря за пжеланието-да ти се връща-спорен и хубав да е деня ти след като вече си овършала и пийнала кафе.
Да, Диде,матрьошки се казват, има всякакви цветове, не само в червено, моите са зелени, бяха три една в друга ама къде забутах едната не знам, купих си ги от Москва преди 10 години, харесаха ми ,че са мънички и нежни, не са най-майсторската изработка, клонят към по -обикновенните. Аз пък искам неваляшка, харесва ми как се люшкат, не знам дали ги помните -пак като матрьошката по форма, но отдолу не е плоска и като я бутнеш-тя се изправя, оттам и името й:)
Изображение
Диде, ето ги моите, много ми харесаха навреметос тези ягодки, ама средната не я намирам:)


Заключена