Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни-Юли '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от didurana » пон юни 15, 2015 6:23 am

Нели,да не си помислиш,че съм те забравила..Успешна и щастлива седмица ,хубави вести и само приятни емоции!


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон юни 15, 2015 6:29 am

Йоанка,юли,но може би си чела когато споделих,че децата с рожденни дпи са пет,Зари и четиримата му братовчеди,на прегледи пак в София,майка рожден ден,аз рожден ден,на почивка(самостоятелна къща),поводите са хубави,но разходите ми идват нанагорно,защото погасявам заемите си.Много малко останаха,до края на година ще ги разчистя.

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » пон юни 15, 2015 6:35 am

Добро утро, момичета!
Дидка, благодаря за цветята, преди да излеза от сайта винаги проверявам за някоя от вас дали е на линия за да я поздравя, но въпреки това понякога ме поздравявате без да съм ви видяла, мисля за всяка дори да не ви споменавам всеки път.
Дианка...........КРАСОТА му се вика на това нещо, и селцето и морето.
Натали, стана си земеделка и това е, но е много приятно нали...........
Нели, хубаво предложение сте получили........трудничък избор....съседките ще идват на дворчето ви. Снимката и роклята и ти сте чудесни, къде виждаш шкембе, както по-рано се изказа?!?! да не са ти урокки- прекрасна си.
Ани, нали няма да ми се обидиш ако кажа, че не съм съгласна с оприличаването миризмата на скункса с развалени яйца, дори канализация. Попитах всички у дома но никой не се съгласи също като мен, утре ще продължа с разследването сред познатите ми тук. Йоанка, ти какво ще кажеш???? На мен по скоро ми мирише на газ за горене, така си го спомням на бутилките от едно време дето бабите слагаха на газена-газова лампа, не знам как е правилно, или на някакъв химически разредител (мое мнение, не го взимай под внимание)
Кате, хубаво е че водите Тони на театър, така съчетавате приятното с полезното :clap: :clap:
На всички отпускари лека и забавна седмица а на работещите да е спорна и доходна.

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пон юни 15, 2015 6:40 am

Добро утро
Хубав ден и успешна седмица
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пон юни 15, 2015 6:42 am

Влади :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1:
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » пон юни 15, 2015 7:09 am

Добро утро, приятели!

Изображение
Дните се изнизват много бързо.
Изображение
Ани, големи премеждия с този скунк (с миразмата от него) и с доматения сос.
Влади, никога не съм срещала скунк и идея си нямам за гадната миризма, а и не искам и да си имам. Ето така го беше изобразил Даниел преди години:
Изображение.
За да е в червено, значи много мирише :).
Нели, отново прекрасни снимки. Браво!
Желая ви прекрасен понеделник и щастлива нова седмица!
Влади, Ани, лека нощ на вас!

Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Мнение от AnnaJames » пон юни 15, 2015 7:54 am

Йоанче, може би има значение от колко близко го помирисваш...скункса имам предвид :thinking: Когато надушвам от разстояние, може и да го оприлича на газ за горене...ама отблизо е друга история. Чара беше опръскана толкова отблизо, че имаше голямо тъмножълто петно на врата. :cry:
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пон юни 15, 2015 8:18 am

Добро утро :)
Мирише ми на кафе
Изображение
Момичета, не се сърдете ако не коментирам някои снимки, просто компа на работа е доста дърт и ми излиза само надпис -снимка-и толкоз, не се отварят. Нели, разбрах за рокличките, но няма как да ги видя. В последно време и аз се запалих по рокли, но имам скромно количество :)
Кате, навремето и аз водих детето на куклен театър, отиде на сцената да бие вълка дето изяде 7 козлета :D
Дидка, натоварен месец ти предстои, но пък ще имаш удовлетворение и почивка в Балкана :thumup:
Оставям ви, че ще трябва и да поработя :wink:
Весел ден :)
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » пон юни 15, 2015 8:26 am

Здравейте, момичета:)
Ани , наистина премеждия сте имали:) Горкото куче. :) Важни уроци си научила:):):)
Влади,в момента повечко тренирам и се е поприбралоо шкембото:)
Йоанче , измисли ли заека?
Натали,,много рабоотиш по градината , браво.:)
Дидка, аз си чакам двете писма, които си ми пожелала днес:) А на теб ти желая бързо да се търкулават тея пет дена и от другия понеделник вече без заместване на никого.
Дианка, много хубав този остров,ще взема да дойда някой път:)
Аз все забравям да ви се похваля с подаръка си, онзи ден се бях присетила ,ама пак забравих, мъжът ми изненада с пътуване до Москва:) Ще ходим края на юли или началото на август в момента уточняваме датите с агенцията. За 6 дена ще ходим, много се радвам. :)

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон юни 15, 2015 8:49 am

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Добро утро, мили момичета! Да пийнем по :coffee: ! Ани, направо ужасен случай с кучето, няма значение точно на какво мирише - факт е,че миризмата е отвратителна. Чуваш ли се с Мони,как е той? Йоанче,писала си доста,много ти се зарадвах! :clap: Нели, ти почти липсваш на снимката,много си отслабнала, поспри се малко - рокличката е чудесна,а ти си супер! :clap: :love: Натали, много ме разсмя за твоето момче,като си го водила на театър,от малък е развил чувство за справедливост -да накаже лошият вълк,много сладко ми прозвуча! :thumbsup: Дано не пропусна някоя от вас да я спомена,да, липсва ми Милето! Сега ще ви пожелая прекрасна и успешна седмица и още по -хубав ден! :hug: :hug: :hug:


Заключена